پیشواز همراه اول

نحوه اجرای آهنگ های پیشواز همراه اول قبل از فعال سازی

کد مطلب : 25251تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از مشکلاتی که شاید مشترکان همراه اول در حین انتخاب آهنگ پیشواز روبرو شوند، عدم اجرای آهنگ مدنظرشان است که در این گزارش بصورت کامل آشنا خواهید شد.

گوش دادن آهنگ پیشواز همراه اول قبل از انتخاب

انتخاب آهنگ پیشواز یکی از اتفاقاتی است که در طی چند سال اخیر توانست با استقبال کلی مشترکان اپراتورهای مختلفی از جمله همراه روبرو شود که با استفاده از این قابلیت شما می توانید آهنگ مورد علاقه خود را فعال کنید و سپس هر شماره ای که با شما تماس بگیرد، آهنگ انتخابی شما برای او اجرا خواهد شد.

اما وقتی حرف از کد پیشواز همراه اول زده می شود، برنامه ها و سایت های بسیار زیادی خودنمایی می کنند که مجموع کدهای پیشواز همراه اول را برای شما تهیه نموده اند. اما این برنامه ها دارای مشکلات بسیار زیادی هستند وکه مهم ترین آنها عبارتند از؛

 1. گرفتن حجم زیاد از حافظه گوشی
 2. امکان بدافزار بودن
 3. امکان اشتباه بودن کد
 4. اجرا تبلیغات درون برنامه ای
 5. پرداخت هزینه برای باز شدن کدهای بیشتر
 6. دسته بندی نادرست و...

خب نتیجه نهایی این است که از منابع معتبر اقدام به انتخاب کد پیشواز کنید. منبع معتبر در واقع ارائه دهنده خدمات می باشد که در اینجا شرکت همراه اول می باشد. از این رو اگر شما قصد شنیدن آهنگ پیشواز قبل از انتخاب همراه اول را دارید، جای نگرانی نیست چرا که در ادامه ما قصد داریم شما را با ساده ترین و آسان ترین روش اصولی در این زمینه آشنا سازیم. همراه ما باشید.

برنامه همراه من مهم ترین و اصلی ترین اپلیکیشن همراه اول می باشد که تمام خدمات ارائه شده همراه اول را می توانید در این اپلیکیشن مشاهده و کنترل کنید. اگر شما هم مشکل گوش دادن به پیشواز همراه اول قبل از انتخاب را دارید، می توانید از برنامه همراه من استفاده کنید چرا که یک مرجع کامل و کلی کد پیشواز می باشد و می توانید از آن برای گوش دادن به آهنگ پیشواز قبل از انتخاب آن، استفاده نمائید. با این وجود از مهم ترین قابلیت های این اپ می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

 1. گوش دادن به آهنگ ها بصورت آنلاین
 2. برنامه کاملا مطمئن
 3. عدم نیاز به حفظ کردن کد
 4. کاملا رایگان و بی هزینه
 5. دسته بندی صحیح
 6. قابلیت جستجو و...

از این رو ابتدا برنامه همراه من را با استفاده از این لینک دانلود کنید و سپس مراحل ثبت نام را بگذرانید. پس از آن که وارد برنامه همراه من شدید، در صفحه اصل دقیقا در قسمت پائینی همراه من بخشی به نام «خدمات من» قرار دارد. بروی آن کلیک کنید.

پیشواز همراه اول

هم اکنون گزینه «آوای انتظار» را می توانید مشاهده کنید. بر روی گزینه مشخص شده کلیک کنید.

آوای انتظار

شما هم اکنون وارد بخش «آوای انتظار» همراه اول شده اید که می توانید در میان دسته بندی های مشخص شده این اپ، اقدام به جستجو خواننده یا آهنگ مورد علاقه خود کنید تا کد پیشواز همراه را مشاهده کنید. برای جستجو آهنگ یا خواننده مدنظر خود بر روی گزینه مشخص شده تصویر زیر یعنی «جستجو در آواها» کلیک کنید.

پیشواز همراه اول

وارد صفحه ای خواهید شد که در بالای آن کادر خالی قرار گرفته است که در کادر سفید رنگ بالا می توانید اهنگ یا خواننده خود را جستجو کنید و همان گونه که مشاهده می کنید ما آقای رضا صادقی را جستجو کرده ایم و سپس تمام نتایج را که مرتبط با عبارت جستجو شما هستند برای شما به نمایش درخواهند آمد. برای گوش دادن به آهنگ تنها کافیست بر روی دکمه Play کلیک کنید. بصورت آنلاین می توانید آهنگ را گوش دهید. در ادامه اگر می خواهید آنرا انتخاب کنید، بر روی تیک زرد رنگ کنار Play کلیک کنید.

پیشواز همراه اول

با فشردن تیک زرد رنگ کنار دکمه Play، پیغامی برای شما به اجرا درخواهد آمد که اگر مایل به انتخاب آهنگ به عنوان پیشواز همراه اول را دارید، تنها کافیست بر روی بله کلیک کنید و در چند ثانیه پیامک فعال سازی توسط همراه اول برای شما ارسال خواهد شد. از این رو دیگر نیازی نخواهید داشت که کد آهنگ را حفظ کنید و واقعا یکی از کاربردی ترین قابلیت های همراه اول می باشد.

پیشواز همراه اول

نحوه اجرای آهنگ های پیشواز همراه اول قبل از فعال سازی

3.437
این مطلب مفید بود ؟2512
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : همراه اول
1 نظر به ثبت رسیده است
سعید1394-12-09
طرح های رایگان خیلی خوب بودن و برای همه به صرفه. دلیل موجهی تو این گزارش ندیدم واسه توقفشون. متاسفانه همه به فکر سود خودشونن تو جاهای که سرمایه گذاری کردن
151
وبگردی