سلامت روان

رفع استرس
راه های زیادی برای غلبه بر استرس وجود دارد اما تکنیک های ساده و درعین حال سریع، تاثیرات بیشتری بر کنترل استرس شما دارند.
افسردگی

علائم افسردگی زمستانی؛ شاید شما هم دارید!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در این مقاله با تمام علائم افسردگی در زنان و مردان و راه های مناسب برای درمان افسردگی زمستانی آشنا خواهید شد.
کمبود خواب

7 عضو بدن که با کمبود خواب به شدت تهدید می شوند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کمبود خواب به خصوص به طور مداوم عوارض خطرناکی برای سلامتی بدن به همراه خواهد داشت ، عوارضی که هر فرد را می تواند نگران و از انجام فعالیت های روزمره ناتوان سازد.
آرامش مغز

آرامش فوری مغز بدون هیچ زحمت و هزینه ای

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مدیتیشن تنها راه آرامش مغز نیست. روش های کم زحمت و ساده تری هم وجود دارد که با تاثیر فوری بر مغز باعث به آرامش رسیدن ذهن میشوند.
ترس از پیری

فقط اونایی که از پیر شدن می ترسن، کلیک کنن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همه ما ترس هایی در زندگی داریم، ترس از پیری یکی از جالب ترینِ آنهاست البته باعث مختل شدن زندگی افراد می شود در نتیجه باید با این ترس مقابله کرد.
بیماری روانی زنان

این بیماری های روانی به خانم ها نزدیک تره!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با توجه به تحقیقات انجام شده زنان بیشتر از مردان در خطر ابتلا به بیماری های روحی روانی هستند. از بیماری های روانی شایع در زنان می توان به استرس اشاره کرد.
مدت چرت زدن

نیاز واقعی بدن به چرت زدن چند دقیقه است ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای اغلب افراد این مشکل پیش آمده است که در برخی مواقع روز احساس خستگی کنند و چرت بزنند، اما نمی دانند که نیاز واقعی بدن به چرت زدن و بهترین مدت زمان برای چرت زدن چند دقیقه است؟
رفع کسالت و بی حالی

با این خوراکی ها بی حالی را فتیله پیچ کنید!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای اینکه بی حالی و کسالت های بی دلیلتان را رفع کنید فورا به سراغ یخچال بروید و شروع به خوردن میوه کنید مخصوصا میوه های قرمز، همچنین شکلات نیز نشاط آور می باشد.
غيبت كردن

میدونید چرا خانم ها علاقه به غیبت کردن دارن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
غیبت کردن کاری است که هر انسانی انجام می دهد. بسیاری از افراد از غیبت کردن لذت می برند و این لذت دلایل خاصی دارد که شاید شما نمیدانید.
کنترل اعصاب

21 شماره تا کنترل همیشگی اعصاب

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر زندگی پر از استرس آرامش را از شما گرفته ونمیتوانید بر اعصابتان مسلط باشید بدانید که تا کنترل اعصاب همیشگی و رهایی از این دغدغه فقط 21 قدم فاصله دارید.
علل افسردگی زنان

علت اصلی افسردگی زنان در هر سنی چیست؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
زنان به علت تغییرات هورمونی فراوان قبل قاعدگی ، در بارداری و بعد از زایمان و یائسگی نسبت به مردان بیشتر دچار افسردگی میشوند.
رفع خستگی عصر

فورا از بی حالی و خستگی عصر رها شوید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در عصر بخاطر این فکر که روز تمام شده بعضی از افراد دچار پکری و خستگی می شوند که با سرگرم کردن خود توسط موزیک و کتاب و تغذیه نشاط آور قابل رفع می باشد.
درمان کابوس شبانه

درمان کابوس شبانه یکبار برای همیشه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کابوس شبانه و بی خوابی می‌تواند ریشه در عوامل جسمی و روحی داشته باشد؛ این در حالی است که بخش اعظمی از عوامل جسمی، بحث بسیار مهم تغذیه می‌باشد.
تقویت حس ششم

نشانه ای که میگوید شما هم حس ششم دارید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
حس ششم یا غریزه یک توانایی ذهنی ذاتی است که با نشانه هایی می توانید وجود این حس در خود را تشخیص دهید و با روش هایی ساده حس ششم را تقویت کنید.
تیک عصبی

گیاهی که تیک عصبی را راحت درمان می کند

زمان مطالعه : 11 دقیقه
افرادی که مبتلا به تیک های عصبی هستند بسیار از این موضوع رنج می برند و نمی دانند چگونه باید آن را درمان کنند، راه های مناسبی برای درمان انواع تیک ها وجود دارد.
صفحه 1 از 33