برو به :
الفبا

چگونه حروف الفبا را به کودکان آموزش دهیم؟


روانشناس کودک با تأکید به اختلالات یادگیری حروف الفبا و درمان آن در سال های ابتدایی کودک گفت: اگر کودک نتوانست الفبا را یاد بگیرد، آن را با خمیر درست کنید یا از او بخواهید تا آنها را روی شن بنویسد.
دعا خواندن

نحوه آموزش دعا خواندن به کودک


برای آموزش دعا خواندن به کودکان کافیست از کودک خود بخواهید چشم هایش را ببندد، دستهایش را به سمت آسمان بگیرد و با صدای بلند دعا کند.
کودکان بیش فعال

بهترین میان وعده مغذی برای کودکان بیش فعال


متأسفانه در سال های اخیر بر تعداد کودکان مبتلا به اختلال بیش فعالی افزوده شده است. غذاها ومیان وعده های مفید برای این کودکان می تواند به حفظ آرامش و قدرت تمرکز در آن ها کمک کند.
رفتار کودکان

راه حلی برای مشکلات رفتاری کودکان


مشکلات رفتاری کودکان همیشه شامل موارد شسته و رفته ای نیستند. گاه حل این مشکلات نیاز به شکیبایی، حلم و بردباری شما دارد و گاه نیاز به مشاور را ضروری می نماید.
کودکان

ترفندهای تشویق کودکان برای میوه خوردن


تغذیه در کودکان نقش بسیار مهمی دارد. چرا که کودک در این دوران احتیاج به انرژی و مواد لازم برای رشد دارد. بسیاری از کودکان در سنین پایین بد غذا هستند ، برای اینکه به آنها میوه بدهید ، ترفند هایی وجود دارد که در این مطلب آنها را شرح خواهیم داد.
والدین خوب

چگونه والدین خوب برای فرزندمان باشیم


والدین خوب بودن شاید کار دشواری به نظر برسد اما در مسیر تربیت فرزند دانستن رازهایی از دنیا درون کودک می تواند تا حد قابل توجهی این دشواری را کاهش دهد.