زمان پخش سریال ممنوعه

سریال ممنوعه|زمان پخش قسمت چهارم سریال ممنوعه

تاریخ انتشار : 19 آبان 1397کد مطلب : 72734زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال ممنوعه پس از چند ماه توقف از 21 آبان ماه به صورت هفتگی در سراسر کشور پخش میشود.

پخش مجدد سریال ممنوعه پس از چندماه توقف

قسمت چهارم سریال ممنوعه به کارگردانی امیر پورکیان و تهیه کنندگی علی اکبر نجفی از روز دوشنبه ٢١ آبان ماه به صورت هفتگی در سراسر کشور منتشر خواهد شد.

انتقاد به محتوای سریال ممنوعه از سوی برخی رسانه ها، باعث شد که از تاریخ 26 شهریور ماه اعلام شود این مجموعه شبکه نمایشی فعلا اجازه نشر ندارد.

امیر جعفری و بهاره افشاری

امیر جعفری و بهاره افشاری در سریال ممنوعه

حواشی سریال ممنوعه

سریال ممنوعه به کارگردانی امیر پورکیان بعد از پخش چهار قسمت ابتدایی با حواشی زیادی روبرو شد و پخش آن متوقف شد. دلیل توقف در پخش این سریال انجام اصلاحات اعلام شد و پخش مجدد این سریال در شبکه نمایش خانگی به انجام اصلاحات و کسب تاییدیه موکول گردید.

بازیگران سریال ممنوعه

سلفی بازیگران سریال ممنوعه در پشت صحنه

علت توقف سریال ممنوعه

عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشتر با اشاره به حواشی ایجاد شده در توزیع مجموعه «ممنوعه» در شبکه خانگی گفته بود:به دلیل پاره ای تردیدها که درباره این مجموعه وجود داشت، قرار شد قسمت های بیشتری از این مجموعه تولید و سپس مراحل بعدی آن برای توزیع در شبکه نمایش خانگی طی شود. درباره این مجموعه به دلیل پاره ای از تردیداتی که وجود داشت، قرار شد که قسمت های بیشتری از این مجموعه تولید شود تا با این کار امکان تداوم و تضمین بیشتر و قطعی تری برای توزیع پیدا شود؛ بنابراین بر اساس قراری که گذاشته شده چند قسمت بعدی این مجموعه پس از تولید در اختیار وزارت ارشاد قرار می گیرد و مراحل بعدی به صورت یک جا طی می شود.

بازیگران سریال ممنوعه

بازیگران سریال ممنوعه در کنار ساحل

حذف سکانس های سریال ممنوعه

پیش از این هم ابراهیم داروغه زاده دبیر جشنواره فیلم فجر درباره سریال ممنوعه در برنامه شهر فرنگ گفت:مراحل پخش این سریال متوقف نشده است و از هفته آینده پخش آن آغاز می شود. وی افزود به خاطر ماه محرم و اینکه تمام قسمت های ساخته شده باید مورد بازبینی قرار می گرفت در توزیع آن وقفه افتاد. ضمن این که یکی دو سکانس در قسمت اول وجود داشت که بهتر بود حذف شود و با حدف سکانس ها مطابق قبل در شبکه نمایش خانگی توزیع می شود.

میلاد کی مرام و آناهیتا درگاهی

آناهیتا درگاهی و میلاد کی مرام در سریال ممنوعه

بازیگران سریال ممنوعه

نیکی کریمی، میلاد کی مرام، امیر جعفری، هادی حجازی فر، بهاره افشاری، لیلا زارع، پژمان بازغی، امیرحسین آرمان، آتیلا پسیانی، علی استادی، فاطمه گودرزی، آناهیتا درگاهی، الهه حصاری، خاطره اسدی، نیما شعبانژاد، مصطفی قدیری، شهرام قائدی، مجید مظفری، نسرین نکیسا، شیوا خسرو مهر، سوگل خالقی، نیلوفر رجائی فر، محمد امین و شیدا یوسفی بازیگران این سریال هستند.

بازیگران ممنوعه

گریم بازیگران سریال ممنوعه

داستان سریال ممنوعه

ممنوعه داستان سه نسل را به صورت همزمان و پیوسته روایت میکند، از دغدغه های امروز جوانان تا آسیب مسائل روز خانوادگی و اجتماعی...

پخش ممنوعه به صورت هفتگی و هر دوشنبه، توسط موسسه سرو رسانه پارسیان صورت می گیرد.

عکسهای سریال ممنوعه

میلاد کی مرام

گریم میلاد کی مرام در سریال ممنوعه

خاطره اسدی و میلاد کی مرام

خاطره اسدی و میلاد کی مرام در سریال ممنوعه

میلاد کی مرام و خاطره اسدی

بازی میلاد کی مرام در سریال ممنوعه

سریال ممنوعه ، زمان پخش قسمت چهارم سریال ممنوعه

4.510
این مطلب مفید بود ؟91
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / ک
وبگردی