درمان سلولیت
نقطه های ریزی که زیر پوست بدن به خصوص در قسمت ران ها مشاهده می کنید نشانه تجمع نامناسب چربی هاست ، چربی هایی که سلولیت را ایجاد می کنند . برای درمان سلولیت روشی ساده وجود دارد.

چگونه با روغن نارگیل سلولیت را درمان کنیم؟

سلولیت بیماری نیست اما باعث ناهمواری پوست می شود و معمولاً در نواحی مثل باسن ران پا ایجاد می شود ، این مشکل در خانمها به دلیل چربی ها و بافت های اتصال دهنده شایع تر است.  سلولیت به معنی چاقی نیست بنابراین افراد با هر سن ووزنی د چار سلولیت می شوند ؛ درمان های مختلفی برای سلولیت وجود دارد که نتایج شگفت انگیزی به همراه دارد که استفاده از روغن نارگیل یکی از راه های عالی کاهش سلولیت است ؛ نسخه ای طب سنتی که در نمناک به آن اشاره خواهیم کرد.
 درمان سلولیت

روغن نارگیل نسخه طب سنتی برای درمان سلولیت

چرا روغن نارگیل برای سلولیت ران را درمان ؟

روغن نارگیل به راحتی جذب بدن میشود و بافت های چربی را از بین میبرد ، عملکرد تیروئید را بالا و انرژی به بدن می دهد ؛ این روغن گیاهی پرخاصیت اپیدرم را پوسته پوسته می کند و جریان خون رابالا میبردو کمک می کند سلولهای پوستی بیشتر تولید شود به همین دلیل در قسمت ران و سایر اعضای بدن روندچربی سوزی را افزایش و سلولیت را ازبین میبرد.

درمان سلولیت با استفاده موضعی از روغن نارگیل

درمان موضعی مالیدن روغن نارگیل چربی های بدن را از بین می برد برای همین برای رفع سلولیت موثر است .
1- برای درمان موضع سلولیت را باروغن چند دقیقه ماساژ دهید چند ساعت یا یک شب پوست را چرب و به همان حال رها کنید این کار راروزی  یکبار انجام دهید.
2- اگر سعی دارید سلولیت را درمان کنید روغن نارگیل و روغن گیاهی دیگری را باهم ترکیب کنید، روغن اسطوخودوس یامرکبات چربی های اضافه را آب می کند.
مصرف منظم روغن نارگیل چربی های بدن را از بین میبرد که به از بین بردن سلولیت هم کمک میکند سعی کنید برای نتیجه بهتر از روغن نارگیل ارگانیک استفاده کنید.
3- روزانه 2 قاشق از روغن نارگیل را قبل از صبحانه برای تقویت متابولیسم بدن که روشی است برای سوزاندن چربی اضافه استفاده کنید.

روغن نارگیل و برس خشک درمان خانگی ساده و ارزان برای سلولیت

درمان سلولیت

روش درمان خانگی سلولیت با برس خشک

برس خشک یکی از نسخه های طبیعی درمان سلولیت است ؛برس خشک نه تنها پوست را پوسته پوسته می کند بلکه تجمع بافت های چربی و پوست را کاهش می دهد.
روغن نارگیل ارگانیک را روی موضع بمالید و با برس خشک به صورت دورانی روی پوست بکشید.
ازقوزک پا شروع کرده و به بالا و باسن و دست برسید ریال به آرامی از پاها به سمت شانه ها برس بکشید، در جاهایی که سلولیت بیشتری دارد تمرکز بیشتری کنید.
به یاد داشته باشید که از چپ به راست برس بکشید و آن را بیشتر به سمت قلب کشیده تا جریان بیشتری جاری شود.
این کار را 5 دقیقه انجام دهید.
در پایان برای پاک شدن سلول های مرده از سطح بدنتان دوش بگیرید.

درمان قطعی سلولیت با روغن نارگیل و برس خشک + روش

533
این مطلب مفید بود ؟330
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ز.ن
وبگردی