مینا مختاری
مینا مختاری از بهترین طراحان لباس در تهران است که این روزها به دلیل انتشار خبر ازدواجش با بهرام رادان بازیگر معروف سینما و تلویزیون بسیار مورد توجه قرار گرفت.

بیوگرافی مینا مختاری همسر بهرام رادان

نام :مینا

نام خانوادگی :مختاری

شغل :طراح لباس، مدلینگ

مینا مختاری همسر، بهرام رادان بازیگر معروف سینما و تلویزیون است که در عرصه مدلینگ و فشن فعالیت داشته و از بزرگترین مزون داران و طراحان لباس در تهران است.

مینا مختاری

مینا مختاری/ عکس از Yazdan

ازدواج مینا مختاری و بهرام رادان

این روزها شاهد عاشقانه بهرام رادان در سریال جیران هستید، شاه عاشقی که برای معشوق می سراید و می نوازد. گرچه این عاشقانه در دل تاریخ اتفاق افتاده اما بازیگر نقش ناصرالدین شاه عاشقانه ای را در واقعیت نیز رقم زده و خبر ازدواجش را منتشر ساخته است.

مینا مختاری و بهرام رادان با انتشار پستی مشترک در صفحه اینستاگرامشان در 13 فروردین سال 1401 خبر ازدواج خود را علنی نمودند. تصاویری که در صفحه شخصی خانم طراح وجود دارد، گویای آن است که ایشان در سفر اخیر بهرام رادان به آفریقا همراه شان بوده اند.

بهرام رادان بازیگر، خواننده و تهیه‌کننده موسیقی است که کارنامه هنری پرباری دارد و در فیلم‌های فیلم‌سازان سرشناسی چون داریوش مهرجویی و مسعود کیمیایی و واروژ کریم‌مسیحی، پوران درخشنده و رخشان بنی‌اعتماد بازی کرده است. او به تازگی در جیران اثر حسن فتحی نقش ناصرالدین شاه را ایفا نموده است.

همسر بهرام رادان

مینا مختاری طراح لباس و مدلینگ/ عکس از علی محمد دلشاد

تحصیلات مینا مختاری همسر بهرام رادان

مینا مختاری از نوجوانی علاقه بسیار زیادی به مد و فشن داشته و با تمامی مدل‌ های مطرح و معروف جهان آشنا بوده و فشن شو های خارجی را مشاهده می‌ کرده است. او بعد از فارغ التحصیلی از دبیرستان، در کلاس های متعددی ثبت نام نمود و به صورت حرفه‌ ای فعالیت خود را در فشن و مد آغاز کرد و توانست برند خود را راه‌اندازی کند.

علائق مینا مختاری

فشن و مدلینگ، مسافرت، مطالعه و عکاسی و رستوران گردی از علائق مینا مختاری می باشند.

عکس همسر بهرام رادان

مینا مختاری همسر بهرام رادان/ عکس از fred.photographer

سن مینا مختاری

تا کنون همسر بهرام رادان در صفحه اینستاگرام خود درباره سنش صحبتی نکرده اما بر اساس برخی ها شنیده ها سن او را بین 25 تا 32 سال می باشد.

بهرام رادان همسر مینا مختاری متولد 1358/2/8 در تهران است.

مینا مختاری در شبکه های اجتماعی

مینا مختاری در حال حاضر او در شبکه های اجتماعی مانند یوتیوب، کلاوب هاوس و اینستاگرام فعالیت دارد.

بیوگرافی و عکسهای مینا مختاری، همسر بهرام رادان

2.6225
این مطلب مفید بود ؟116109
منبع : عکاس: Yazdan / عکاس: AliMohammad Delshad / عکاس: fred.photographer / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
برچسب : بهرام رادان
وبگردی