کامران تفتی و سارا صوفیانی

پیش تولید فصل دوم سریال روزهای بیقراری آغاز شد

تاریخ انتشار : 23 فروردین 1397کد مطلب : 66884زمان مطالعه : 3 دقیقه
فصل دوم سریال روزهای بیقراری با بازی سارا صوفیانی و کامران تفتی وارد مرحله پیش تولید شد و به زودی بازیگران دیگری نیز به این سریال اضافه میشوند.

ساخت فصل دوم سریال روزهای بیقراری به کجا رسید

سریال روزهای بیقراری با بازی الهام حمیدی ، پژمان بازغی و کامران تفتی سال گذشته روی آنتن شبکه سه سیما رفت و با استقبال خوبی از سوی مردم مواجه شد . همین موضوع سبب شد تا فصل دوم این سریال در دست ساخت قرار بگیرد و این روزها خبرهای جدیدی از ساخت فصل دوم این سریال در راه است.

فصل دوم سریال روزهای بی قراری وارد مرحله پیش تولید شد

مذاکره با چند بازیگر مطرح امیرحسین شریفی تهیه کننده سینما و تلویزیون، در خصوص روند تولید فصل دوم سریال «روزهای بی قراری» گفت:فصل دوم سریال «روزهای بی قراری» وارد مرحله پیش تولید شده و فیلمنامه این سریال به قلم شعله شریعتی در حال نگارش است.

وی در خصوص بازیگران این سریال اظهار کرد:به دلیل سکونت بازیگر نقش «سارا» در مشهد، ادامه قصه سریال از این شهر آغاز می شود و ادامه داستان را در تبریز تصویربرداری می کنیم. در فصل دوم سریال «روزهای بی قراری» به موضوع چهل سالگی انقلاب اسلامی و تبریز 2018 به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام هم می پردازیم.

تهیه کننده این سریال بیان کرد:سارا صوفیانی و کامران تفتی در فصل دوم سریال حضور دارند. این روزها در حال مذاکره با چند بازیگر مطرح سینما و تلویزیون هستیم و البته 75 بازیگر بومی استان تبریز نیز در فصل دوم سریال روزهای بی قراری حضور خواهند داشت.

سریال روزهای بیقراری

کامران تفتی و سارا صوفیانی در سریال روزهای بیقراری

شریفی عنوان کرد:این سریال با مشارکت معاونت سیمای استان ها و حمایت دکتر دارابی معاون استان ها و مرکز صدا و سیمای تبریز ساخته خواهد شد.

گفتنی است؛ فصل اول سریال «روزهای بی قراری» در 23 قسمت 40 دقیقه ای به سفارش معاونت سیمای استان ها، از شبکه سه سیما پخش شد و جزو پربیننده ترین سریال ها در سال 95 بود.

سریال روزهای بیقراری

سارا صوفیانی و همسرش در سریال روزهای بیقراری

بازیگرانی مثل ابوالفضل پورعرب، پژمان بازغی، الهام حمیدی، کامران تفتی و سارا صوفیانی در این مجموعه تلویزیونی ایفای نقش کردند.

در فصل اول سریال روزهای بیقراری ابوالفضل پورعرب در نقش کاویان . پژمان بازغی در نقش فرهاد . الهام حمیدی در نقش رها . سارا صوفیانی در نقش سارا . کامران تفتی در نقش منصور . حمیدرضا ابراهیمی . مریم خدارحمی . والیه علوی . عطیه غبیشابی . حمیدرضا هدایتی . حسام منظور . فاطمه واحدی . زهرا برومند و … بازیگر خردسال سمیه فانی جلوی دوربین رفتند.

سریال روزهای بیقراری

الهام حمیدی در سریال روزهای بیقراری

خلاصه داستان فصل اول سریال روزهای بیقراری :رها (الهام حمیدی) و فرهاد (پژمان بازغی) با یکدیگر ازدواج کرده اند.رها بعد از مدتی رها باردار می شود,به علت مشکلی که برای مادر رها که در شهر دیگری زندگی میکند پیش می آید این زوج مجبور به سفر به آن شهر می شوند که این سفر منجر به تصادف می شود . در این ماجرا فرهاد سالم می ماند و رها به کما می رود ولی فرزندش به دنیا می آید.

مدتی میگذرد و در حالی که رها در کما به سر می برد فرهاد با سارا که از دوستان صمیمی رها بوده ازدواج می کند و چیزی نمیگذرد که رها به هوش می آید و …

پیش تولید فصل دوم سریال روزهای بیقراری آغاز شد

4.433
این مطلب مفید بود ؟294
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
وبگردی