برو به :
نمناک سبک زندگی

روابط عاطفی

همسر شاد

تأثیر همسر شاد در زندگی زناشویی


محققان به این نتیجه رسیدند که افرادی که دارای همسری شاد هستند، بسیار بیشتر از دیگران اظهار سلامتی می کنند،همسران شاد معمولا حمایت اجتماعی بیشتری را از همسرشان انجام می دهند.
عاشق کردن مردان

کنترل و عاشق کردن مردان چگونه است؟


شاید هر زنی دنبال راه و روشی برای کنترل و عاشق کردن مردان باشد،متخصصان معتقدند به راحتی می توان رگ خواب مردها را به دست آورد! مناسب ترین رفتارها برای عاشق کردن مردان در این گزارش ذکر شده است.
احساسات مردانه

از احساسات مردانه چه میدانید؟


یک راز بزرگ در مورد احساسات مردانه را برای تان فاش می کنیم .مرد ها نه دوست دارند خیلی خیلی رمانتیک و احساساتی باشند و نه این که احساسات شان را کاملا پنهان و سرکوب کنند. یک مرد برای این که از احساساتش حرف بزند، باید در مقابل همسرش احساس امنیت کند.
عاشق شدن

دلایل علمی و چگونگی عاشق شدن


آیا تا به حال از خود پرسیده اید که چرا عاشق یک شخص شده اید؟رسیدن به جواب این سوال شاید به این راحتی نباشد در این مطلب مارا همراهی کنید تا به راز چگونگی عاشق شدنتان پی ببرید.
شوهر

خصوصیات شوهر ایده آل و همسری فداکار


کشف و رفع نیازهای مادی،عاطفی و اجتماعی زن،شاید یکی از دشوارترین نقش های یک شوهر کارآمد باشد،شوهر ایده آل همان مردی است که وقتی دیگران به او نگاه می کنند،انگیزه می گیرند و خیلی وقت ها هم نگاهشان با کمی حسادت همراه است.