همسر بهرام رادان

هدیه عاشقانه به همسر بهرام رادان از طرف شخص ناشناس

تاریخ انتشار : 21 اردیبهشت 1401کد مطلب : 87151زمان مطالعه : 1 دقیقه
اینستاگرام مینا مختاری، همسر بهرام رادان که این روزها به دلیل ازدواجش با بازیگر سریال جیران معروف تر شده، با تصویری از یک هدیه رومانتیک و زیبا بروز شد.

هدیه عاشقانه همسر بهرام رادان از طرف شخص ناشناس

مینا مختاری، مدلینگ و طراح لباس و همسر بهرام رادان بازیگر خوش چهره و خوش نام سینمای ایران است. همسر نقش ناصرالدین شاه که چندی قبل تولد بهرام رادان را با عباراتی خاص و احساسی تبریک گفته بود، به تازگی عکسی از دسته گل زیبایش را در استوری اینستاگرام خود منتشر نمود و چون هیچ اشاره ای به اهدا کننده ی این دسته گل زیبا که چند شاخه گل صدتومانی تزیین شده است، نکرده بود برای همین کاربران فضای مجازی به ناشناس بودن شخص هدیه دهنده اشاره کردند. استوری که در ادامه این بخش از نمناک می بینید مربوط به همان هدیه عاشقانه است.

استوری مینا مختاری

مینا مختاری، همسر بهرام رادان

مینا مختاری همسر، بهرام رادان بازیگر معروف سینما و تلویزیون است که در عرصه مدلینگ و فشن فعالیت داشته و از بزرگترین مزون داران و طراحان لباس در تهران است.مینا مختاری و بهرام رادان با انتشار پستی مشترک در صفحه اینستاگرامشان در 13 فروردین سال 1401 خبر ازدواج خود را علنی نمودند.

مینا مختاری و بهرام رادان

بهرام رادان عکس از نسیم یوسفی/ مینا مختاری عکس از یزدان

بهرام رادان بازیگر، خواننده و تهیه‌کننده موسیقی است که به تازگی در سریال جیران اثر حسن فتحی نقش ناصرالدین شاه را ایفا نموده است.

هدیه عاشقانه به همسر بهرام رادان از طرف شخص ناشناس

3.536
این مطلب مفید بود ؟2511
منبع : عکاس: علی محمد دلشاد / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی