بوی دهان

بهترین دهان شویه
برای از بین بردن جرم و تارتارهایی که روی دندان وجود دارند نیاز به یک محلول قوی برای پاک کردن دندان ها دارید، بهترین دهان شویه را می توانید با مواد طبیعی ارزان قیمت در منزل تهیه کنید.
بوی بد دهان کودک

آیا بیماری خاصی علت بوی بد دهان کودک شماست ؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بوی بد دهان کودک اگر در کل روز به طور مداوم وجود داشته باشد خبر از وجود بیماری به نام هالیتوسیس می دهد که باید حتما به پزشک مراجعه کنید.
مزه بد دهان

و اما دهانی که مزه ی بد میدهد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مزه بد دهان نشانه چیست؟ مزه بد دهان شما سعی می کند 9 چیز را به شما بگوید، در ادامه از دلیل و علت اصلی مزه بد دهان در زنان و مردان مطلع خواهید شد.
بوی بد معده

دوای درد بوی بدی که از معده به دهان می آید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بوی بد معده یکی از مشکلات مهم مردم است که بر اثر عوامل مختلفی به وجود می آید و درمان این بو از طریق استفاده از مواد غذایی امکان پذیر است.
بوی بد دهان

درمان های موثر برای “بوی بد دهان” در کودکان و بزرگسالان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
“بوی بد دهان” مسئله ای آزار دهنده است که در روابط اجتماعی مشکل آفرین است و موجب شرم و خجالت می شود با شناخت علت و درمان آن مشکل خود را برطرف کنید.
روش های رفع بوی بد دهان

درمانی از دل طب سنتی برای رفع فوری بوی بد دهان

زمان مطالعه : 14 دقیقه
بوی بد دهان بیماری به نام هالیتوز می باشد که اکثر مردم به آن مبتلا هستند و معمولا علل ایجاد آن مشکلات دندان می باشد اما برای رفع و درمان این بیماری راه های ساده و مفیدی در طب سنتی وجود دارد.
علت بوی بد دهان

کدام بیماری علت بوی بد دهان شماست؟ + انواع بوی دهان

زمان مطالعه : 10 دقیقه
بوی بد دهان علت های مختلفی دارد ممکن است کلیه یا کبد شما آسیب دیده باشد یا دهان و دندانتان سالم نباشند همچنین بعضی از داروها نیز باعث بوی بد دهان می شوند.
کمبود کربوهیدرات در بدن

این بوی دهان یعنی در بدن کمبود کربوهیدرات دارید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کربوهیدارت بخشی ضروری از یک رژیم غذایی محسوب می شوند که کمبود آن در بدن می تواند عوارض و علائمی را برای بدن پدید آورد که یکی از این علائم بوی بد دهان می باشد.
از بین بردن بوی سیر

بهترین راه های خانگی از بین بردن بوی بد سیر از دهان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای “از بین بردن بوی سیر” از دهان باید روش های مناسبی را انتخاب کنید که در صورت مصرف کردن سیر و پیاز با مشکل بوی بد دهان مواجه نشوید.
بوی بد دهان

چرا صبح ها دهان بوی بد میدهد؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بوی بد دهان در صبح و بعد از بیدار شدن از خواب یکی از مشکلات آزار دهنده است که در ادامه علت آن را بررسی میکنیم.
بوی بد دهان

با این خوراکی ها بوی بد دهان را از بین ببرید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای از بین بردن بوی بد دهان روشهای طبیعی زیادی وجود دارد که میتوانید با امتحان کردنشان از این مشکل آزار دهنده خلاص شوید.
بوی بد دهان

بوی بد دهان با سنگ های بینی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بوی بد دهان مشکل شایعی است که دلیل نخست آن فساد دندان و دلیل دوم بیماری لثه است،اما دلالیل دیگری از جمله تشکیل سنگ های بینی دارد که در اینجا بررسی کرده ایم.
بوی بد دهان

با “بوی بد دهان” بچه ها چه کنیم

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بوی بد دهان در کودکان می تواند نشانه یک بیماری یا وجود مشکلی در بدن آنها باشد، در ادامه به علت های “بوی بد دهان” در کودکان و درمان آن پرداخته ایم.
بوی بد دهان

مواد غذایی که منجر به بوی بد دهان می شوند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بوی بد دهان در اثر عوامل مختلفی ایجاد می شود و افرادی هستند که با اطلاع از این بیماری و پیدا نکردن روش درمان دچار ناراحتی های فکری و کناره گیری از دوستان و آشنایان خود شوند.
علت و رفع بوی بد دهان

علت و رفع بوی بد دهان در ماه رمضان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بوی بد دهان مشکلی است که به خصوص در ماه مبارک رمضان به دلایل مختلف افزایش می یابد. برای دانستن علت بوی بد دهان و راه حلی برای رفع بوی بد دهان بهتر است از توصیه های موثر تغذیه ای استفاد کنیم.
صفحه 1 از 2