مینا جعفرزاده

خاله خانم مهمان امشب دورهمی

تاریخ انتشار : 2 مرداد 1399کد مطلب : 76945زمان مطالعه : 1 دقیقه
مینا جعفرزاده بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون و خاله خانم معروف اکبر عبدی مهمان امشب دورهمی در 2 مردادماه 99 میشود.

مینا جعفرزاده مهمان امشب دورهمی

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری امشب 2 مردادماه 1399 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم میرود.

مهران مدیری در برنامه امشب دورهمی میزبان مینا جعفرزاده بازیگر پیشکسوت کشورمان خواهد بود و این بانوی پیشکسوت شبی متفاوت را در برنامه امشب دورهمی تجربه خواهد کرد.

با مینا جعفرزاده مهمان امشب دورهمی بیشتر آشنا شوید

مینا جعفرزاده بازیگر پیشکسوت کشورمان همسر زنده یاد بهمن زرین پور بازیگر و کارگردان کشورمان بود و کار در دنیای هنر را با رادیو در سال 48 آغاز کرد و سال 67 اولین فیلمش را در سینما بازی کرد.

مینا جعفرزاده و مهران مدیری

سریال گالش های مادربزرگ در سال 67 اولین تجربه بازیگری مینا جعفرزاده در تلویزیون بود که به کارگردانی همسرش بهمن زرین پور روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

یکی از ماندگارترین فیلم های مینا جعفرزاده بازی در فیلم خاله خانم به کارگردانی منوچهر پوراحمد است که نوروز سال 76 روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

سریال خاله خانم

سریال خاله خانم اولین تجربه همکاری مینا جعفرزاده با اکبر عبدی بود که به یکی از ماندگارترین نقش آفرینی های او تبدیل شد و بسیاری از مخاطبان تلویزیون او را با نقش خاله جان اکبر عبدی به خوبی به یاد دارند.

مینا جعفرزاده

مینا جعفرزاده در سریال هایی چون دوپینگ، زندگی از نو، رخنه، بوی باران، شوق پرواز، نابرده رنج، ستاره باران، بانو، شب هزار و یکم، برای آخرین بار، خاتون، تفنگ سرپر، زیر آسمان شهر، هتل پیاده رو، خاله خانم و.... به ایفای نقش پرداخته است. 

مینا جعفرزاده خاله جان اکبر عبدی در دورهمی

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی