برو به :
خواب آلودگی بعد ناهار

بهترین راه رفع خواب آلودگی بعد ناهار


خواب آلودگی بعد ناهار تقریبا مسئله ای شایع است که اکثر اوقات مانع از تمرکز و انجام با کیفیت کارهای بعدازظهر می شود . علت و راه رفع این مشکل را کارشناسان بیان کردند.
کاهش کلسیم

متهمان اصلی کاهش کلسیم در بدن


کاهش کلسیم و ویتامین دی در بدن باعث بروز مشکلات فراوانی از جمله هیپوکالسمی می شود . نتیجه تحقیقات نشان می دهد که علت اصلی دفع و کمبود کلسیم مصرف برخی مواد غذایی است.
ماست

خاصیت ضد اضطراب و استرس ماست


کلسیم موجود در ماست، انتقال دهنده های عصبی شادی آور را آزاد می کند و باعث می شود ما شاد شویم، با خوردن ماست کم چرب هم سالم می مانید و هم شاد و هچنین ماست به شما آرامش می بخشد!
درخواست های بدن

نشانه های درخواست های فوری بدن


زمانی چیزی در عملکرد عادی و طبیعی بدن اختلال ایجاد می کند که در این زمان بدن سیگنالی مشخص به ما ارسال می کند و با این درخواست های بدن باید به فکر راه چاره بود.
پروتئین

میزان پروتئین سبزیجات چقدر است؟


گیاهخواران افرادی هستند که نه تنها از گوشت بلکه از هیچ محصول حیوانی استفاده نمی کنند،بنابراین این افراد باید پروتئین مورد نیاز بدن خود را از سبزیجاتی که مصرف می کنند دریافت کنند درنتیجه باید از پروتئین های موجود در سبزیجات آگاه باشند.
شیر

نحوه تشخیص شیر سالم از ناسالم


شاید برای همه ی ما پیش آمده باشد که شیری که خریداری کرده ایم ترش یا شور باشد و یا ظاهرا خیلی آبکی باشد،اما راه تشخیص شیر سالم از غیر سالم چگونه است؟در این گزارش آزمایش هایی برای تشخیص شیر سالم از غیر سالم ذکر شده است.
کدو تنبل

چرا خوردن کدو تنبل اینقدر تاکیید می شود؟


کدوتنبل سبزی ای پاییزی است که سرشار از مواد مغذی است که به دلیل آنتی اکسیدان های موجود در آن برای مقابله با سرطان بسیار مفید بوده و همچنین فواید دیگری دارد که در این گزارش ذکر شده است.
سیر و عسل

انرژی و سلامتی با خوردن سیر و عسل


شاید خیلی از افراد از سیر فراری باشند غافل از اینکه چه خواصی و تأثیرات قوی و مفیدی برای بدن دارد،ترکیب سیر و عسل برای درمان گلودرد،سرماخوردگی،آنفولانزا بسیار مفید است و باعث سلامتی و نشاط بدن می گردد.
تغذیه

تاثیر تغذیه بر سلامت روح و روان


برای خوشبخت بودن باید جسم سالم و روح آرامی داشت و اگر جسممان را با مصرف تغذیه مفید سالم نگه داریم در نتیجه روحی آرام و سرحال خواهیم داشت.