کودک

رفتار بد پدر

رفتاری پدرانه که فرزندتون رو آزار میده

تاریخ انتشار : 12 مرداد 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
گاهی اوقات پدرها بدون اینکه بدانند رفتارهایی دارند که موجب آسیب و آزار فرزندشان می شوند، اگر میخواهید پدر بهتری باشید این رفتارهای اشتباه را کنار بگذارید.
صحبت با کودک درباره طلاق

صحبت با کودک درباره طلاق چگونه باشد صحیح است؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
والدینی که تصمیم طلاق و جدایی از یکدیگر را دارند باید در فرصتی مناسب و با شیوه صحیح درباره طلاق با کودکان خود صحبت کنند تا به روحیات فرزندشان آسیبی نرسد.
خرید با کودک

اگه خرید با بچه برات مکافاته راه حلت اینجاست

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از کودکان علاقه ای به خرید ندارند پس با رفتارشان خرید را برای شما دشوار میکنند اما شما میتوانید با چند راهکار، خرید را برای آنها سرگرم کننده کنید.
اعتماد به نفس کودکان

15 راه ساده برای تقویت اعتماد به نفس در کودکان

زمان مطالعه : 8 دقیقه
با سرزنش های مداوم و ندادن مسئولیت به کودکان باعث می شویم که به اعتماد به نفس شان آسیب برسد و دیگر نتوانند در اجتماعات فعالیت موثری داشته باشند.
والدین بد

والدین بد 16 نشانه دارند و بس

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از والدین اصول اشتباهی را برای تربیت فرزند خود به کار گرفته اند که بسیار آسیب زننده هستند. این اصول شما را به والدین بد و سمی تبدیل کرده است.
افت فشار کودکان

علائم نگران کننده افت فشار کودکان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
فشار خون کودکان بر عکس نوجوانان ثابت نیست و بر اثر عوامل متعددی با تغییراتی همراه می شود که تشخیص این عوامل می تواند به درمان این مشکل کمک کند.
خصوصیات بچه های وسط

چیزهایی که فقط بچه های وسط خانواده می دانند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تحقیقات نشان داده بچه های وسط دارای استقلال و مهارتهای مذاکره قوی هستند آنها همیشه ریسک میکنند و در اکثر زمینه ها هم به موفقیت می رسند.
داد زدن کودک

علت داد زدن های همیشگی کودک شما چیست؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گاهی اوقات ممکن است کودک ما به دلایل مختلفی شروع به گریه و دادن زدن کند که قطعا تحمل آن کار ساده ای نیست. اما دلیل داد زدن های همیشگی آنها چیست؟
بغل كردن نوزاد

روش صحیح بغل کردن نوزاد به چه صورت است؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اغلب والدین از بغل کردن نوزاد خود می ترسند اما می توانند با روش های صحیح بغل کردن، مراقبت از سر نوزاد و با حفظ آرامش نوزادشان را بدون نگرانی در آغوش بگیرند.
دور کردن موبایل از کودک

موبایل را اینگونه از فرزندتان جدا کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
امروزه کودکان و نوجوانان به طرز عجیبی اعتیاد به موبایل دارند و والدین کار سختی برای دور کردن موبایل از آنها دارند، اما تکنیک هایی برای دورکردن آن ها از موبایل و تبلت وجود دارد.
تربیت فرزند شاد

تربیت فرزند شاد و موفق با راهی که معجزه می کند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شاد بودن و موفق شدن فرزند برای والدین از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، والدین می توانند با انجام چند روش فرزندی شاد و موفق تربیت کنند.
فواید تخم بلدرچین

تخم بلدرچین با 10 خاصیت فوق العاده برای کودکان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تخم بلدرچین از خواص مناسب و ارزش غذایی بالایی برخوردار است، همچنین مصرف تخم بلدرچین خواص شگفت انگیزی را برای کودکان به همراه دارد.
تربیت فرزند

اگه با همسرت سر تربیت بچه اختلاف داری، حتما اینو بخون

تاریخ انتشار : 3 مرداد 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
نحوه تربیت کودک یکی از عمده ترین دلایل اختلاف بین زن و شوهر است اما برای حل این مشکل راه حل های مفید و موثری وجود دارد که این اختلافات را به توافق تبدیل میکند.
فعالیت بدنی

میزان فعالیت بدنی مناسب سن فرزندتان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
میزان فعالیت بدنی فرزند شما بر اساس سنی که دارد، می تواند یکی از دغدغه های اصلی شما باشد. اما میزان فعالیت بدنی مناسب فرزند شما باید چقدر باشد؟
ترس کودکان

بهترین و درست ترین برخورد والدین با ترس کودکان

زمان مطالعه : 8 دقیقه
ترس کودکان موجب ایجاد اختلالات فکری و اضطراب در آن ها می شود و والدین باید با رفتارهای مناسب از ایجاد ترس در کودک خود جلوگیری کنند.
صفحه 1 از 85