تولد
محسن شریفیان
عکس محسن شریفیان، مجری برنامه "صداتو"، در کنار خانمی زیبا به صورت صمیمانه منتشر شد و مورد بحث کاربران قرار گرفت.

عکس محسن شریفیان در کنار دخترش لیانا

ویدیوی از هنرنمایی لیانا شریفیان، دختر محسن شریفیان، در کنسرت گروه لیان در برج میلاد وایرال شده و تحسین همگان را برانگیخته است. در ادامه این بخش از نمناک قاب زیبای پدر و دختری محسن شریفیان و لیانا را در بک استیج کنسرت اخیرشان می بینید.

12 اسفند ماه کنسرت گروه «لیان» به سرپرستی محسن شریفیان در برج میلاد روی صحنه رفت. دختر محسن شریفیان که درنواختن نی انبان بسیار ماهر است، در این کنسرت هنرنمایی کرد و مورد توجه قرار گرفت، او از همان ابتدا فضای کنسرت را با شور و حال شروع کرد و با لباس محلی زیبایش نی انبان ساز بادی و محلی که اخیرا ثبت ملی شده، به زیبایی نواخت و مورد تشویق حضار قرار گرفت.

محسن شریفیان

محسن شریفیان و دخترش لیانا

بیوگرافی محسن شریفیان داور برنامه صداتو

محسن شریفیان تابستان 1402 به همراه «محمد بحرانی»، «شبنم مقدم» و «امیر مهدی ژوله» داور مسابقه موزیکال صداتو با اجرای محسن کیایی در پلتفرم شبکه خانگی بود که با استقبال خوبی مواجه شد.

محسن شریفیان خواننده، آهنگساز، نویسنده و نوازنده متولد 30 دی 1354 در بوشهر است. او فعالیت موسیقایی خود را با تأسیس گروه لیان (بوشهر) در سال 1372 آغاز نمود و سال 1376 اولین آلبوم خود به نام لیانا، آلبومی بدون کلام از موسیقی جنوب ایران را منتشر کرد، شریفیان در طی این سال ها در کشورهای مختلفی چون یونان، سوئد، نروژ، اتریش، اسکاتلند، انگلیس، اسپانیا و... هم اجرا داشته است. در کنار خوانندگی و آهنگسازی دستی در نویسندگی هم دارد و کتاب هایی از او چاپ شده است.

لیانا شریفیان دختر محسن شریفیان نوازنده

ثمره زندگی محسن شریفیان یک فرزند دختر به نام «لیانا» می باشد که در زمینه موسیقی فعالیت دارد و توانسته مقام دوم نوازندگی نی انبان اسکاتلندی را در 91 اُمین فستیوال اسکاتلندی ها کسب کند. لیانا شریفیان، موزیسین جوان متولد سال 1377 می باشد. مادر لیانا تا قبل از تولد وی، مجری صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران و بازیگر تئاتر بود.

عکس صمیمی محسن شریفیان با یک خانم زیبا

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی