دیگران چه می خوانند..؟
کودکان سوگوار

با کودکان سوگوار چگونه برخورد کنیم؟


نباید کودکان را اجبار به شرکت و یا عدم شرکت در مراسم کنیم در این خصوص باید به او حق انتخاب بدهیم و او را از مراسم سوگواری دور نکنیم. با کودکی که سوگوار از دست دادن عزیزانش هست چگونه باید رفتار کرد؟
ورزش کردن کودکان

ورزش در چه سنی برای کودکان ممنوع است؟


آیا می دانید مناسب ترین سن ورزش برای کودکان چه سنی است؟ آیا می دانید ورزش کردن در چه سنی برای کودکان ممنوع است؟ جواب تمامی سوالات خود را در این بخش از نمناک بیابید.
چاقی در کودکان

عوارض جدی چاقی در کودکان


ژنتیک، عادات و سبک زندگی و یا ترکیبی از هر دو سبب چاقی در کودکان می شود در برخی موارد مشکلات غدد درون ریز و متابولیسم، سندرم های ژنتیکی و داروها می تواند سبب اضافه وزن بیش از حد شود.
اسباب بازی

بهترین اسباب بازی برای کودکان 3 تا 5 ساله


انتخاب اسباب بازی برای کودکان باید به دقت و با توجه به جنسیت و توانایی های مختلف کودک انجام شود .کودک 3 تا 5 ساله یک سازنده قهار است و می تواند از هر چه به دستش می دهید یک شاهکار خلق کند.
مدرسه رفتن کودکان

کودکان تان را از مدرسه و درس خسته نکنید


وقت آن رسیده که رشته محبت را محکم کنیم و انتظارات معقولی از کودکان داشته باشیم. انتظاراتی که با فراهم کردن شرایط و روش های آموزشی فعالانه و مفرح، کودکان را در مسیر یادگیری تشویق کند و دلگرم سازد نه خسته و ناامید.
کودک

بهترین زمان برای سوراخ کردن گوش کودک


اگر شما دوست دارید گوش خودتان یا دختر کوچولویتان را سوراخ کنید تا بتوانید چند تا گوشواره زیبا به گوشتان بیاویزید، این مطلب از نمناک را که درباره زمان مناسب برای سوراخ کردن گوش کودک است از دست ندهید.