سلامت روان

درمان عدم تمرکز
اگر شما هم دچار عدم تمرکز هستید و نمی توانید آن طور که باید روی مسائل تمرکز داشته باشید، باید تمرینات افزایش تمرکز را شروع کنید و این مشکل را درمان کنید.
افسردگی

افسردگی را ساده درمان کنید

زمان مطالعه : 17 دقیقه
افسردگی انواع مختلفی دارد و دارای علائمی مانند کمبود اعتمادبه نفس، اختلال در خواب، خستگی و بی حالی می باشد که باید با روش های مناسب درمان شود.
درمان بی خوابی

درمان بی خوابی فقط در 2 دقیقه + روش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای درمان بی خوابی شبانه مطمئنا به راه و روشی سریع نیاز دارید، روشی که بدون استفاده از هیچ دارویی شما را به خوابی عمیق و با کیفیت ببرد.
استرس

درمان استرس و اضطراب در خانه شماست !

زمان مطالعه : 10 دقیقه
اضطراب و استرس احساس هایی هستند که همه افراد در طول زندگی خود آنها را تجربه می کنند و عدم توجه به درمان استرس و اضطراب موجب بروز مشکلاتی می شود.
کابوس های شبانه

راهی برای پایان دادن به کابوس های شبانه

زمان مطالعه : 10 دقیقه
کابوس دیدن نشان دهنده ی وضعیت روانی افراد است، اما دلیل تکرار شدن بعضی از کابوس ها چیست؟ چطور می توان از شر این کابوس های شبانه راحت شد؟
علت کاهش حافظه

اسم داروهایی که حافظه رو ضعیف میکنن

زمان مطالعه : 10 دقیقه
خیلی از ما از کاهش یافتن حافظه مان گلایه می کنیم بدون آنکه بدانیم علت این فراموشی ها مصرف داروهایی است که عوارض آن گریبان حافظه مان را می گیرد.
بیماری اخلاقی

بیماری که اخلاقتو عوض میکنه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
احتمالا شماهم فکر میکنید که بیماری ها تنها روی جسم تاثیر گذار هستند اما اشتباه میکنید، برخی از بیماری ها برروی شخصیت و اخلاق نیز به طور منفی تاثیر گذار هستند.
افسردگی حاد

بلایی که افسردگی حاد سر بدن می آورد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
افسردگی حاد یکی از بیماری های شایع است که باعث به وجود آمدن برخی مشکلات در زندگی می شود، البته افسردگی عوارض و اثرات منفی را برای بدن به همراه دارد.
تمدد اعصاب

تمدد اعصاب با تکنیکی که یاد می گیرید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
استرس و اضطراب ناشی از مشکلات زندگی می تواند سلامت فرد را به خطر بیندازد اما با تمرینات تمدد اعصاب و خود هیپنوتیزمی می توان این استرس ها و خطرات را از خود دور کرد.
رنگ درمانی

از رنگ درمانی و فوایدش چه می دانید؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
رنگ درمانی یا کروموتراپی یکی از روش های علمی است که با استفاده از رنگ ها بسیاری از بیماری های روحی و روانی را درمان می کنند.
فواید خواب ظهر

فوایدی که خواب کوتاه بعد از ظهر دارد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
خواب کوتاه یا چرت زدن بعد از ظهر فواید باورنکردنی برای سلامت بدن و قلب انسان دارد و تاثیر شگفت انگیزی بر افزایش هوشیاری و حافظه می گذارد.
درمان بی حوصلگی

بی حوصلگی ، تنبلی و کسالت دیگه تمومه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بی حوصلگی و کسالت مشکلی است در میان کودکان و نوجوانان که باید با انجام برخی فعالیت ها این مشکل را درمان یا از خود دور کنند.
دلیل حرف زدن با خود

به دلیلی مهم، با خودت زیاد حرف بزن!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از مردم حرف زدن با خود را دیوانگی میدانند، اما دلایل بسیار مهمی برای حرف زدن با خود وجود دارد که به شما در بعضی از کارهای زندگی کمک بسزایی می کند.
آرامش در شرایط سخت

تکنیک کسب آرامش در شرایط روانی نامناسب

زمان مطالعه : 10 دقیقه
در شرایط سخت و پر استرس کنترل کردن خود کار راحتی نیست با استفاده از چند تکنیک و تمرین کردن آن ها می توانید بر تنش های زندگی غلبه کنید و آرامشتان را حفظ کنید.
مشکلات روانی

مراقب باش امسال عید این بلا سرت نیاد!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از افراد نزدیک سال نو در تکاپوی عید نوروز استرس و اضطراب زیادی به خودشان وارد می کنند، که این کار عواقب ناخوشایندی برای سلامت روح و روان شما دارد.
صفحه 1 از 31