کودک

اهمیت دندان شیری
اغلب والدین به علت دائمی نبودن دندان های شیری کودک اهمیت زیادی به بهداشت آن ها نمی دهند، در حالی که دندان های شیری روی دندان های دائمی تاثیر گذار هستند.
کشف استعداد کودک

راز کشف استعداد کودک از روی حرکاتش

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای کشف استعداد کودکان روش های مناسبی وجود دارد، همچنین برای کشف استعدادهای کودک باید در ابتدا از این موضوع مطلع باشید که کودکتان به چه چیزی علاقه دارد.
فرزند موفق

فرزند دارای این 3 مهارت ، آینده ای موفق دارد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تمام والدین دوست دارند که کودکشان در آینده یه موفقیت برسد اما برای رسیدن به این مهم، فرزند شما باید مهارت ها و ویژگی هایی که برای موفقیت لازم است را داشته باشد.
پول

از چه زمانی و چگونه درباره پول با کودک صحبت کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آشنایی کودکان با پول و اینکه چگونه پول را بدست می آوریم و باید چگونه آن را خرج کنیم و تشویق کودکان به پس انداز ، می تواند در آینده اقتصادی آن ها نقش بسیار مهمی داشته باشد.
والدین بد

والدین بد 16 نشانه دارند و بس

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از والدین اصول اشتباهی را برای تربیت فرزند خود به کار گرفته اند که بسیار آسیب زننده هستند. این اصول شما را به والدین بد و سمی تبدیل کرده است.
داد زدن سر بچه

رفتار درست بعد اینکه سر بچه ات داد زدی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شماهم در زمان عصبانیت سر فرزند خود داد زدیدو رفتار بدی از خودتان نشان داده اید و الان پشیمان هستید، میتوانید به چند روش رفتار اشتباهتان را جبران کنید.
انس با قرآن

چه کنیم کودکمان با قرآن انس بگیرد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر میخواهید کودک تان با قرآن انس بگیرد ولی نمیدانید از کجا شروع کنید در ادامه چند راز بسیار مهم برای انس کودک با قرآن لیست شده است.
دخالت مادرشوهر

نحوه برخورد با دخالت مادرشوهر در تربیت فرزند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دخالت مادرشوهر در تربیت فرزندان شما را آزرده خاطر کرده؟ در این مواقع آرامش خود را حفظ کرده و درباره مشکل با او صحبت کنید و یا اینکه همراه او نزد متخصص اطفال بروید.
حرف گوش نکردن

چرا بچه ها بزرگ میشن، دیگه حرف گوش نمیدن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
با بزرگ‌ شدن کودکان تغییرات زیادی در اخلاق و رفتار آنها رخ می دهد یکی از تغییراتی که والدین را خیلی درگیر می کند حرف گوش نکردن کودکان بعد از بزرگ‌تر شدن است.
مادر خوب

مادری خوب است که زندگی را برای فرزندش جهنم کند؟!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مادر خوب درتربیت و نوع شکل گیری شخصیت افراد بسیار تاثیر گذار است شاید از نظر بسیاری از افراد سختگیری والدین آزار دهنده باشد ولی در اصل اینگونه نیست.
تاثیر کارتون بر کودکان

اثرات خوب و بد کارتون روی بچه هامون

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تاثیر کارتون بر کودکان موضوعی است که در حال حاضر والدین نسبت به آن احساس نگرانی میکنند بررسی این تاثیرات در مورد کاهش اثرات منفی میتواند به شما کمک کند.
حسادت بین فرزندان

والدینی که مقصر حسادت بین فرزندانشان هستند!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
حسادت در بین فرزندان ممکن است با رفتارهای نامناسب و اشتباهات والدین ایجاد می شود پس باید با طرز صحیح رفتار با فرزندان از بروز حسادت در آن ها جلوگیری کنید.
جملات مخرب به کودک

این چند جمله را هرگز به کودک تان نگویید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
والدین برای تربیت کودک خود بدون آگاهی از جملات مخربی استفاده می کنند که تاثیرات منفی بر ذهن و روحیات کودک می گذارد و اعتماد به نفس آن ها را تخریب می کند.
رفتار بد پدر

رفتاری پدرانه که فرزندتون رو آزار میده

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گاهی اوقات پدرها بدون اینکه بدانند رفتارهایی دارند که موجب آسیب و آزار فرزندشان می شوند، اگر میخواهید پدر بهتری باشید این رفتارهای اشتباه را کنار بگذارید.
کودک

آموزش دقیق و کامل خارج کردن اجسام از گلوی کودک

زمان مطالعه : 9 دقیقه
گیرکردن اجسام در گلوی کودک در حین خوردن و یا بازی کردن به مراتب اتفاق می‌افتد که با انجام چند حرکت و عکس العمل درست می‌توان شی را از گلوی کودک خارج کرد.
صفحه 1 از 83