کاغذ دیواری
مدل های جدید کاغذ دیواری های مدرن و کلاسیک 2017 برای تزیین دیوارهای پذیرایی و اتاق خواب را برایتان جمع آوری کرده ایم.

کاغذ دیواری های 2017

کاغذ دیواری های پیشنهادی دکوراتورها برای سال 2017 ترکیبی است از رنگ و طرح هایی که باید متناسب با دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی و نشینمن ست شوند.

اگر شما هم از افرادی هستید که کاغذ دیواری را به همه چیز دیگر ترجیح می دهید حتما بدنبال مدل های جدید کاغذ دیواری 2017 که به تازگی معرفی شده اند می گردید. خوب در این مطلب قصد دارم به معرفی همین مدل ها بپردازم تا با طراحی های مدرن و کلاسیک آنها در سال جدید آشنا شویم.


کاغذ دیواری ها به دلیل سادگی و سرعت در نصب و هزینه کم انتخاب بسیاری از خانه دارها برای تزیین مکان های مختلف خانه هستند. با وجود طرح های بسیار گوناگون، از مدل های ساده گرفته تا طرح های پیچیده و لوکس، کاغذ دیواریها امروزه گوی سبقت را از رنگ آمیزی دیوارها گرفته و کاری را انجام می دهند که هیچ روش دیگری نمی تواند همانند آنرا انجام دهد. مثلا کاغذ دیواری برای پوشاندن ناصافی ها و خرابی های روی دیوار بسیار عالی عمل می کنند در صورتی که رنگ نمی تواند این خرابی ها را کامل بپوشاند. البته مدل های متنوع و بسیار زیاد کاغذ دیواریها می تواند هر کسی را دچار شک و تردید کند. با استفاده از بررسی مدل های کاغذ دیواری 2017 و شناخت بیشتر آنها می توان همانند یک فیلتر خیلی از مدل ها را کنار گذاشته و فقط طرح هایی مشابه با نمونه های مطابق با مد روز را انتخاب کنید.

کاغذ دیواری

جدیدترین طرح های کاغذ دیواری 


هر مکانی از خانه نیاز به کاغذی متفاوت و متمایز دارد. مثلا مدلی که در شکل زیر مشاهده می کنید مخصوص راهروهای باریک و طولانی طراحی شده و می بینید که چقدر خوب و زیبا در چنین مکان هایی جواب می دهد. خطوط پیچیده این کاغذ دیواری نمایانگر واقعی یک طرح کلاسیک و سنتی است. کاغذ دیواری آورده شده در شکل دوم کاغذ طرح گل گلی را نشان می دهد که کار با آنها اندکی سخت است. اما در اتاق زیر این طرح بسیار زیبا کار شده و رنگ های سفید و طلایی آن بسیار عالی با محیط اتاق ترکیب شده اند.

 
کاغذ دیواری

مدل های جدید کاغذ دیواری


کاغذ دیواری

کاغذ دیواری برای اتاق خواب


کاغذ دیواری

طرح های کلاسیک کاغذ دیواری


برای دکوراسیون ورودی آپارتمان با چیدمان داخلی کلاسیک بهتر است نوعی از طرح های کاغذ دیواری انتخاب شود که برجسته و چشمگیر باشند. شکل زیر بخوبی این مدل را نشان می دهد که با طرحی کلاسیک، ورودی خانه را غرق در رنگ های زنده و جذاب می کند. حمام و سرویس بهداشتی نیز یکی دیگر از مکان های عالی برای استفاده از کاغذ دیواری است. شکل دوم مدلی را نشان می دهد که هر شخصی را هنگام ورود به اتاق، شگفت زده می کند. جالب اینجاست که مدل های جدید کاغذ دیواری 2017 بیشتر طرح های گلدار و شلوغ را ارائه می دهند که در فضاهای کوچک نیز بسیار پرکاربرد هستند.

کاغذ دیواری

انواع مدل های کاغذ دیواری


 
کاغذ دیواری

کاغذ دیواری 2017


 

کاغذ دیواری

شیک ترین مدل های کاغذ دیواری


اتاق خواب ها همیشه جزء گزینه های اول برای تزیین با کاغذ دیواری هستند. مدلی که در شکل زیر مشاهده می کنید یک کاغذ دیواری خاکستری رنگ اما با طرح کلاسیک است که به زیبایی با مبلمان و ست خواب اتاق ترکیب شده است. رنگ خاکستری و سفید کاغذ دیواری باعث شده تا جوی آرام، لطیف و باوقار ایجاد شود. شکل دوم بازهم طرحی کلاسیک را نشان می دهد اما اینبار دیگر خبری از طرح های گل گلی و شلوغ نیست و از شکلی شطرنجی با رنگ قهوه ای استفاده شده و به همین خاطر بسیار گرم و خواستنی جلوه می کند.

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری های مدرن


کاغذ دیواری

طرح های جدید کاغذ دیواری


 
کاغذ دیواری

کاغذ دیواری های مدرن و جدید


شاید فکرکنید که کاغذ دیواری فقط برای دیوار و سقف طراحی شده، اما اینطور نیست، در شکل اول پایین مشاهده می کنید که کشوی دراور نیز به زیبای با کاغذ دیواری های خود چسب تزیین شده اند. البته سقف ها نیز خیلی کم توسط کاغذ دیواری پوشانده می شوند چرا که کار با آنها کمی چالش برانگیز است، به همین خاطر اکثر خانه دارها در محیط های اجتماعی خانه مانند نشیمن و پذیرایی، سقف را به حال خود رها می کنند. اما در اتاق خواب موضوع فرق دارد، وقتی سقف با شیوه درست تزیین شود نتیجه یک فضای بسیار با کلاس و لوکس خواهد شد.

 
 

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری اتاق خواب


کاغذ دیواری

کاغذ دیواری های 2017


فضای زیر پله ها نیز مکانی غیر منتظره برای تزیین با کاغذ دیواری است. تنوع زیاد مدل های کاغذ دیواری 2017 باعث شده استفاده از آنها در خیلی جاها ممکن شود. در شکل اول مشاهده می کنید از دو طرح متفاوت به صورت یک درمیان برای تزیین پله ها استفاده شده است. یکی دیگر از ایده هایی که جدیدا مد شده، مدل هایی با الگوهای بسیار بزرگ هستند مانند عکسی که در شکل دوم مشاهده می کنید. استفاده از چنین طرح هایی بروی دیوارهای تاکیدی در آپارتمان ها و اتاق های کوچک خیلی خوب جواب می دهد.
 
 

طرح های مدرن کاغذ دیواری برای سخت پسندان

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
برگرفته از اتاق -/ح
برچسب : کاغذ دیواری
وبگردی