مرجانه گلچین

اتفاقی تلخ برای خانواده مرجانه گلچین

تاریخ انتشار : 2 آذر 1401کد مطلب : 89254زمان مطالعه : 1 دقیقه
مرجانه گلچین بازیگر مطرح کشورمان که این روزها با سریال آنتن در نمایش خانگی حضور دارد با پستی در اینستاگرام خود، خبر ناراحت‌کننده ای را منتشر کرد.

مرجانه گلچین عزادار شد؛ خواهرش درگذشت

مرجانه گلچین بازیگر طناز سینما که بیشتر مخاطبان تلویزیون او را با نقش آفرینی در سریال بزنگاه ساخته رضا عطاران می شناسند، اینستاگرام خود را با انتشار خبری تلخ به روز کرد و به سوگ خواهرش نشست.

بازیگر سریال شاهگوش همراه با انتشار تصویر خواهرش میترا متن ناراحت‌کننده ای نیز منتشر کرد. مرجانه گلچین پدرش را در کودکی و در سال های اخیر نیز مادرش را از دست داده و یک برادرش به نام حمید در 29 سالگی فوت کرده است. 

مرجانه گلچین

مختصر بیوگرافی مرجانه گلچین

مرجانه گلچین بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون متولد2 اسفند 1347 است. پدر ش افسر نظامی ارتش و اصالتا تورک زنجانی و مادرش گیلانی می باشد.او فرزند آخر خانواده بوده و سه برادر و دو خواهر بزرگتر از خود دارد.

مرجانه گلچین خواهر منیژه گلچین (بازیگر) و دخترعموی مرحومه نادیا دلدار گلچین (بازیگر) است که با تشویق خواهرش به بازیگری روی آورد و با سریال آینه به تلویزیون پا گذاشت.

مرجانه گلچین

فیلم و سریال های مرجانه گلچین

او در آثاری چون پدر گواردیولا، آنتن، بوتیمار، دارا و ندار، بزنگاه، سه دونگ سه دونگ، دزد و پلیس، پرگار، نقطه سرخط، خوش نشین ها، راه در رو، شب عید، شاباش، شب بیست و نهم، چشم هایم برای تو ، پرنده کوچک خوشبختی، شمس العماره، شیرین و... ایفای نقش نموده است.

اتفاقی تلخ برای خانواده مرجانه گلچین

3.530
این مطلب مفید بود ؟219
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ف
وبگردی