سبک زندگی

تکثیر گل رز
اگر یکی از دوستان به شما شاخه گل رز زیبایی هدیه داد می توانید آن را به روشی جالب داخل گلدان کاشته و برای همیشه داشته باشید، در این مطب با روش تکثیر گل رز با سیب زمینی آشنا خواهید شد.
آشتی با دوست

راه و چاه آشتی با دوست بعد از دعوا

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دعوا و قهر با دوست صمیمی در همه روابط دوستی وجود دارد اما روش هایی وجود دارد که میتوانید به این قهرها خاتمه دهید و دوباره با دوستتان آشتی کنید.
رفتار موفق

برای موفقیت در کار و زندگی این 8 رفتار را حذف کنید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خواسته ی اصلی تان موفقیت در زندگی و کار است ، غافل از آن که به واسطه داشتن برخی از افکار و رفتار موفق شدن شما مدام به تاخیر خواهد افتاد و از شما دورخواهد شد.
خصوصیات بچه های وسط

چیزهایی که فقط بچه های وسط خانواده می دانند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تحقیقات نشان داده بچه های وسط دارای استقلال و مهارتهای مذاکره قوی هستند آنها همیشه ریسک میکنند و در اکثر زمینه ها هم به موفقیت می رسند.
کپسول کاشتنی ضد بارداری

کپسول کاشتنی ضد بارداری برای چه کسانی مناسب است؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کپسول کاشتنی ضدبارداری بهترین روش پیشگیری طولانی مدت از بارداری است که در زیر پوست بازوی خانمها کاشته می شود.احتمال بارداری در این روش بسیار کم می باشد.
بهترین همسر

چگونه می توانم بهترین زن و همسر برای شوهرم باشم؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برای اینکه برای شوهرتان بهترین زن و همسر دنیا شوید باید در زندگی فدارکار و مهربان باشید و در مراحل سخت و مشکلات زندگی در کنار همسر خود بوده و از او پشتیبانی کنید.
دور شدن از همسر

علت اصلی دوری همسرتان از شما چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ممکن است این اتفاق برای شما هم رخ بدهد که همسرتان از شما دوری کند اما ببینید که چه رفتارهایی باعث دور شدن همسرتان از شما می شود.
سرفه مزمن کودکان

سرفه های مزمن و طولانی مدت کودکان از چیست؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
سرفه مزمن در کودکان را به سرفه ای که بیش از چهار هفته دوام داشته باشد می گویند که می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که هر کدام به نوبه خود خطرناک اند.
رفتار بد والدین

رفتارهای بد والدین که باعث آسیب به فرزندان می شود!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
والدین خیلی از اوقات با رفتار های خود باعث صدمه رسیدن به فرزندانشان می شوند این رفتارهای بد می توانند دعواهای زناشویی و سختگیری و کارکردن زیاد باشد.
مشکل با ظاهر

فرزندتان با ظاهرش مشکل دارد؟ پس حتما بخوانید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مشکل نوجوانان با ظاهرشان ریشه در عدم اعتماد بنفس آن ها دارد و علت آرایش کردن دختران در سنسن کم نیز همین مساله می باشد که نیاز به رفع دارد.
مهارت نه گفتن

راز کسب مهارت نه گفتن قبل از صدمه خوردن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی افراد برای جلب رضایت دیگران نمی توانند درخواست دیگران را رد کنند و مهارت نه گفتن را ندارند که این مسئله مهم می تواند به زندگی این افراد آسیب هایی برساند.
ترک عادت های بد

چگونه عادت های بد را به سادگی ترک کنیم؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
عادت های بد اغلب به دلیل استرس و خستگی ایجاد می شود پس اگر می خواهید عادات بد خود را ترک کنید ابتدا باید علت آن را درمان کنید.
عامل استرس

عامل اصلی استرس زنان ، فرزند است یا همسر ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تنش های روانی که گاه به دلیل افزایش مسئولیت در زنان ایجاد می شود مشکلی است رایج در زندگی های امروزی ؛ ولی در این مورد نقش فرزند و همسر به عنوان عامل استرس چیست؟
نگهداری از گل سیکلامن

فوت و فن پرورش ونگهداری گل سیکلامن در منزل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سیکلامن گیاهیست که در تابستان به خواب فرو می رود و خشک می شود و در اواخر زمستان و اوایل بهار در سه رنگ قرمز و سفید و صورتی گل می دهد و شکوفا می شود.
آموزش اتو كردن لباس

اتو کردن صحیح لباس ها با نکات صفر تا صدی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
حتما فکر می کنید اتو کردن لباس که کاری ندارد نیازی به آموزش نیست اما بدانید که هر نوع لباسی با هر جنسی نیاز به روشی خاص برای اتو کشی دارد.