نمناک نمناک > سبک زندگی > روابط عاطفی
رابطه با همسربایدها و نباید های بهبود رابطه با همسر
ازدواج یعنی کنار هم قرار گرفتن دو نفر با همه تفاوت ها , اما آگاهی داشتن و رعایت بایدها و نباید های زندگی مشترک میتواند به بهبود رابطه با همسر کمک کند.
نداشتن گواهینامه زندگی نداشتن گواهینامه زندگی و شمار زیاد پرونده های طلاق!
نداشتن گواهینامه زندگی یک امر اشتباه در شروع زندگی مشترک است که شمار زیاد پرونده های طلاق در دادگاه های خانواده گواه آن است .
مادرعلت اشتباه صدا زدن نام فرزندان از سوی مادر چیست؟
اشتباه گفتن نام فرزندان یک خطای رایج در همه خانواده هاست. حتما برای شما هم پیش آمده که از مادر خود نام های اشتباه شنیده باشید.
شخصیت شناسی با حس بویاییشخصیت شناسی از روی رایحه و حس بویایی !
بوھا در زندگی ما نقش تعیین کننده ای دارند و باعث تحریک احساسات میشوند .از نظر روان شناسی، بوھا مھمترین عامل در شخصیت شناسی افراد ھستند.
خواستگاریخواستگاری 30 هزار تومانی در خواستاگرام!
در تلگرام کانال های مختلفی وجود دارد از همسریابی گرفته تا خواستاگرام که به موضوع ازدواج میپردازند البته با شیوه های خیلی جالب.
ازدواج با مرد متاهلازدواج با مرد متاهل خوب است یا بد؟
دختر و یا زن جوانی که در شرایط ازدواج با مرد متاهل قرار گرفته است معتقد است که این مرد برای نجات زندگی اش به او پناه آورده است حالا باید با این مرد ازدواج کند تا خوشبخت شود یا نه پاسخ رد به این درخواست بدهد.
عشقازدواج به خاطر عشق خوب است یا بد؟
عشق برای ازدواج لازم است ولی ازدواج فقط به خاطر عشق درست نیست بهتر است عاقلانه هم به ماجرا نگاه کرد.
بی طاقتیآیا شما آدم بی طاقتی هستید؟
از میان ویژگی ها و خصوصیت های فراوان و غیر قابل شمارش برخی از آنها فراوانی بیشتری دارند و بیشتر در افراد ظهور و بروز می کند که از جمله آنها ویژگی کم طاقتی و بی تابی انسان ها است.
ازدواجازدواج و انتخاب همسر مناسب با هوشیاری
ازدواج یکی از مهم ترین تصمیم هایی است که هر فرد در زندگی میگیرد و با این انتخاب آینده خود را میسازد و باید با چشمان باز این تصمیم گرفته شود.
ازدواج فرزندانخانواده و نقش آن در ازدواج فرزندان
ازدواج از مسایل اساسی زندگی بشر است و با توجه به اهمیت ازدواج جوانان، پدر و مادر در این زمینه نقش و وظیفه ویژه ای دارند تا جایی که اسلام آن را یکی از حقوق فرزندان قرار داده است.
کمکچه زمانی نباید به دیگران کمک کرد؟
همه ما می دانیم که کمک کردن و پذیرفتن مسئولیت از نقاط قوت شخصیتی محسوب می شود. اما گاه نیت خیر ما برای کمک کردن به ناکارآمدی می انجامد.
اسرار نگفتنی زندگی مجردینبایدهای گفتنی زندگی مجردی به همسر
باید ونباید های گفتن اسرار زندگی مجردی به همسر یکی از مسائل مهم زندگی زناشویی است که باید در ابتدای امر ازدواج به ان توجه بیشتری کرد که به شرح ان می پردازیم.
ازدواجچرا پسران مجرد مایلند با زنان مطلقه ازدواج کنند؟
ازدواج سنت پیامبر است که باعث میشود نصف دین انسان کامل شود ولی حالا چرا پسران مجرد مایل به ازدواج با زنان مطلقه هستند ؟ اصلا این کار خوب است یا بد ؟ درست است یا غلط ؟
شخصیت شناسی افراد چپ دستشخصیت شناسی، واقعا چپ دستها باهوش ترند؟
حتما شما هم شنیده اید که می گویند افراد چپ دست باهوش ترند و استعدادهای بیشتری دارند . در یک شخصیت شناسی جالب در مورد این دسته از افراد بیشتر خواهیم گفت.
طلاقنکته های مهم زندگی پس از طلاق گرفتن
طلاق یکی از موقعیت های سخت و تجربه بد زندگیست وطرد شدن تجربه ی دردناک تریست وبرای دو طرف درد دارد .کسی که از همسرش جدا میشوددر روزهای بعد از طلاق شرایط دشواری دارد.که برای کنار آمدن با آن باید این موضوع را پذیرفت