زنده شدن عجیب
زنی که در حین عمل سزارین برای به دنیا آوردن فرزندش بود ناگهان از دنیا رفت، اما پس از آن اتفاق بسیار عجیبی اتفاق افتاد!

مادری که حین عمل سزارین از دنیا رفت و بعد از 45 دقیقه زنده شد 

یک خانوم اهل جنوب فلوریدا در حین عمل سزارین برای به دنیا آوردن دخترش، ضربان قلبش ایستاد اما بر اثر یک معجزه و تلاش پزشکان دوباره زنده شد. با ما در این بخش از گوناگون نمناک همراه شوید تا داستان زیبای بازگشت به زندگی این زن را بخوانید.

"رابی گرایوپرا" که قرار بود دخترش را به دنیا بیاورد، حین عمل سزارین از دنیا رفت و قلب او دیگر ضربان نداشت. تمام علائم، مرگ وی را تایید می کرد اما پزشکان 45 دقیقه تلاش کردند که دوباره او را احیا کنند و تقریبا ناامید شده بودند و به خانواده این خانم اعلام کردند که او مرده است.

بازگشت معجزه آسای زن جوان از مرگ

پزشکان اطراف این خانم را خالی کرده و کارکنان اتاق زایمان نا امیدانه او را برای انتقال به سردخانه ی بیمارستان آماده می کردند تا اینکه یکی از خدمه های بیمارستان ناگهان مانیتور نشان دهنده ضربان قلب را دید و متوجه شد که قلب او در حال تپش است.

این اتفاق در دنیای پزشکی خیلی کم رخ می دهد و شاید توضیحی برایش وجود نداشته باشد و فقط بتوان نام آن را معجزه گذاشت، معجزه ای که این تازه مادر را 45 دقیقه پس از مرگ به زندگی بازگرداند تا بتواند، نوزادش را در آغوش گرفته و کنارش باشد.

 زنده شدن بعد مرگ

در واقع مشکل این خانوم مشکل آمبولی آمنیوتیک بود. یعنی مایعی که اطراف جنین داخل رحم بود، دوباره وارد جریان خون مادر شده بود و آمبولی را ایجاد کرده بود که یک اتفاق بسیار نادر است اما این که او بعد از 45 دقیقه زنده شده بود، واقعاً عجیب و غریب بود. اکنون این مادر و فرزند خیلی خوشحال و بدون مشکلی؛ در کنار هم زندگی می کنند.

زنده شدن عجیب زن باردار بعد از سزارین!!

3.914
این مطلب مفید بود ؟113
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
وبگردی