پیام جشن دندونی

اس ام اس بامزه تبریک جشن دندونی

کد مطلب : 78239زمان مطالعه : 6 دقیقه
امروزه پدر و مادرها برای رویش اولین دندان نوزادشان جشن دندونی برگزار می کنند. جشن دندونی فرزند دوستان و اطرافیان خود را با این متن های زیبا و شعرهای بامزه تبریک بگویید.

پیام تبریک جشن دندونی با متن های زیبا و جذاب

این روزها پدر و مادرها جشن خاصی برای فرزندان خود به نام جشن دندونی برگزار می کنند که به مناسبت اولین رویش دندان های فرزندانشان با دعوت از دوستان و آشنایان خود لحظاتی خوش برای خود و فرزند دلبندشان رقم می زنند.

چنانچه به چنین مراسمی دعوت هستید و یا از دندان درآوردن بچه فامیل و دوستان اطلاع دارید و می خواهید این اتفاق قشنگ و به یادماندنی را به آنها تبریک بگویید از شما کاربران عزیز نمناک دعوت میکنیم که گلچینی از متن های زیبای تبریک این روز خاص را بخوانید و به انتخاب خود بهترین آنها را برای عرض تبریک به خانواده ای که فرزندشان اولین دندانش را در آورده است ارسال کنید.

جشن دندونی

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

جشن دندونی رو من فقط با آش دندونی قبول دارم. یه آش خوشمزه درست کنید که هم ما دلی از عذا در بیاریم و هم این بچه نازنین دندوناش خیلی زود در بیاد و کنار هم دیگه قرار بگیره.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

سلام سلام صد تا سلام

من اومدم با دندونام

میخوام نشونتون بدم

صاحب مروارید شدم

یواش یواش و بیصدا

شدم جز کباب خورا

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

رویش اولین دندان فرزندتان را به شما تبریک می گوییم. امیدواریم که همیشه و در همه حال در سلامت کامل به سر ببرد و همواره در لحظات سخت زندگی اش مانند همین دندان که تازه رویش پیدا کرده، روزنه ی امید نمایان شود و او را از سختی نجات داده و به آرامش ببرد.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

این کیک جشنته عزیزم

که به شکل دندون بود

داره چشمک میزنه

که از شکل بندازیش عزیزدل مادر

متن جشن دندونی

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

از دیروز غذا خوردن بابای بچه رو نمیتونستیم کنترل کنیم، از امروز خود بچه رو هم نخواهیم تونست. امیدوارم مثل باباش خوردن فقط بلد نباشه که طفلی مامانش مجبوره هر شب گرسنه بخوابه :) در هر صورت جشن دندونی نوزادتون مبارک.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

حالا که دندون در اورده باید کم کم مراقب دندوناش باشین که مبادا یهو آقا کرمه بیاد سراغشون و دلی از عزا در بیاره. همیشه با شستن دهنش این کرم شیطون رو غافلگیر کنید. فک کنم خیلی باهاتون مثل بچه ها حرف زدم :) ولی اینقدر ذوق داشتم که خودش که متوجه نمیشه ولی دوست داشتم به شما اینا رو بگم. جشن دندونی این فسقلی جون کلی مبارک.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

یه روزی چند تا پسته

از مامانم گرفتم

پسته ها خندون بودن

یکی یکی شکستم

یه پسته خندون نبود

سفت و دهن بسته بود

گذاشتمش توی دهنم

شکستمش با دندونم

پیام جشن دندونی

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

الان که دعوت شدم به جشن دندونی این ناز پسر/دختر تازه دارم میفهمم که بچه دار شدن چقدر لذت بخشه. ذوقی که الان شما دارید رو با دنیا نمیشه عوض کرد و روش نمیشه قیمت گذاشت. واقعا حس نابیه و من به خاطر همین بهتون کلی تبریک میگم. امیدوارم که دندوناش مثل دونه های انار خیلی قشنگ و مرتب کنار هم دیگه در بیان.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

دندون درآوردن خیلیم خوبه! کی گفته که بده؟ اما برا بچه تو بده :| آخه میخوری لامصببببب میترسم بچه به تو رفته باشه فردا مجبور باشیم پشتی خونه رو هم از لا دندوناش بکشیم بیرون.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

ما یه طلای سفیدم داریم. اون طلا دندونامونه. میبینم که این کوچولوی خوشگل هم طلای سفیدش استخراج شده و در اومده. کلی تبریک میگم بهتون و انشالله بقیه دندون هاشم در بیان و همینطوری شما سر تک تکشون ذوق کنید. راستی منکه موفق به خوردش آش دندونی نشدم اما یادتون باشه که یه آش مخصوص طلب من دارین هااا.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

یه دندون ناز و تازه در اومده که کلی خانواده محترمه رو خوشحال کرده! درست شنیدم؟ میدونم این حس رو میخواین با دنیا هم که شده عوض نکنید. ولی لطفا یک آش دندونی خوب درست کنید که ما براش آرزوی سلامتی کنیم که انشالله دندون های دیگشم مثل همین دندون زودی در بیان.

شعر اولین دندون

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

آی بچه بی دندون

نرو سراغ قندون

نخور زیاد شیرینی

که خواب بد می بینی

خواب یه کرم گنده

که دندوناتو خورده

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

همیشه اولین ها برایمان معنای دیگری دارد! اولین گریه ی نوزاد، اولین لبخند نوزاد، اولین گام برداشتن نوزاد، اولین کلمه ای که به زبان می آورد و اولین دندانی که از دهانش می روید. امیدوارم که سیر سلامتش همین گونه با موفقیت به پیش برود و نوزادتان در کمال صحت و سلامت بزرگ شود و روی پدر و مادرش را مانند دندان هایش سفید کند.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

انگار همین دیروز بود که خبر خوش تولدش رو شنیدم

و حالا خبر اولین دندونش ذوق زدم کرد

قدر این لحظه ها رو بدونید که تا چشم به هم بزنید

باید برای پسر کوچولو برید خواستگاری!

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

کوچولوی قشنگم!

اولین دندونت از خواب ناز بیدار شده

و برای مامان و بابا دست تکون می ده!

همیشه بخندی عزیزم!

دندان در آوردن نوزاد

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

خوشبختی یعنی اینکه یه فسقلی داشته باشی که تازه دندونهاش در اومده باشه و تو از شدت ذوق بری کلی خوراکی بگیری براش که حتی خودتم که سی و دوتا دندونت کامله نمیتونی خوب بجوی اونا رو :) جشن دندونی نوزادتون کلی مبارک

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

از الان به بعد باید یه قرارداد با شرکت های خمیر دندون سازی ببندی. من این شازده رو میشناسم! درست عین باباش میخوره و عین باباش زود دندوناش خراب میشه. واسه همین مدام باید مسواک بزنه.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

قشنگ ترین خنده دنیا به نی نی ها تعلق داره

چه بی دندون باشن چه یه مروارید سفید کوچولو داشته باشن

دعا می کنم نی نی تون همیشه خنده به لب داشته باشه

جشن دندونی مبارک!

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

همیشه عجله داشته این شیطون. الانم که دندون ریزه میزه خوشگلش در اومده. یادتون باشه این همیشه زودتر از موعد کاراشو میکنه، زودتر از موعد هم زن میگیره. نکه دختر من خواستگار نداشته باشه هااا ولی دوست دارم اولین خواستگار و آخرین خواستگار دخترمم این کوچولو باشه. جشن دندونی مبارک.

متن تبریک دندونی

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

جشن دندونی نوزادتان را به شما تبریک میگوییم. قطعا این لحظات ناب و زیبا را با هیچ چیز نمی توان عوض کرد. همانقدر که شما خوشحال هستید، ما هم خوشحالیم.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

تا دیروز شیر میخوردن، از امروز قراره کباب بخورن. بعله دیگه ایشون با این دندون خوشگلشون کباب نخورن کی بخوره؟ امیدوارم که بقیه دندون هاشم همینقدر زود در بیان و مرتب و قشنگ کنار همدیگه قرار بگیرن.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

برای من که خیلی شیرینه که یک نوزاد رو ببینم که دندوناش تازه در اومده. دلتون نخواد مدام میخوام دستم رو بکشم رو اون دندون ریزه میزه اش. امیدوارم که همینطور فرصت های خوب برای فرزندتون مثل همین دندونش که اینقدر قشنگ رشد کرده و رویش داشته، رشد کنه و تو زندگیش همیشه وجود داشته باشه. کلی آرزوی خوشبختی هم برا خودتون هم برا این فسقلی میکنم. جشن دندونی کلی مبارک

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

مروارید در آورده چه مرواریدی *_* من که کلی عاشق اون دندون ریزه میزه اش شدم. امیدوارم که تموم مروارید هاش همینطوری قشنگ رویش داشته باشن، رشد کنن و خوشگل موشگل بزرگ بشن. جشن دندونی مبارک.

جشن دندونی نوزاد

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

این لحظه ها واقعا نابه. من به جای شما باشم کلی فیلم و عکس میگیرم و بزرگ که شد بهش نشون میدم تا کلی اونجام قربون صدقه اش بشم و نتیجه زحمات خودم رو ببینم که الان چقدر قد کشیده و بزرگ شده. واقعا حس خوبیه و بهتون این اتفاق شیرین رو تبریک میگم. زندگیتون پر از لحظات خوب مثل الان. مبارکتون باشه.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

جشن دندونی یکی از متفاوت ترین جشن هایی هست که یک پدر و مادر میتونن برای نوزادشون بگیرن. اولین دندون فسقلی ای که نوزاد در میاره واقعا لذت بخشه و میدونم که چقدر پدر و مادرش بابت این موضوع خوشحال و شاد میشن. امیدوارم که روند سلامت بچه همینطوری پیش بره و کلی چیزای جدید ازش رو جشن بگیریم. کلی بهتون تبریک میگم.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

مبارکا باشه اولین دندون این فسقلی خانم/آقا. میدونم که الان چقدر ذوق دارین. این ذوق کردنا برای پدری که کلی چشم انتظاری کشیده و مادری که نه ماه بچه رو تو شکمش نگه داشته کاملا طبیعیه. امیدوارم که همیشه اینقدر خوشحال باشین و همیشه با این بچه گوگولی به هر چی که میخواین برسین.

روییدن دندان نوزاد

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

آقا قبول نیست! من از بچه دورم و نمیتونم آش دندونیش رو بخورم. اینطوریم دندوناش دیرتر در میاد. اگه قول بدین وقتی اومدم پیشش یک آش دندونی دیگه برام درست کنید، منم بهتون قول میدم که دندونای دیگش خوب رشد میکنه و زودتر در میاد.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

خب به سلامتی که اولین دندونش هم در اومد. انشالله اولین خواستگاری که پسر من باشه هم میاد و همینقدر که الان این دندون شما رو خوشحال کرده، خوشحالتون میکنه :)

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

خوردن آش دندونی این فسقلی به قدری لذت بخش بود که با هیچ چیز دیگه عوضش نمیکنم. کلی جشن دندونی کوچولوتون رو بهتون تبریک میگم و انشالله که دندون های دیگش هم خیلی زود و راحت در میاد! بدون اینکه هیچ اذیتی بکنه. کلی خوشحالم براتون. موفق باشید.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

دیگه چی میتونه شیرین تر از این باشه که جشن دندونی نوزاد رو کنار خانوادت جشن بگیری. این اتفاق خوشایند رو کلی بهتون تبریک میگم و امیدوارم که همینطوری دندودنای دیگش هم در بیاد و زودی شروع به غذا خوردن کنه که هی اون بخوره و هی ما کیف کنیم.

تبریک جشن دندونی با پیام و شعرهای بامزه و جدید

2.119
این مطلب مفید بود ؟811
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی