محمد صادقی
محمد صادقی بازیگر نقش آبتین در سریال مانکن است که اگر مایلید درباره او بیشتر بدانید ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک را از دست ندهید.

محمد صادقی بازیگر مانکن را بهتر بشناسید

سریال مانکن ساخته حسین سهیلی زاده اولین تجربه این کارگردان در نمایش خانگی است که توزیع آن از شهریورماه آغاز شد و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.

حسین سهیلی زاده سریال مانکن را با حضور بازیگران سرشناس مقابل دوربین برد و علاوه بر این چهره های مشهور دو بازیگر جدید را به دنیای تصویر معرفی کرد. عارفه معماریان بازیگر نقش بهار خواهر کاوه و محمد صادقی بازیگر نقش آبتین برادر اخگر دو هنرمند جوان این سریال هستند که در کنار بازیگران سرشناس به ایفای نقش پرداختند.

محمد صادقی از تئاتر تا سریال مانکن

آبتین برادر اخگر در سریال مانکن یکی از شخصیت های مورد توجه برخی از مخاطبان این سریال است که محمد صادقی نقش آن را ایفا میکند.

محمد صادقی

محمد صادقی در اکران اختصاصی سریال مانکن

محمد صادقی در اولین تجربه بازیگری اش مقابل دوربین با حسین سهیلی زاده در سریال مانکن همکاری کرد و از دل تئاتر به دنیای تصویر راه یافت و نقش آبتین را در سریال مانکن ایفا کرد.

محمد صادقی

عکسی از محمد صادقی بازیگر سریال مانکن

این بازیگر جوان سریال مانکن با ایفای نقش در کنار هنرمندان با سابقه توانست از تجربیات آنها و حمایت حسین سهیلی زاده استفاده کند و از پس نقش آبتین برآید.

محمد صادقی

محمد صادقی آبتین سریال مانکن

محمد صادقی در کنار بازیگرانی چون محمدرضا فروتن، مریلا زارعی، نازنین بیاتی و امیرحسین آرمان، فرزاد فرزین، حسین پاکدل، بهشاد شریفیان، نفیسه روشن، علی فرهنگی،رابعه مدنی، پانته آ کی قبادی، بهزاد محسنی، بهزاد خلج،الهام پاوه نژاد، رضا توکلی ،همایون ارشادی، لیندا کیانی، شبنم قلی خانی و عارفه معماریان در سریال مانکن به ایفای نقش پرداخت.

محمد صادقی

گریم محمد صادقی در نمایش شاه لیر

محمد صادقی 22 فروردین 1372 در تهران متولد شد و تحصیلاتش را تا مرحله کارشناسی در شته مدیریت اجرایی ادامه داد و سال 90 بازیگری در تئاتر را آغاز کرد.

این هنرمند جوان در دوران کودکی ورزش تکواندو را به صورت حرفه ای دنبال میکرد و تا مقطع حضور در تیم ملی هم پیش رفت اما این رشته را به سرانجام نرساند.

عکس های محمد صادقی بازیگر سریال مانکن

محمد صادقی

عکس اینستاگرامی محمد صادقی

محمد صادقی

عکسی از محمد صادقی در اینستاگرام 

محمد صادقی

بازی محمد صادقی در نمایش مفیستو

محمد صادقی

عکسی از محمد صادقی بازیگر جوان تئاتر

محمد صادقی

عکسی از محمد صادقی در صحنه تئاتر

محمد صادقی

محمد صادقی بازیگر نقش آبتین در سریال مانکن

محمد صادقی

محمد صادقی بازیگر سریال مانکن

محمد صادقی بازیگر نقش آبتین در سریال مانکن کیست؟!+تصاویر

4.3606
این مطلب مفید بود ؟51690
منبع : صفحه محمد صادقی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب : سریال مانکن
وبگردی