برو به :
نمناک مسائل زناشویی
این مطلب مفید بود ؟ 121 24
4.2145
دعوا

عبارات ممنوعه در دعواهای زن و شوهر


معمولا دعواهای زن و شوهری «کثیف» هستند! بسیاری از متخصصان و مشاوران حوزه خانواده معتقدند کلمات و عبارات مشخصی در دعواها هستند که زوج برای برآشفتن یکدیگر یا بستن دهان هم از آن ها استفاده می کنند.
رابطه جنسی

جراحات رابطه جنسی در زنان و درمان آن


سکس یا رابطه جنسی یکی از مهمترین نیاز های انسان ها میباشد که بخش مهمی از زندگی انسانها را در بر میگیرد اما این مسئله فواید و ضررهایی را نیز در پی دارد.
همسر ریاست طلب

نحوه برخورد با همسر ریاست طلب و خودخواه


اصولا مردان در روابط زناشویی نسبت به زنان بیشتر ریاست طلب هستند. بنابراین، درک این مسئله که همسرتان سختگیری می کند یا اینکه فقط می خواهد از شما حمایت کند بسیار اهمیت دارد.
بی میلی جنسی مردان

زنان با بی میلی جنسی مردان چه کنند؟


بی میلی جنسی مردان گاهی ریشه در سردمزاجی و گاهی متاثر از علل دیگری است که زنان نادانسته و ناخواسته آن را انجام می دهند و رابطه زناشویی را با مشکل روبرو می کنند.
رفتار خودخواهانه

رفتار خودخواهانه زندگی زناشویی تان را نابود می کند


رفتار خودخواهانه در ازدواج تاثیرات مخربی در زندگی دارند که با پرداختن و پرو بال دادن به انها زندگی شما به کل خراب و نابود خواهد شد. باشناخت این افکار و رفتارهای مخرب و دوری از آنها زندگی زناشویی تان لذب بخش خواهد شد.
حریم خصوصی

به حریم خصوصی همسرتان وارد نشوید


برخی از افراد اعتقاد دارند حریم خصوصی فقط برای قبل از ازدواج است ولی همه افراد نیاز دارند یک حریم خصوصی داشته باشند و شما باید آن را رعایت کنید.
روابط جنسی

تست جالب سنجش روابط جنسی


روابط جنسی یک مسئله مهم در زندگی زناشویی است که به شما پیشنهاد میکنیم برای اگاهی بیشتر این تست را امتحان کنید.