نعناع لاغری
ترکیبات نوشیدنی نعناع لاغری را سرعت می بخشد ، اکثر افرادی که دستورالعمل معجون کاهش وزن با نعناع و زنجبیل را امتحان کرده اند به خوبی نتیجه ی آن را در خود شاهد بوده اند.

دستور لاغری با نعناع

امروزه در جهان بیشترعنوانی که خانم ها در مورد ش صحبت می کنند این است که چگونه به سرعت و بدون سختی لاغر شویم و همونطور بمانید .همه ما می دانیم که میلیون ها برنامه غذایی و روش لاغری وجود دارد که تضمین می کنند زود لاغر شوید اما چیزی که ما نمیدانیم این است لاغری می شوید اما بعد از چند روز دوباره به حالت اولیه برمی گردید شما با تغذیه مناسب و سالم فعالیت های فیزیکی روزانه و نوشیدنی های معجز آسا می توانید لاغر شوید.

نسخه لاغری با ترکیبات گیاهی همراه نعناع

نعناع لاغری

ترکیب خیار ، نعناع و زنجبیل برای لاغری

مواد اولیه :

  • 8 لیوان آب
  • 1 قاشق چای خوری ریشه زنجبیل
  • یک خیار خرد شده متوسط
  • 12 برگ نعنای تازه
  • یک قاشق چایخوری نعناع خشک

نحوه ی آماده کردن نوشیدنی لاغری

 همه این مواد را خوب با هم مخلوط کنید تا زمانی که محلول غلیظ و روشنی به دست بیآید زمانی که محلول شما کامل غلیظ شد آن را داخل پارچ بریزید.

تمام شب پارچ پر از نوشیدنی لاغری را داخل یخچال قرار دهید.

نوشیدنی کاهش وزن

نحوه آماده کردن نوشیدنی مناسب برای لاغری 

روش مصرف معجون لاغری نعناع و خیار

یک لیوان از این نوشیدنی را در طول روز بنوشید بهتر است قبل از صبحانه باشد با مصرف این نوشیدنی متوجه کاهش وزن خواهید شد متخصصان تغذیه بر این باورند که مصرف منظم این نوشیدنی و فعالیت فیزیکی موجب لاغری شکم میشود.

افرادی که این نوشیدنی را مصرف کرده اند اظهار میکنند نتیجه به دست آمده باورنکردنی است.

این نوشیدنی را 4 روز مصرف کنید و یک هفته استراحت کنید. اگر میخواهید کاهش وزن بهتری داشته باشید این نوشیدنی را با ورزش فعالیت های فیزیکی همراه کنید زیرا ورزش موجب استحکام ماهیچه ها در پوست می شود.

با نعناع معجون مخصوص لاغری شکم درست کنید + روش

4.5138
این مطلب مفید بود ؟12414
منبع : بخش ورزش و تناسب اندام نمناک/ح.ب/ن
برچسب : نعناع لاغری
وبگردی