سلامت روان

مدت چرت زدن
برای اغلب افراد این مشکل پیش آمده است که در برخی مواقع روز احساس خستگی کنند و چرت بزنند، اما نمی دانند که نیاز واقعی بدن به چرت زدن و بهترین مدت زمان برای چرت زدن چند دقیقه است؟
درمان عصبانیت

علت انواع پرخاشگری و راه درمان سریع عصبانیت

زمان مطالعه : 8 دقیقه
خشم و عصبانیت اغلب به دلیل استرس یا وجود مشکلاتی در زندگی می باشد که هر فردی خودش باید با انجام توصیه ها و روش های طبیعی عصبانیت خود را درمان کند.
رفع استرس

رفع استرس در چند ثانیه از راه گوش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
با شناخت نقطه هایی مهم و موثر در چند بخش مختلف بدن به راحتی و بسیار سریع تر از حد انتظار می توانید روش های کاهش و رفع استرس را در منزل انجام دهید.
عوارض استرس

ببینید استرس چه بلایی سرتان می آورد

زمان مطالعه : 8 دقیقه
استرس یک عکس العمل ذهنی و فیزیکی در زندگی است و هر شخصی می تواند در هر زمانی استرس را احساس کند، البته استرس عوارض بسیار جدی را برای بدن به همراه دارد.
فواید بوسه

بوسه فوایدی دارد که باور نمیکنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بر خلاف عقیده بسیاری از افراد بوسیدن تنها برای ابراز علاقه و عشق به عزیزان خود نیست، بلکه فواید بی نظیری نیز برای سلامت بدن و آرامش روح دارد.
احساس بدبختی

تو این سن، بیشتر احساس بدبختی میکنیم !!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تحقیقات و مطالعات ثابت کرد که انسان ها در یک سن مشخص به اوج احساس بدبختی خود میرسند و زندگی برایشان دشوارتر می شود.
تمدد اعصاب

تمدد اعصاب با تکنیکی که یاد می گیرید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
استرس و اضطراب ناشی از مشکلات زندگی می تواند سلامت فرد را به خطر بیندازد اما با تمرینات تمدد اعصاب و خود هیپنوتیزمی می توان این استرس ها و خطرات را از خود دور کرد.
رفع خستگی عصر

فورا از بی حالی و خستگی عصر رها شوید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در عصر بخاطر این فکر که روز تمام شده بعضی از افراد دچار پکری و خستگی می شوند که با سرگرم کردن خود توسط موزیک و کتاب و تغذیه نشاط آور قابل رفع می باشد.
اختلالات روانی

مهم ترین علامت اختلال روانی

زمان مطالعه : 13 دقیقه
اختلالات روانی بنابر علائمی که در طول زمان در فرد ظاهر می شوند، به دسته بندی های مختلفی تقسیم می شوند که از مهم ترین علائم اختلالات روانی می توان به...
تغییرات دوران بلوغ

تغییرات مهم روانی و رفتاری دوران بلوغ

زمان مطالعه : 7 دقیقه
دوران بلوغ نوجوانان می تواند گاها با برخی مسائل همراه باشد که شاید برای آنها ساده نباشد که این مسائل اساسی که در اکثر نوجوانان شایع است عبارتند از...
جنون جوانی

علائم جنون جوانی و روان پریشی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
جنون جوانی یا روان پریشی که به معنای وضعیت روانی غیرطبیعی و اختلالات روانی که افراد در حالت مثبت آن دچار توهم و هذیان می شوند.
دلشوره و اضطراب

راهکار رفع دلشوره و اضطراب

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تپش قلب، تندتند نفس کشیدن و لرزش دست ها تنها نشانه کوچکی از دلشوره و اضطراب داشتن است که البته با رعایت چند نکته می توان به راحتی به مبارزه با آنها بروید.
بیماری وسواس فکری

علائم بیماری وسواس فکری و درمان OCD

زمان مطالعه : 13 دقیقه
وسواس فکری، عقاید، افکار، عمل یا تصویر های ذهنی هستند که مزاحم و نامناسب می باشند و موجب اضطراب و پریشانی می شوند و راه های درمانی مختلفی دارد.
عوارض اینستاگرام

وقتی اینستا به روح و روانتان رحم نمیکند

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی پرطرفدار می باشد که اگر عوارض استفاده از اینستاگرام را جدی نگیرید، بدون شک روح و روانتان را آزرده می کند.
بیدار شدن از دنده چپ

وقتی از دنده چپ بلند شدیم چه کنیم ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای همه ما حداقل یک بار این اتفاق پیش آمده که با عصبانیت از خواب بیدار شویم، علت و تاثیرات بیدار شدن از دنده چپ چیست و چه راه حل هایی برای آن وجود دارد؟
صفحه 1 از 31