استوری بهنوش بختیاری

روز خوب کاری بهنوش بختیاری و دوستان بازیگرش

تاریخ انتشار : 13 مرداد 1401کد مطلب : 88126زمان مطالعه : 2 دقیقه
بهنوش بختیاری، تصویر جدیدی از خود در کنار چند بازیگر معروف دیگر از پشت صحنه سریال جدیدش منتشر کرد و از هوای گرم و حال خوب نوشت.

عکس بهنوش بختیاری در کنار مریم کاویانی و هلیا امامی در اتاق گریم

بهنوش بختیاری بازیگر طناز سینما و تلویزیون که فعالیت زیادی در فضای مجازی دارد، در استوری اینستاگرامش عکسی از خود، هلیا امامی و مریم کاویانی را منتشر ساخت که در ادامه این بخش از نمناک مشاهده خواهید کرد.

بهنوش بختیاری و همکاران

احتمال زیاد تصویر منتشر شده از بهنوش بختیاری، مریم کاویانی و هلیا امامی احتمالا مربوط به سریال آزادی مشروط است که این سه بازیگر در کنار هنرمندان دیگر به ایفای نقش پرداخته اند.

بهنوش بختیاری و مریم کاویانی، بازیگران سریال آزادی مشروط

سریال 30 قسمتی «آزادی مشروط» با داستانی طنز درباره فعالیت گروه‌های جهادی، کادر درمان و پرستاران در ایام کرونا و مصائب و شیرینی‌های این دوران به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مسعود ده‌نمکی در مرکز سیمافیلم ساخته می‌شود که در آن بازیگرانی چون حسین رفیعی، سروش جمشیدی، سامان گوران، مهران رجبی، پرویز فلاحی‌پور، محمود مقامی، عباس محبی، سیدمهرداد ضیایی، رامین راستاد، علیرضا استادی، افشین سنگ‌چاپ، بهنوش بختیاری، مریم کاویانی، علیرضا مسعودی، پوراندخت مهیمن، محمدرضا رهبری، شهاب عباسی، هلیا امامی و کاوه سماک‌باشی حضور دارند.

سریال آزادی مشروط

مریم کاویانی بازیگر سریال او یک فرشته بود، که مدتی در عرصه بازیگری کم‌کار بود، به تازگی در سریال هایی چون بی نشان، آسانسور، آزادی مشروط و راز ناتمام ایفای نقش نموده است.

هلیا امامی بازیگر سریال از یادها رفته و لژیونر یکی از بازیگران آزادی مشروط است، این بازیگر در سریال داستان یک شهر ایفای نقش نموده که آخرین قسمت آن به تازگی پخش شد.

بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون نیز در آثار سینمایی و تلویزیونی مختلفی مانند خانه به دوش، شب های برره، جایزه بزرگ و... نقش آفرینی نموده است.

روز خوب کاری بهنوش بختیاری و دوستان بازیگرش

4.510
این مطلب مفید بود ؟91
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی