لباس پوشیدن آقایان
اکثر آقایان ایرانی هنگام لباس پوشیدن دچار اشتباهاتی میشوند که استایل آن ها را کلا خراب میکند, برخی از این اشتباهات را در ادامه به شما میگوییم.

اشتباهات لباس پوشیدن آقایان

همه آقایان دوست دارند خوشتیپ باشند و با استایل شان جلب توجه کنند اما برخی از آن ها از اصول لباس پوشیدن بی خبر اند و با رعایت نکردن برخی نکات تیپ شان را خراب میکنند, اشتباهاتی که در ادامه به شما معرفی میکنیم بین آقایان ایرانی بسیار رایج است.

لباس پوشیدن آقایان

نکاتی درمورد لباس پوشیدن آقایان

پوشیدن لباس های گشاد

اشتباهی که آقایان لاغر اندام معمولا در لباس پوشیدن مرتکب میشوند این است که لباس های گشاد برای خود انتخاب میکنند تا مثلا کمی درشت تر دیده شوند اما پوشیدن لباس های گشاد باعث میشود آن ها لاغر تر دیده شوند, بهترین کار این است که مناسب اندام خود لباس بپوشید.

انتخاب شلوار جین پاره

شلوار جین اساسی ترین لباس آقایان است که کاربرد زیادی در استایل آن ها دارد اما برخی از آقایان با انتخاب شلوار جین های پاره و جذب قصد خوشتیپ شدن دارند اما با این انتخاب استایل شان را خراب میکنند. بهتر است شلوار جین های پاره و خیلی جذب نپوشید تا تیپ مردانه و جذابی داشته باشید.

لباس پوشیدن آقایان

اشتباهات لباس پوشیدن آقایان

پوشیدن لباس های تنگ

آقایان چاق که اضافه وزن و شکم دارند تصور میکنند با پوشیدن لباس های تنگ لاغر و جمع و جور دیده میشوند اما این کار آن ها کاملا اشتباه است و آن ها را دوبرابر چاق تر نشان میدهد.

پوشیدن کفش اسپرت با کت شلوار

بدترین و بزرگترین اشتباهی که آقایان در لباس پوشیدن مرتکب میشوند این است که کفش اسپرت را با کت و شلوار بپوشند, با کت و شلوار فقط و فقط باید کفش مردانه و کلاسیک بپوشید تا خوش استایل شوید.

اشتباهات آقایان ایرانی در لباس پوشیدن + عکس

4.255
این مطلب مفید بود ؟469
منبع : ّبخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی