سحر خدایاری

عکس واقعی سحر خدایاری ( دختر آبی ) + علت خودسوزی

تاریخ انتشار : 21 شهریور 1398کد مطلب : 75098زمان مطالعه : 2 دقیقه
پس از انتشار عکسهایی از سحر خدایاری معروف به دختر آبی که با تکذیب مواجه شدند اینبار عکس واقعی سحر خدایاری دختر استقلالی منتشر شد.

ماجرای خودسوزی سحر خدایاری معروف به دختر آبی

باشگاه خبرنگاران:پس از حواشی بسیار، بالاخره تصویری واقعی از چهره سحر خدایاری در فضای مجازی منتشر شد.

با وجود آنکه چند روزی از فوت سحر خدایاری معروف به دختر آبی می گذرد، خبر رسمی فوت او که ناشی از خودکشی(خودسوزی) بود، دو روز پیش در فضای مجازی منتشر شد. اعلام این خبر بازتاب ها و واکنش های گسترده ای از سوی برخی ورزشکاران و سلبریتی ها در فضای مجازی داشت.

اما پس از گذشت ساعاتی از آغاز تسلیت های مجازی، دختری به نام آیسان احتشامی در اینستاگرام خود استوری هایی به اشتراک گذاشت و به انتشار عکس هایش به جای سحر خدایاری واکنش نشان داد و نوشت:"من سحر نیستم که خودسوزی کرد". 

در ادامه و پس از حواشی بسیار بالاخره تصویری از چهره سحر خدایاری در فضای مجازی منتشر شده است که در ادامه مشاهده می کنید: 

سحر خدایاری

سحر خدایاری

جزئیات حادثه خودسوزی سحر خدایاری دختر استقلالی 

گفتنی است، سحر خدایاری در اسفندماه سال 97 و در حالی که پوشش نامناسب داشته است، با ماموران نیروی انتظامی درگیر می شود و به آنها توهین می کند. همین موضوع باعث حضور او در دادگستری بوده است؛ بر همین اساس برای متهم مورد نظر با عنوان جریحه دار کردن عفت عمومی و توهین به ماموران، پرونده قضائی تشکیل شده و نامبرده از همان زمان با صدور قرار تامین آزاد بوده است. این دختر در روز حادثه به دادگاه مراجعه می کند؛ از آنجا که هنگام مراجعه او، رئیس دادگاه به دلیل فوت یکی از بستگانش در مرخصی بوده، هیچ اقدام قضائی به عمل نمی آید و برای او وقت دیگری تعیین می شود. این فرد هم پس از خروج از واحد قضائی با بنزینی که از قبل تهیه کرده بود، مبادرت به خودسوزی می کند و بلافاصله به بیمارستان منتقل می شود. این اتفاق در حالی رخ می دهد که تا آن زمان هیچ دادگاهی در این خصوص برگزار نشده و او هیچ حکم محکومیتی نداشته است.

 

عکس واقعی سحر خدایاری ( دختر آبی ) + علت خودسوزی

3140
این مطلب مفید بود ؟8456
برچسب : خودکشی
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی