سبک زندگی

نظم خانه
اگر می خواهید همیشه خانه ای مرتب و منظم داشته باشید با ترفندها و ایده های نظم دهی از شر خانه شلوغ و شلخته خود خلاص شوید.
افزایش تمرکز کودک

خوردنی که خیلی راحت تمرکز کودک را افزایش می دهد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای اینکه بتوانید دقت کودکتان را افزایش دهید به تغذیه اش اهمیت دهید از مواد غذایی مفید و مقوی استفاده کنید که روی باعث افزایش تمرکز در کودک شود.
زوج های رمانتیک

زوج های رمانتیک صبح را چگونه آغاز می کنند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زوج های رمانتیک روز را در عین سادگی جور دیگر آغاز می کنند و یکی از دلایل پایداری عشق و علاقه انها در زندگی مشترک همین رازهای کوچک است.
حاملگی حین بارداری

حاملگی دوم یک زن در حین بارداری ممکن است ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
حاملگی حین بارداری یکی از اتفاقات نادریست که ممکن است چندین روز بعد از بستن نطفه جنین رخ دهد بارداری مضاعف نامی است که برای آن در نظر گرفته شده.
جوهر نمک

خطر ترکیب مواد شوینده با جوهر نمک

زمان مطالعه : 2 دقیقه
از ترکیب جوهر نمک و وایتکس، گاز کلر متصاعد می شود و کلر هم به اسید کلریدریک تبدیل می شود و برای ریه بسیار خطرناک می باشد.
سرگرمی

بهترین سرگرمی های خانگی مناسب این روزها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
سرگرمی ها نوعی استفاده ی خلاقانه و راضی کننده از اوقات فراغت هستند اما بعضی از سرگرمی ها فوایدی فراتر از گذراندن وقت برای شما دارند.
تميز كردن ديوار رنگ روغن

ضدلک عالی مخصوص دیوارهای رنگ روغنی و پلاستیک

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روش هایی عالی و کاربردی را به شما معرفی میکنیم که برای تمیز کردن دیوارهای رنگ روغنی عالی است و تمام لکه ها را از روی دیوار پاک میکند.
سنگ فیروزه

نگهداری سنگ فیروزه در آب درست است یا غلط ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
سنگ فیروزه از محبوب ترین سنگ های قیمتی می باشد که باید برای افزایش عمر و جلوگیری از خراب و فاسد شدن این سنگ، اصول و نکات نگهداری آن را بدانید.
پیامدهای طلاق برای زنان

پیامدهای طلاق ؛ بلایی که سر زنان می آید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از پیامدهای طلاق برای زنان می توان به احساس عدم امنیت و اختلالات روانی اشاره کرد خانم ها بعد طلاق دیگر به راحتی نمی توانند به کسی اعتماد کنند.
تقویت خاک گلدان

11 ایده طبیعی و ارزان برای تقویت خاک گلدان و باغچه

زمان مطالعه : 9 دقیقه
تقویت خاک گلدان و باغچه برای رشد بهتر گل و گیاه بسیار مهم است ، راه های طبیعی وجود دارد که می توانید با استفاده از آن ها خاک سالم داشته باشید.
فواید آبلیمو در بارداری

آیا خوردن آبلیمو در بارداری مضر است؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آبلیمو سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی مختلفی است که خوردن آن در دوران بارداری برای سلامت جنین و مادر اهمیت بسیاری دارد.
نکات خانه داری

هر روز سه نکات خانه داری ! سری 9

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانم ها همیشه به دنبال ترفندهایی برای آسان تر شدن خانه داری هستند که در این بخش نمناک نکات و ترفند هایی برای تمیزکردن اجاق گاز، نگهداری قارچ و استفاده از عصاره ها را برایشان آورده ایم.
تمیز کردن جواهرات نقره

براق کردن جواهرات نقره با نوعی سس !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
براق و تمیز بودن جواهرات نقره به زیبایی ظاهری آن ها کمک شایانی می کند، در ادامه با بهترین روش های طبیعی برای تمیز کردن جواهرات نقره آشنا خواهید شد.
رفتار بد زنان

رفتارهایی زنانه که مردان را فراری می دهد !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
زنان بدون اینکه متوجه باشند گاهی اوقات کارهایی را انجام می دهند یا رفتارهایی دارند که باعث سرد و فراری شدن مردان از خانه می شوند.
خاک نامرغوب

روش مخصوص کاشت گیاه در خاک نامرغوب

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای اینکه خاک نامرغوب را به خاکی مرغوب و باکیفیت تبدیل کنید و بتوانید در آن گیاه بکارید لازم است به برخی نکات مهم توجه کنید.