راه رسیدن به خواسته هایمان

رسیدن به خواسته ها از چند راه ساده

کد مطلب : 77656زمان مطالعه : 3 دقیقه
هر فرد یک سری آرزو و خواسته دارد که دوست دارد به آنها برسد و آنها را تجربه کند، افراد موفق بدین منظور از موقعیت های گوناگون استفاده کرده و آن ها تبدیل به فرصت می کنند.

آنچه میتوانید انجام دهید تا اتفاق مورد نظر بیافتد و به خواسته هایتان برسید

افراد موفق همیشه بهترین استفاده را از موقعیت های گوناگون کرده و آنها را به فرصتی تبدیل می کنند تا به سوی موفقیت راه یابند و به اتفاق مورد نظر خود دست یابند. این افراد از هر نوع تغییر استقبال می کنند و به دنبال راه هایی هستند که به بهترین شکل از موقعیت ایجاد شده استفاده نمایند. اگر شما هم مشتاقید، مانند افراد موفق دید مثبتی به هر موقعیتی داشته باشید تا بتوانید به اتفاق مورد نظرتان دست یابید ، ادامه این بخش از نمناک را از دست ندهید.

طی کردن مراحل

روش افراد موفق برای استفاده از موقعیت ها

تغییرات را بعنوان فرصت ببینید:

شروع به فکر کردن کنید. تغییرات را بعنوان فرصت ببینید.بیشتر ما از تغییرات اساسی در زندگی میترسیم این تغییر ممکن است از دست دادن شغل، سرمایه گذاری مالی، یا انتقال به شهر و منطقه دیگری باشد.

این موارد استرس زا و مشکل است. اما یک میلیاردر از هر نوع تغییر استقبال میکند حتی خیلی از آنهایی که به دید ما منفی می آید .اگر تغییر از دست دادن شغل باشد این به معنی داشتن تایم آزاد بیشتر برای سرمایه گذاری جدید است.

تبدیل فرصت به موفقیت

چه کاری میتوانید انجام دهید تا پول بیشتری بدست آوردید:

تشخیص دهید شما چه کاری میتوانید با آن وقت آزاد انجام دهید تا سرمایه و پول بیشتری بدست آوردید . به عقب برگردید و به دانشجویانی فکر کنید که با چه وسواسی برای 5 دلاری خود تصمیم می گرفتند.

بعضی تصمیم میگردند منتظر بمانند تا ورق به نفع آنها برگردد. و بعد با یک حرکت پول خود را به بیست دلار میرساندند. با احتساب اینکه حداقل دستمزد بطور معمول 7.25 دلار باشد آنها سه برابر این پول را بدست آورده اند.

از تغییرات نترسید :

ترس از تغییر طبیعی است. اما ترس یک پاسخ منفی به هر موقعیتی است و در دراز مدت فکر و خلاقیت شما را زمین گیر می کند و قدرت بلند پروازی را از شما میگیرد. چنین موقعیت هایی کنترل و دیدگاه مثبت احتیاج دارد.

  • چگونه میتوان چنین تغییراتی را به نفع خود چرخاند؟
  • اکنون نسبت به زمان قبل از تغییر چه دارید که آن موقع نداشتید؟

خب با تمرکز روی همان به پیش بروید.

تمرکر بر هدف

پس انداز کنید :

پس انداز هر پنی مساوی با کسب آن است. میلیاردرها هیچ وقت پول را هدر نمیدهند. مردم معتقدند که پول کم، تاثیر زیادی روی زندگی ندارد و به آن بهایی نمیدهند و میگویند درآمد بالا باعث ترقی میشود. اما افراد ثروتمند هیچ وقت پول را هدر نمیدهند.

برای چه چیزی پول می پردازید شاید ارزش واقعی آن خیلی کمتر باشد. چه روش هایی برای ذخیره پولتان در هر روز وجود دارد؟ از جیره بندی مناسب کردن تا چانه زدن، آپشن های زیادی وجود دارد.

وقت را هدر ندهید :

دقت کنید وقتتان صرف چه کارها و چیزهایی میشود و چگونه میتوانید بیشترین استفاده از آن را بکنید. اگر در اتوبوس هستید و به محل کار میروید از پنجره اتوبوس به بیرون زل بزنید یا کتابی بخوانید که مهارت جدیدی یاد بگیرید.

زمان

بازیهای ویدیویی میتوانند یک فرصت کوچک باشند:

آیا سرگرمی هایی دارید که خلاقیت شما را بالا ببرد.حتی بازیهای ویدیویی میتواند یک فرصت کوچک باشد اگر رکورد بازی خود را ثبت کنید و به یوتیوب و توییت بفرستید. 

تمام جزئیات را در نظر بگیرید :

درست است که میگویند ثروتمندان به تصاویر بزرگتر نگاه می کنند، یعنی دور اندیشی دارند.به اصطلاح گفته میشود نگاه بالای 30000 فوتی دارند.به دور دست ها فکر کنید، تصویر بزرگ در موفق شدن، خیلی مهم است. اما جزئیات است که باعث شکست یا موفقیت میشود.معمولا یکی از همین جزییات است که دور از چشم میماند و باعث شکست میشود.

توجه به جزئیات

به بودجه و سبک زندگی خود نگاه کنید:

  • آیا برای هر چیز بویژه صورت حساب های ماهانه یک دلار بیشتر می پردازید؟
  • آیا قرارداد اجاره خانه را چک میکنید؟
  • آیا در آن چیزی وجود دارد که شانس حفظ پول را به شما بدهد؟
  • آیا در بقالی هر چیز پیشنهادی را خریداری میکنید؟

رسید خرید را بررسی کنید.به خاطر داشته باشید که میلیاردرها و میلیونرها به شکل افراطی زندگی نمی کنند .اجازه ندهید از فکر کردن به سبک عملکرد ثروتمندان غافل شوید.این موضوع کمک میکند در پروسه پیشروی موفق تر باشید.

چند راه ساده برای رسیدن به خواسته ها و تحقق اهداف

4.511
این مطلب مفید بود ؟101
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/م.ح
وبگردی