برکت

جمله ای که ثروت و برکت زندگیت رو نابود میکنه

تاریخ انتشار : 25 دی 1402کد مطلب : 91801زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شما هم عادت به گفتن این جملات در زندگیتان دارید باید بدانید که این جملات برکت زندگی را از بین می برد.

جملاتی که برکت زندگی را از بین می برد

زندگی مسیری پر از فراز و نشیب و مشکلات است که افراد برای گذران آن نیاز به صبر و قدرت زیادی دارند. امید در زندگی و داشتن رویکرد مثبت می‌تواند در مبارزه با سخت‌ترین مشکلات زندگی به ما کمک کند اما برخی از افراد با منفی نگری و گفتن جملات منفی شرایط رسیدن به موفقیت را دشوار ساخته و خیر و برکت زندگی را از بین می برند. اگر می خواهید انرژی مثبت و خیر و برکت وارد زندگیتان شود، این چهار جمله را که در این بخش از نمناک آورده ایم، هرگز نگویید.

من شانس ندارم

جمله منفی "من هیچ وقت شانس ندارم" را نگویید. با گفتن این جمله به محبوبیت خود در جهان هستی بی حرمتی کرده و بد بیاری و انرژی منفی را جذب خودت می کنید. هر چه فرصت های بیشتری را دنبال کنید، شانس بهتری نیز خواهید داشت. اگر می خواهید به چیزی دست یابید، بروید و آن را کسب کنید. موفقیت با استمرار و پیگیری و ثابت قدم بودن به دست می آید.

من خسته ام

همه واژه‌ها یا کلماتی که در زندگی خود استفاده می‌کنید، واجد انرژی هستند پس هیچ وقت نگویید که من خسته هستم، چون فرکانس ضعیف بودن را به جهان هستی ارسال می کنید، به جای این جمله بگو که من نیاز به استراحت دارم. با کلمات و جملاتی که به کار می‌برید خودتان را در مسیر انرژی‌های مثبت یا منفی در درون قرار می دهید.

من خسته ام

من نمی تونم

هیچ وقت نگو من نمی تونم، با گفتن این جمله تمام فرصت هایی که جهان هستی قرار است در اختیارتان بگذارد، خراب کرده و درها را به روی خود می بندید. مثبت باشید وبه زندگی لبخندبزنید و توان خود را انکار نکرده و بگویید من سعی خود را می کنم و می توانم.

خدایا پس کی، خدایا چی شد پس

گفتن جمله خدایا پس کی، خدایا چی شد پس نشانه بی اعتمادی به خداوند است، اینگونه شما برای خداوند تعیین تکلیف میکنید،پس بگویید خدایا بر صبوریم بیفزا، خدایا من به زمان بندی تو اطمینان دارم، برای من بهترین ها را رقم بزن.

جمله ای که ثروت و برکت زندگیت رو نابود میکنه

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ا.ن
وبگردی