گوناگون

علائم چاق شدن

فوراً باید لاغر بشید اگه ...

تاریخ انتشار : 19 مهر 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
شاید شماهم از اضافه وزنی که دارید اطلاعی ندارید و متوجه آن نیستید؛ اما چاقی نشانه ها و علامت هایی دارد که میتوانید با دانستن آنها ازشر اضافه وزن راحت شوید.
عضله سازی

راه و چاه عضله سازی بدنت رو یاد بگیر

زمان مطالعه : 9 دقیقه
در تمرینان بدنسازی اگر میخواهید نتیجه مفیدی بگیرید باید تمام فاکتور هارا به اندازه کافی رعایت کنید؛ مثل برنامه غذایی، خواب کافی و تمرین مناسب.
خواهر رونالدو

پست ویژه خواهر کریس بعد رفتن رونالدو به منچستر

تاریخ انتشار : 13 شهریور 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
بعد از جدایی رونالدو از یوونتوس و پیوستن او به تیم منچستریونایتد، خواهر رونالدو پستی طعنه آمیز را در اینستاگرام خود منتشر کرد.
ورزش یائسگی

خانم های یائسه طرف این ورزش ها نرن

تاریخ انتشار : 5 شهریور 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
ورزش برای سلامت زنان بسیار مفید است و حتی در یائسگی نباید از ورزش کردن دست بکشند. اما باید از برخی تمرینات که برای این دوران مضر است دوری کنند.
چاقی شکم

مدل چاقی شکمتو بگو دلیلش رو بگم

تاریخ انتشار : 1 شهریور 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
با نگاه کردن چاقی شکم خود و سایر افراد چاق، متوجه نوعی تفاوت در چاقی شکم خواهید شد. اما دلیل اشکال مختلف چاقی شکم در افراد چیست و به چه علتی رخ میدهد؟
قرص لاغری

قرص لاغری معروفی که هیچ تاثیری نداره!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
قرص های لاغری یکی از راه های سریع برای رسیدن به تناسب اندام نسبی هستند و این در حالی است که برخی از آنها هیچ تاثیری ندارند و می توانند مضر نیز واقع شوند.
ورزش در آپارتمان

اصول ورزش در آپارتمان بدون صدا و مزاحمت

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بعضا بنابر دلایل مختلفی ما قادر به ورزش کردن در محیط آپارتمان نیستیم و این در حالی است که با رعایت چند نکته می توانیم حتی در آپارتمان ها هم ورزش کنیم.
اسپرت مایکت

فروشگاه خوب لوازم ورزشی منیریه کجاست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آیا قصد خرید اینترنتی پوشاک و لوازم ورزشی را دارید اما نمی دانید از بین بیش از صدها فروشگاه آنلاین در سطح کشور کدام بهتر است؟ ما شما را راهنمایی می کنیم.
حمام بعد ورزش

بعد ورزش دوش آب سرد بگیریم یا گرم ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دوش گرفتن بعد از ورزش باعث ریکاوری عضلات می شود. البته دانستن نکات و چگونگی دوش گرفتن و سرد کردن بدن بعد از ورزش اهمیت زیادی در ریکاوری بهتر بدن دارد.
عادت به ورزش

خیلی راحت ورزش کردن را تبدیل به عادت کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تبدیل ورزش کردن به یک عادت روزانه باعث می شود همیشه پرانرژی و خوش اندام باشید بنابراین برای عادت به ورزش این راهکارهای ساده را هرروز انجام دهید.
آسیب های ورزش دویدن

شایع ترین آسیب های ورزش دویدن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ورزش کردن علاوه بر تاثیرات مثبتی که روی بدن دارد گاهی منجر به آسیب دیدگی می شود و با آشنایی با آسیب های ورزش دویدن می توانید از آن جلوگیری کنید.
ورزش با وضعیت بد روحی

بایدهای متفاوت ورزش با وضعیت بد روحی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ورزش با وضعیت بد روحی نیازمند دانستن نکاتی است که می تواند باعث این شود که مشکلات روحی روانی را با آن درمان کنیم.
ورزش با موسیقی

چرا ورزش با موسیقی بیشتر کیف میده؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بهترین راه برای افزایش انگیزه و انرژی هنگام ورزش کردن، گوش دادن به موسیقی می باشد اما برای تاثیر بهتر موزیک بر ورزش باید بدانید چه نوع موسیقی انتخاب و گوش کنید.
روش پیاده روی

چطور پیاده روی کنیم مفیدتره؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پیاده روی یکی از آسان ترین و ارزان ترین روش ها برای تناسب اندام است. اما پیاده روی باید با رعایت نکات و اصول مهم انجام شود تا از فواید آن بهره مند شوید.
آسیب زانو اسکی

چیکار کنم حین اسکی زانوم آسیب نبینه ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در هنگام انجام ورزش اسکی امکان آسیب دیدگی های متخلف برای قسمت زانو وجود دارد، برای جلوگیری از آسیب دیدگی زانو در اسکی باید به برخی نکات توجه ویژه ای داشته باشید
صفحه 1 از 94