گران ترین ساعت
یک تیم جواهرسازی مشهور آمریکایی موفق به ساخت ساعت بسیار زیبا و رویایی با طراحی فوق العاده شده است.

گران ترین ساعت ساخته شده هری وینستون

آقای هری وینستون یکی از جواهر سازان مشهور آمریکایی بود که در طول عمر طولانی خود توانست در این زمینه تجربه و شهرت بسیار زیادی را بدست بیاورد.اما اخیرا ساعتی رویایی و بسیار زیبا از تیم هری وینستون منتشر شد که دارای طراحی خاص و بسیار زیبایی داشت.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
اخیرا برند بزرگ و پر آوازه هر وینستون،از ساعتی بسیار زیبا و جذاب به نام "Project Z12" رونمایی کرد که به نوعی خاص و جذاب بود. ساعت مورد نظر دارای عقربه های خاص می باشند و تاریخ شمار آن به طرز زیبا و شگفت انگیزی در کنار ساعت طراحی شده است که یک دایره کامل متعلق به تاریخ شمار می باشد.
ساعت مچی گران قیمت

ساعت گران قیمت و بسیار فوق العاده 

 
از طرفی نام رسمی هر وینستون در مرکز ساعت قرار داده شده است و طبق معمول از ماده فلورسنت در این ساعت برای اطلاع از ساعت در تاریکی قرار داده شده است.
بند ساعت Project Z12 ، از چرم پوست گوساله می باشد که به رنگ آبی می باشد . همچنین ساعت مورد نظر کاملا ضد آب است و تا عمق 100 متر هیچ اتفاقی برای ساعت نخواهد افتاد.
در این ساعت از سنگ های گران قیمت و طلای سفید استفاده شده است که قیمت کل آن 24500 فرانک می باشد و قبل از خرید یک نسخه از این ساعت مطمئن باشید که این ساعت قطعا یکی از گران قیمت ترین و زیباترین ساعت های ساخته شده در جهان می باشد.
 
گران ترین ساعت هری وینسون

گران ترین ساعت مچی ساخته شده توسط آقای هری وینسون

گران ترین ساعت ساخته شده هری وینستون

2.54
این مطلب مفید بود ؟22
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
وبگردی