سبک زندگی

گواهینامه ایزو
اگر می خواهید در دنیای رقابتی امروز از رقبای خود عقب نیفتید و به دنبال حداکثر کردن تعداد و سطح رضایت مشتریان خود هستید نباید از دریافت گواهینامه های مدیریتی و کیفی نظیر ایزو غافل شوید.
محبوبیت در محل کار

روش رسیدن به شهرت و محبوبت در محل کار

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای رسیدن به شهرت و محبوبیت در محل کار باید به برخی از نکات به خوبی دقت کنید تا اینکه به هدف خود برسید.
مردان روانی

جمله هایی که مردان را روانی می کند!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زنان در زندگی مشترک با سیاست های زنانه می توانند از بروز برخی مشکلات جلوگیری کنند اما خانم ها با زدن حرف هایی که مردان دوست ندارند و آن ها را روانی می کند دچار ایجاد تنش در روابط شان می شوند.
آرامش و موفقیت

اینگونه آرامش و موفقیت را هم زمان بدست می آورید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
داشتن آرامش و شادی در زندگی یکی از مهم ترین عوامل رسیدن به موفقیت است آرامش و موفقیت را باید هم زمان و یکجا با راه و روش های موثر و تغییراتی در زندگی خود بدست آوریم.
مدل شکم در جنسیت جنین

از فرم شکم زن باردار جنسیت جنین را تشخیص دهید!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
طبق تجربیات مدل شکم در بارداری می تواند نشانه ای از جنسیت جنین باشد اما گاه چگونگی فرم شکم دلایل دیگری دارد که باید آن ها را دانست.
کشف علمی

کشف جالب و جدید علمی مربوط به سلامت بدن

زمان مطالعه : 11 دقیقه
کشف علمی درباره نحوه داشتن سبک زندگی سالم یکی از تحقیقات مهم و جالب دانشمندان است که به مردم کمک می کند تا زنگی سالم و بهتری داشته باشند.
دریاچه ی عباس آباد

پاییز گردی در دریاچه ی عباس آباد بهشهر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دریاچه ی عباس آباد یکی از مناطق زیبا و تاریخی در شهرستان بهشهر استان مازندران است که گردشگران بسیار زیادی را به خود جذب کرده است..
فریز کردن سبزی

آموزش سالم ترین روش فریز کردن سبزی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروزه با مشغله های فراوان خانم ها یکی از بهترین راه ها برای استفاده از سبزی فریز کردن آن ها است، البته برای فریز کردن سبزی باید از روش های صحیح استفاده کنید.
مدیر خوب

یک مدیر خوب و موفق حتما این ویژگی و روش ها را دارد

زمان مطالعه : 8 دقیقه
یک رئیس خوب باید بتواند با رفتار و اصول مدیریتی خود روابط بین کارمندان و خود را طوری سازماندهی کند که تمام افراد با انگیزه در راستای اهداف شرکت تلاش کنند.
افسردگی بعد از زایمان

افسردگی بعد از زایمان چرا و به چه علت سراغم می آید؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بعضی از مادران بعد از زایمان به علت عدم آمادگی و بی خوابی و یا به هم ریختن اندامشان دچار آشفتگی و افسردگی می شوند که ممکن است خطرناک باشد.
40 روزگی نوزاد

نکات و دانستنی های مهم 40 روزگی نوزاد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
نگهداری و مراقبت از نوزاد تازه متولد شده تا 40 روزگی کمی سخت و حساس تر است و والدین باید در این چهل روز نکاتی را برای سلامت کودک رعایت کنند.
با چه کسانی نباید ازدواج کرد

افرادی که ازدواج با آنها پایان خوشی ندارد !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر قصد ازدواج دارید باید ملاک هایتان را یکبار دیگر مرور کنید آیا تابحال به این فکر کرده اید که با چه کسانی نباید ازدواج کرد! خیلی از افراد اصلا مناسب ازدواج نیستند.
شوهر خسیس

شوهرم خسیس است چه کنم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خسیس بودن همسر یکی از مشکلات جدی در زندگی های مشترک می باشد که برای حل این مشکل ابتدا باید نوع خساست شوهر خود را بدانید.
کودک خجالتی

راه حل روانشناسان به والدین کودکان خجالتی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بعضی از کودکان کم رو پشت برچسب خجالتی بودن خود پنهان می شوند و تلاشی برای رشد مهارت های خود نمی کنند که همین باعث تضعیف اعتماد بنفس آن ها می شود.
نکات خانه داری

هر روز سه نکات خانه داری ! سری 9

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانم ها همیشه به دنبال ترفندهایی برای آسان تر شدن خانه داری هستند که در این بخش نمناک نکات و ترفند هایی برای تمیزکردن اجاق گاز، نگهداری قارچ و استفاده از عصاره ها را برایشان آورده ایم.