فاطمه گودرزی و ابوالفضل پورعرب
سریال شرم با بازی فاطمه گودرزی و ابوالفضل پورعرب در حال پخش است و به همین بهانه مروری بر فیلم های مشترک این دو هنرمند سرشناس خواهیم داشت.

فاطمه گودرزی و ابوالفضل پورعرب در کدام فیلم ها همبازی بودند

سریال شرم به کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی امیرمهدی پوروزیری، سریال جدید شبکه سه سیما است که پخش آن از 4 آذرماه آغاز شده است.

این سریال که ملودرامی اجتماعی است با حضور بازیگران سرشناس دنیای هنر مقابل دوربین رفت و فاطمه گودرزی و ابوالفضل پورعرب از جمله هنرمندان سرشناسی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

به بهانه همبازی شدن فاطمه گودرزی و ابوالفضل پورعرب در این سریال مروری بر دیگر فیلم های مشترک این دو هنرمند داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

نقش آفرینی های مشترک فاطمه گودرزی و ابوالفضل پورعرب

در ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک به فیلم های مشترک فاطمه گودرزی و ابوالفضل پورعرب اشاره میکنیم.

سریال شرم

فاطمه گودرزی و ابوالفضل پورعرب در سریال شرم در کنار هم به ایفای نقش می پردازند و هر دو نقش های محوری را در سریال برعهده دارند.

فاطمه گودرزی نقش پوران را در این سریال بازی میکند که برای پیوند کبد دخترش لعیا به شیراز آمده و در یک مسافرخانه نزدیک بیمارستان ساکن شده است و در این مسافرخانه با ابوالفضل پورعرب که نقش صابر را بازی میکند و وضعیتی مشابه لعیا را دارد و منتظر پیوند کبد است، آشنا میشود.

فاطمه گودرزی و ابوالفضل پورعرب

فیلم مهاجران

فیلم مهاجران به کارگردانی مهدی صباغ زاده سال 1371 ساخته شد و فاطمه گودرزی در اولین تجربه های بازیگری اش در این فیلم سینمایی مقابل دوربین رفت و با ابوالفضل پورعرب همبازی شد.

این فیلم اولین تجربه همکاری این دو هنرمند سرشناس در یک فیلم سینمایی بود که باز هم در فیلم های دیگر تکرار شد.

فیلم مهاجران

فیلم بهشت پنهان

بهشت پنهان به کارگردانی کامران قدکچیان سال 73 ساخته شد و ابوالفضل پورعرب و فاطمه گودرزی بار دیگر در این فیلم در کنار هم به نقش آفرینی پرداختند.

فاطمه گودرزی و ابوالفضل پورعرب در این فیلم نقش زن و شوهری به نام یاسمن و خسرو را بازی میکنند.

فاطمه گودرزی و ابوالفضل پورعرب

فیلم همسر دلخواه من

همسر دلخواه من به کارگردانی افشین شرکت سال 1379 ساخته شد و بار دیگر این دو هنرمند سرشناس در آن با هم همبازی شدند.

ابوالفضل پورعرب و فاطمه گودرزی که تجربه کارهایی مشترک در کنار یکدیگر را داشتند بار دیگر در این فیلم نقش فرامرز و لیلی زن و شوهری را بازی کردند که بعد از 11 سال زندگی مشترک تصمیم به جدایی میگیرند.

ابوالفضل پورعرب و فاطمه گودرزی

فیلم های فاطمه گودرزی و ابوالفضل پورعرب از 30 سال پیش تا امروز

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی