دیگران چه می خوانند..؟
نوزادان نارس

مراقبت های خاص از نوزادان نارس


نارسی نوزادان یکی از علل اصلی مرگ و میر در آن ها است، مشکلاتی از قبیل سندرم زجر تنفسی، بیماری های مزمن ریوی و ... می تواند گریبانگیر نوزادان نارس شود.
خفگی کودک

خوردنی هایی که باعث خفگی کودک می شوند


عامل اصلی خفگی کودک با غذا مصرف میوه ، خوراکی و مواد غذایی است که بلعیدن به راحتی انجام نمی شود یا نیاز به جویدن بیشتر دارد پس باید هنگام خوردن آنها توسط کودک دقت بیشتری داشته باشید.
خجالت کودکان

علت خجالتی بودن کودکان


یکی از مشکلاتی که اغلب کودکان و نوجوانان تجربه ای از آن در ذهن دارند، احساس خجالت و کمرویی است. کمرویی به مفهوم احساس ناراحتی کردن از بودن در جمع است.
تربیت فرزندان

برای تربیت فرزندتان مربی باشید نه دیکتاتور


وقتی تصمیم می گیرید که صاحب فرزند شوید، در واقع مسوولیت سنگین و بلندمدت تربیت او را پذیرفته اید. تربیت به معنی تعلیم دادن و پروراندن است. وقتی فرزندان خود را تربیت می کنید، به آنها می آموزید چگونه رفتار کنند.
کودک

استعداد کودک تان را کشف کنید !


برای کشف استعداد کودک از سن پایین شروع کنید, توصیه های راه گشایی برای شما داریم که در کشف استعداد های پنهان کودک به شما کمک میکند.
پلاکت خون

علت کاهش پلاکت خون در کودکان


اگر میزان پلاکت خون به هر دلیلی کاهش پیدا کند، بیمار در معرض خونریزی قرار می گیرد و دهان یا بینی او دچار خونریزی شده یا خون از جدار عروق نشت می کند و زیر پوست بدن می رود.
بهترین برند پستانک نوزاد

بهترین برند پستانک نوزاد


ارتودنسی بودن ، سر پستانکی های سیلیکونی ، سیستم جریان آزاد برای تنفس بهتر پوست کودک ، داشتن دستگیره و درپوش بهداشتی قفل شونده در کنار مدل های متنوع و بسیار جذاب مواردی هستند که پستانک های فیلیپس اونت را از سایز برندها متمایز نموده است
تربیت کودک مقاوم

رفتاری در والدین که کودک مقاوم تربیت می کند


در این که والدین اولین و بزرگترین الگوی فرزندانشان هستند هیچ شکی نیست بر این اساس هر کدام از رفتار والدین بخشی از این مهم را تشکیل می دهد که این مطلب مختص تربیت کودک مقاوم و مصمم است.