نسیم ادبی
نسیم ادبی از بازیگران سرشناس سینما و تلویزیون است که تابحال در چندین سریال مناسبتی ایفای نقش کرده و به همین بهانه مروری بر سریال های مناسبتی او خواهیم داشت.

سریال های نسیم ادبی در مناسبت های گوناگون

نسیم ادبی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون کشورمان است که حضور در دنیای هنر را از اوایل دهه هفتاد با تئاتر آغاز کرد و سال 75 با مجموعه دوقلوها و سال 76 با فیلم زندگی به دنیای تلویزیون و سینما قدم نهاد.

این بانوی هنرمند به تازگی در سریال سرزده که در دهه دوم ماه محرم از شبکه یک سیما پخش شد، ایفای نقش کرده است و به همین بهانه مروری بر سریال های مناسبتی او خواهیم داشت.

سریال های نسیم ادبی در ماه محرم، رمضان و نوروز

نسیم ادبی در سریال هایی چون سرزده، برادرجان، عقیق، دیوار به دیوار، در قصه ها زندگی میکنند، معمای شاه، چک برگشتی، حلقه سبز، استنطاق، شب چراغ، برگ سبز و دوقلوها به ایفای نقش پرداخته است که از میان اینها برخی در مناسبت هایی چون ماه محرم، ماه رمضان و عید نوروز پخش شدند که در ادامه به این سریال های مناسبتی نسیم ادبی اشاره میکنیم.

نسیم ادبی در سریال سرزده

سریال سرزده به کارگردانی بهادر اسدی مینی سریالی مناسبتی است که در دهه دوم ماه محرم سال 99 روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

نسیم ادبی در این سریال بازیگر نقش روح انگیز است و با هنرمندانی چون مریم مومن، بهرنگ علوی، رویا میرعلمی، علی انصاریان، رحیم نوروزی، رامبد شکرآبی، کیمیا خلج، کوروش رحمانی، یاشار هاشم زاده و... همبازی است.

سرزده یک سریال اجتماعی و مذهبی است که روایتگر ماجرای دو دوست است که راه زندگی شان از هم متفاوت است و یکی پلیس و دیگری خلافکار است.

نسیم ادبی

نسیم ادبی در سریال برادرجان

سریال برادر جان به کارگردانی محمدرضا آهنج و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی ماه رمضان سال 98 از شبکه سه سیما پخش شد.

نسیم ادبی در این سریال بازیگر نقش عاطفه خواهر چاوش و آراز بود و به مانند همیشه در سیمای زنی قوی و محکم مقابل دوربین رفت و به ایفای نقش در کنار چهره های سرشناس این سریال پرداخت.

این بانوی هنرمند در سریال برادرجان با بازیگرانی چون علی نصیریان، حسن پورشیرازی، حسام منظور، آفرین عبیسی، سعید چنگیزیان، کامران تفتی، سجاد افشاریان، ندا جبرئیلی، مارال فرجاد، شیوا ابراهیمی، محبوبه صادقی و جلیل فرجاد همبازی بود.

نسیم ادبی

نسیم ادبی در سریال عقیق

سریال عقیق به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی سال 96 ساخته شد و در ماه محرم روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

نسیم ادبی در این سریال بازیگر نقش زنی قوی و جدی بود و با هنرمندانی چون شبنم مقدمی، علیرضا آرا، نسیم ادبی، بهزاد فراهانی، داریوش سلیمی، ندا عقیقی، کریم امینی، جمال فوادیان، فردین شاه حسینی، مجید رحمتی، هدایت هاشمی، نادر فلاح و... همبازی بود.

داستان سریال عقیق در سال 1308 هجری شمسی میگذرد و بازیگران این سریال با لباس و گریم های خاص آن دوران مقابل دوربین رفتند.

بازیگران سریال عقیق

نسیم ادبی در سریال چک برگشتی

چک برگشتی سریالی به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری است که در نوروز سال 91 از شبکه یک سیما پخش شد.

این سریال که درباره انتخابات مجلس بود و به رقابت کاندیداهای مجلس اشاره داشت با بازیگران سرشناس دنیای هنر مقابل دوربین رفت و نسیم ادبی هم در این سریال ایفای نقش کرد و نوروز سال 91 را مهمان تلویزیون بود.

نسیم ادبی در سریال چک برگشتی با بازیگرانی چون امیر جعفری، ریما رامین فر، احمد مهرانفر، بهاره رهنما، فریبا نادری، هدایت هاشمی، هومن برق نورد، یوسف صیادی، علی صالحی، امیر حمیدزاده و... همبازی بود.

نسیم ادبی

 

مروری بر سریال های مناسبتی نسیم ادبی در تلویزیون

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب : نسیم ادبی
وبگردی