برو به :
نمناک مسائل زناشویی
این مطلب مفید بود ؟ 159 34
4.1193
فیلم های مبتذل

تاثیر فیلم های مبتذل در زندگی زناشویی


اگرچه تماشای فیلم های مبتذل می تواند به سردی روابط زناشویی و کمرنگ شدن عاطفه مثبت بین زوج ها منجر شود؛ اما ممکن است یکی از دلایل تماشای این فیلم ها سردی روابط بین زوج ها باش
استرس

استرس، بلای جان زندگی مشترک


برای اینکه یک رابطه با تنش و درگیری محدود داشته باشید و بتوانید استرس های یک رابطه را حل کنید باید بفهمید چه چیزهایی منبع استرس و نگرانی افراد است.
زندگی زناشویی

بدترین اشتباهات در زندگی زناشویی


آنهایی که با عشق ازدواج می کنند، با این امید که آینده ای شاد در انتظارشان باشد زندگی مشترک خود را شروع می کنند، اما با توجه به آمار روزافزون طلاق، معلوم می شود زوج های زیادی امیدشان برباد می رود.
دعوا

عبارات ممنوعه در دعواهای زن و شوهر


معمولا دعواهای زن و شوهری «کثیف» هستند! بسیاری از متخصصان و مشاوران حوزه خانواده معتقدند کلمات و عبارات مشخصی در دعواها هستند که زوج برای برآشفتن یکدیگر یا بستن دهان هم از آن ها استفاده می کنند.
رابطه جنسی

جراحات رابطه جنسی در زنان و درمان آن


سکس یا رابطه جنسی یکی از مهمترین نیاز های انسان ها میباشد که بخش مهمی از زندگی انسانها را در بر میگیرد اما این مسئله فواید و ضررهایی را نیز در پی دارد.
همسر ریاست طلب

نحوه برخورد با همسر ریاست طلب و خودخواه


اصولا مردان در روابط زناشویی نسبت به زنان بیشتر ریاست طلب هستند. بنابراین، درک این مسئله که همسرتان سختگیری می کند یا اینکه فقط می خواهد از شما حمایت کند بسیار اهمیت دارد.