مرد مورد علاقه خانم ها
مرد مورد علاقه خانم ها مردی است که بتواند از نظر همسرش و دیگران جذاب باشد.اما جذاب بودن همه ماجرا نیست ویژگی های مختلفی می تواند یک مرد را مرد واقعی و ایده آل جلوه کند.

شوهر مورد علاقه ی خانم ها:مرد واقعی مردی است که ...

مرد واقعی همان شوهری است که وقتی دیگران به او نگاه می کنند، انگیزه می گیرند و خیلی وقت ها هم نگاهشان با کمی حسادت همراه است. او همان مردی است که خانم ها به دنبالش هستند. این مرد بدون اینکه بخواهد، در هر جمعی مرکز توجه است اما از نظر خانم ها مرد واقعی چه ویژگی هایی دارد؟

مردی که زیاد ورزش کند

اکثر خانم ها ، عاشق همسری هستند که اهل ورزش می باشند و به سلامت جسمی خود اهمیت می دهند . این مردان اهل ورزش از نظر خانم ها جذاب و دوست داشتنی هستند.

 مرد مورد علاقه خانم ها

مثبت نگر باشد

خانم ها همسری را می پسندند که در مواقع استرس زا زندگی ، نگرش مثبت خود را حفظ کرده و بتواند خود را کنترل کند. مردی که مانند ستون پشت او باشد و به مشکلات لبخند زده و به سمت جلو حرکت کند.

کم رو باشد

زنان همیشه جذب همسری هستند که صدای رسا و محکمی داشته باشند اما در عین حال دوست ندارند همسر آینده شان در همه مجالس توجه ها را به خود جلب کند و دوست دارند او گاهی تنها شنونده یا بیننده باشد.

شوخ طبع باشد

خانم ها عاشق همسر شوخ طبعی هستند که همیشه خنده به لب دارند . آنها مرد های بسیار جدی و بد اخلاق را دوست ندارند اما آنها از مردانی که جا و مکان شوخی کردن را نمی دانند بی زارند بلکه عاشق همسری هستند که در عین شوخ طبعی متانت خود را حفظ کنند.

مرد شوخ طبع

معاش آنان را تامین کند

مردی که بتواند یک زندگی موفق برای همسر خود بسازد و از پس مخارج خانواده خود بر آید ، از نظر خانم ها مردی ایده آل است . اگر این مرد به جز تامین نیاز خانواده ، درآمدش از هزینه هایش بیشتر باشد و یک حساب بانکی عالی هم داشته باشد، از نظر خانم ها از دیگر مردان بهتر است.

تناسب اندام داشته باشد

خانم ها ، همسری که به تناسب اندامش توجه می کند و چربی اضافه ندارد را مردی ایده آل می دانند.

عضله ای باشد

بسیاری از زنان ، نیاز دارند که حس امنیت و اطمینان داشته باشند پس عاشق همسری که قوی و محافظت کننده به نظر میرسند ، خواهند شد .

خرید کردن را دوست داشته باشد

بیشتر خانم ها ، همسری را دوست دارند که برای آنها وقت بگذارد و با آنها به خرید رود و نظر خود را هنگام خرید عنوان کند چرا که زنان ترجیح می دهند با شوهرشان به خرید بروند.

خرید با مردان

کار مناسب و تحصیلات عالیه داشته باشد

همسری از نظر خانم ها ایده آل است که دارای تحصیلات بالا و کار مناسب باشند . داشتن تحصیلات و شغل سبب افزایش درآمد فرد خواهد شد . همچنین کار جوهر مرد است و مرد بیکار از نظر خانم ها ، به درد زندگی مشترک نمی خورد.

استعداد فنی - تکنیکی داشته باشد

اکثر زنان همسری را دوست دارند که دارای مهارت ویژه ای بوده و استعداد فنی - تکنیکی داشته باشد.

شریف و انسان دوست باشد

شرافت و انسان دوستی از ویژگی های مهمی هستند که خانم ها به آن اهمیت می دهند و دوست دارند همسرشان از این دو ویژگی مطلوب برخوردار باشند.

به فکر همسرش باشد

چنانچه پیش از این هم در نمناک عنوان کرده بودیم خانم ها مردی را ایده آل می دانند که اوقات خود را با آنها بگذراند و پایه تفریح باشد . آنها دوست دارند اولویت اول زندگی همسرشان باشند و برای او مانند یک دوست باشند . از نظر خانم ها یک مرد واقعی باید از هر نظر به فکر همسرش باشد و به او خدمت کند.

مرد ایده آل زنان

برای او هدیه بخرد

برخی از زنان ، مردی را دوست دارند که رویایی باشد و آنها را بدون مناسبت و یا در مناسبت های مختلف سورپرایز کند و برایشان هدیه های هر چند کوچک بخرد اما متاسفانه برخی از آقایان اهمیتی به هدیه خریدن نمی دهند زیرا نمی دانند هدیه خریدن آنها سبب ایجاد حس عاشقانه در خانم ها می شود.

بچه دوست باشد

زنان معتقدند که مرد واقعی باید بچه دوست باشد و به بچه دار شدن علاقه داشته باشد و اگر دارای فرزند شد، او را دوست بدارد و به خوبی پرورش دهد و در امر تعلیم و تربیت او کوشا باشد. از نظر خانم ها یک همسر واقعی یک پدر واقعی هم می باشد.

در کارهای خانه به زنش کمک کند

یک مرد واقعی باید در کارهای خانه به همسرش کمک کند و اوقاتی که همسرش به هر دلیلی کسل و خسته بود ، او را در انجام کارهای خانه یاری رساند . یک مرد خوب از نظر خانم ها ، کار خانه را تنها مختص زنان نمی داند و در هر فرصت به همسر خود کمک می کند.

همسرش را دوست بدارد

از نظر خانم ها ، مردی ایده آل است که همسرش را دوست بدارد و حتی در صورت بچه دار شدن ، اول همسرش و بعد فرزندانش را دوست بدارد.

شوهر مورد علاقه ی خانم ها این شکلیه !

4.1122
این مطلب مفید بود ؟10121
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی