گوناگون

چربی زیر بغل
اگر شماهم متوجه تجمع مقداری چربی در زیر بغلتان شده اید بهتر است علت به وجود آمدن چربی زیر بغل را بدانید تا دچار مشکل نشوید.
پیشرفت در ورزش

برای پیشرفت در هر ورزشی به این چیزها نیاز داری

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای پیشرفت در هر رشته ورزشی باید نکاتی را درباره آن ورزش بدانید و رعایت کنید بعد از آن موفقیتتان در هر ورزشی حتمی است.
خرید لباس ورزشی

قبل خرید لباس ورزشی؛ حتما این چیزها رو بدون

تاریخ انتشار : 29 تیر 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
لباس ورزشی به بهبود حرکات و داشتن حس خوب در ورزش کمک میکند. قبل از خرید لباس ورزشی از باید و نبایدهای آن اطلاع کامل پیدا کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.
فواید پیلاتس

اتفاقی که واسه خانم های پیلاتس کار می افته

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پیلاتس از محبوبیت خاصی در میان خانم ها برخوردار است. فواید و تاثیرات آن بر بانوانی که این ورزش را انجام میدهند باعث این محبوبیت شده است.
ورزش مفاصل

نوعی ورزش کردن که به ضرر مفاصل شماست!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ورزش کردن یکی از روش های رفع مشکلات مفاصل است اما برخی اشتباهات ورزشی تاثیر منفی بر آن ها دارند. آگاهی از این اشتباهات مانع آسیب به مفصل هایتان میشود.
ورزش نکردن

بلایی که با ورزش نکردن سر خودمون میاریم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ورزش کردن یکی از مهم ترین کارها برای سلامت بدن است بنابراین افرادی که ورزش نمی کنند باید بدانند چه خطراتی سلامت آن ها را تهدید می کند.
ورزش یائسگی

خانم های یائسه طرف این ورزش ها نرن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ورزش برای سلامت زنان بسیار مفید است و حتی در یائسگی نباید از ورزش کردن دست بکشند. اما باید از برخی تمرینات که برای این دوران مضر است دوری کنند.
علائم چاق شدن

فوراً باید لاغر بشید اگه ...

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شاید شماهم از اضافه وزنی که دارید اطلاعی ندارید و متوجه آن نیستید؛ اما چاقی نشانه ها و علامت هایی دارد که میتوانید با دانستن آنها ازشر اضافه وزن راحت شوید.
عضله سازی

راه و چاه عضله سازی بدنت رو یاد بگیر

زمان مطالعه : 9 دقیقه
در تمرینان بدنسازی اگر میخواهید نتیجه مفیدی بگیرید باید تمام فاکتور هارا به اندازه کافی رعایت کنید؛ مثل برنامه غذایی، خواب کافی و تمرین مناسب.
خواهر رونالدو

پست ویژه خواهر کریس بعد رفتن رونالدو به منچستر

تاریخ انتشار : 13 شهریور 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
بعد از جدایی رونالدو از یوونتوس و پیوستن او به تیم منچستریونایتد، خواهر رونالدو پستی طعنه آمیز را در اینستاگرام خود منتشر کرد.
چاقی شکم

مدل چاقی شکمتو بگو دلیلش رو بگم

تاریخ انتشار : 1 شهریور 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
با نگاه کردن چاقی شکم خود و سایر افراد چاق، متوجه نوعی تفاوت در چاقی شکم خواهید شد. اما دلیل اشکال مختلف چاقی شکم در افراد چیست و به چه علتی رخ میدهد؟
قرص لاغری

قرص لاغری معروفی که هیچ تاثیری نداره!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
قرص های لاغری یکی از راه های سریع برای رسیدن به تناسب اندام نسبی هستند و این در حالی است که برخی از آنها هیچ تاثیری ندارند و می توانند مضر نیز واقع شوند.
ورزش در آپارتمان

اصول ورزش در آپارتمان بدون صدا و مزاحمت

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بعضا بنابر دلایل مختلفی ما قادر به ورزش کردن در محیط آپارتمان نیستیم و این در حالی است که با رعایت چند نکته می توانیم حتی در آپارتمان ها هم ورزش کنیم.
اسپرت مایکت

فروشگاه خوب لوازم ورزشی منیریه کجاست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آیا قصد خرید اینترنتی پوشاک و لوازم ورزشی را دارید اما نمی دانید از بین بیش از صدها فروشگاه آنلاین در سطح کشور کدام بهتر است؟ ما شما را راهنمایی می کنیم.
حمام بعد ورزش

بعد ورزش دوش آب سرد بگیریم یا گرم ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دوش گرفتن بعد از ورزش باعث ریکاوری عضلات می شود. البته دانستن نکات و چگونگی دوش گرفتن و سرد کردن بدن بعد از ورزش اهمیت زیادی در ریکاوری بهتر بدن دارد.
صفحه 1 از 90