سلامت روان

تکنیک ای اف تی
تکنیک ای اف تی روشی برای رهایی ذهن و بدن از تنش است که به طب سوزنی بدون سوزن نیز معروف می باشد و نقاط خاصی از بدن را شامل می شود.
ترس از ارتفاع

درمان های ساده آکروفوبیا یا ترس از ارتفاع

زمان مطالعه : 9 دقیقه
ترس از ارتفاع که به آن آکروفوبیا یا بلند هراسی نیز گفته می شود در اکثر انسان ها وجود دارد ولی ترس از ارتفاع درجات مختلفی دارد و برای درمان آن راه کارهایی وجود دارد.
اختلال اضطراب

شما هم فکر می کنید اختلال اضطراب دارید؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اختلال اضطراب همراه با ترس و نگرانی فرد است و انواع مختلفی دارد که دارای علائمی مانند سردرد، افزایش ضربان قلب و مشکلات خواب و تمرکز می باشد.
فواید سکوت

سکوت فوایدی دارد باورنکردنی و حیرت آور

زمان مطالعه : 8 دقیقه
فواید سکوت برای ذهن بسیار زیاد است باعث آرامش و صبر زیاد و خیلی تاثیرات مثبت دیگری در فرد می شود.
درمان عصبانیت

علت انواع پرخاشگری و راه درمان سریع عصبانیت

زمان مطالعه : 8 دقیقه
خشم و عصبانیت اغلب به دلیل استرس یا وجود مشکلاتی در زندگی می باشد که هر فردی خودش باید با انجام توصیه ها و روش های طبیعی عصبانیت خود را درمان کند.
حرف زدن در خواب

چی میشه که تو خواب حرف میزنیم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
حرف زدن در خواب را بعضی افراد در برخی از دوره های زندگی خود تجربه می کنند و علل مختلفی دارد و برای کنترل آن راه حل های ساده ای وجود دارد.
اعتماد به نفس

اعتماد به نفس نوجوانان، موضوعی مهم و عمیق

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اعتماد به نفس نوجوانان مسئله مهمی است و والدین باید به آن توجه جدی داشته باشند. اهمیت مسئله آنجاست که در دوره نوجوانی بخش زیادی از هویت افراد شکل خواهد گرفت. راهکارهای زیادی برای افزایش اعتماد به نفس در دوران نوجوانی وجود دارد که در این مقاله به آن می‌پردازیم.
دلیل عصبانیت زیاد

دلیل عصبانیت زیاد و خشم بی دلیل شما اینجاست

زمان مطالعه : 14 دقیقه
همیشه یک دلیلی پشت عصبانیت های زیاد و پر تعداد افراد است با شناسایی علت خشم خود این مشکل را در خود درمان کنید و به خودتان آرامش هدیه دهید.
استرس و فکر زیاد

استرس و فکر زیاد را فقط با 1 راه متوقف کنید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
2 عامل مخرب و تاثیرگذار استرس و فکر زیاد ذهن و روح را درگیر می سازد، دهها راه و روش برای رهایی از این حالت کشف شده است اما ساده ترین آنها راهی است که هرکسی می تواند به سادگی انجام دهد.
غلبه بر اضطراب

به راحتی بر اضطراب خود غلبه کنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اضطراب و استرس یکی از مشکلات رایج در دنیای امروز می‌باشد که با یک‌سری ترفندهای ساده و البته کاربردی می‌توانید بر اضطراب و استرس غلبه کنید.
فوبیا و ترس

فرق اصلی فوبیا و ترس رو میدونی؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فوبیا و ترس دو موضوع جدا از هم با تفاوت های اصلی هستند که بنابر دلایل مختلف ممکن است ار دوران کودکی درون ما همانند یک غول بزرگ و ترسناک ایجاد شوند.
غذای افسردگی

خوراکی مفیدی که برای افسردگی سم است !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تغذیه یکی از عوامل مهم در افسردگیست بطوری که بدون آنکه فرد متوجه شود خوردن یک سری از مواد غذایی باعث تشدید علائم افسردگی در وی می شود.
دلیل عصبانی شدن

چرا تازگی ها زیاد عصبی میشم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گاهی اوقات ممکن است شما به طور مداوم و بی دلیل عصبانی شوید، زیاد و بی دلیل عصبانی شدن های شما چند دلیل بسیار مهم دارد.
درمان بی خوابی

درمان بی خوابی فقط در 2 دقیقه + روش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای درمان بی خوابی شبانه مطمئنا به راه و روشی سریع نیاز دارید، روشی که بدون استفاده از هیچ دارویی شما را به خوابی عمیق و با کیفیت ببرد.
افسردگی

افسردگی را ساده درمان کنید

زمان مطالعه : 17 دقیقه
افسردگی انواع مختلفی دارد و دارای علائمی مانند کمبود اعتمادبه نفس، اختلال در خواب، خستگی و بی حالی می باشد که باید با روش های مناسب درمان شود.
صفحه 1 از 33