نیوشا ضیغمی
بخشی از گفتگوی نیوشا ضیغمی که مرتبط به نحوه آشنایی او با همسرش و حقیقت پولدار بودن شوهرش است را با هم میخوانیم.

صحبت های نیوشا ضیغمی درباره ثروت، پولداری و ازدواجش

خیلی از شما کاربران از بخش فرهنگ و هنر نمناک درخواست کرده بودید تا در مورد جزئیات زندگی مرفه و همسر پولدار نیوشا ضیغمی برایتان مطلبی منتشر کنیم. از آنجا که بهترین و مطمئن ترین منبع برای کسب اطلاعات درباره هر بازیگری، مصاحبه های رسمی اوست ما هم تصمیم گرفتیم تا مروری داشته باشیم بر گفتگوی نیوشا ضیغمی در دورهمی و با مهران مدیری که در بخشی از این گفتگو، بازیگر نقش فریده سریال بی نشان به سوالاتی در مورد ثروتمند بودن همسرش و اینکه اگر همسرش ثروتمند نبود باز هم با او ازدواج میکرد، پاسخ داد.

مهران مدیری:

عاشق شدید؟

نیوشا ضیغمی:

بله

نیوشا ضیغمی در دورهمی

مهران مدیری:

کی؟

نیوشا ضیغمی:

هفت یا هشت سال پیش، من سر یک پروژه سینمایی بودم و سی ساله بودم و با همسرم همدیگه رو دیدیم و نزدیک هشت یا نه ماه بعد هم ازدواج کردیم.

مهران مدیری:

اول کی چی گفت؟

نیوشا ضیغمی:

واقعیتش من حواسم نبود خیلی، بعد اون کار یه مدیر تولیدی داشت که ایشون به من گفتند که در واقع چه اتفاقاتی داره می افته و خوب منم دیگه فهمیدم و پایانشم که این شکلی شد.

نیوشا ضیغمی و همسرش

نیوشا ضیغمی و همسرش آرش پولادخان/ عکس از ارشا عقیقی

مهران مدیری:

پولدارن شوهرتون؟

پاسخ نیوشا ضیغمی به بحث پولدار بودن همسرش

والا آقای مدیری خیلی چیزهای عجیب و غریب درباره همسر من میگن اما واقعیت ما یه زندگی داریم که نمیگم بی پولیم ولی یه زندگی با رفاه خیلی چیز عجیب و غریبی نیست واقعا، خب همسر من سالهاست داره کار می کنه و خود من همینطور به هر حال یه زندگی با رفاه خداروشکر داریم.

مهران مدیری:

اگر شرایط مرفه و اینجوری نبودن، ازدواج می کردین؟

نیوشا ضیغمی:

به هر حال هر کسی یه ایده آل هایی برای زندگیش داره، واقعا برای من تو زندگیم مهم ترین چیز پول نیست. آقای مدیری من بسیاری از آدم هایی رو دیدم که پول دارند ولی نمیشه باهاشون 5 دقیقه هم همکلام شد و احترام و ادب و تربیت خانوادگی، اصالت فرهنگی و خانواده و خیلی چیزها مهمتر از پول است.

چون من فکر می کنم آدمی که توی اجتماع درسی خونده و کاری رو بلده که به هر حال باهاش می تونه جایگاهی رو پیدا کنه می تونه زندگی با رفاهی رو برای خودش تامین کنه در نهایت ولی کسی که فقط پول داره هرگز نمی تونه این ها رو داشته باشه و من همیشه میگم پول رفاه میاره ولی در واقع خوشبختی نه.

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی/ عکس از مریم رضوی

مهران مدیری:

یه جمله ای گفتید که هر کی پولدار یا زیباست مردم باهاش بدن؟

نیوشا ضیغمی:

ببینید واقعیت من این سال های اخیر در دنیای مجازی به یه نتیجه شخصی رسیدم شاید، ما خیلی گارد میگیریم برای آدم هایی که در واقع شاید یک ثروتی دارن یا حالا یک زیبایی خدادادی دارن یا حالا اصلا هر چی.

من فکر می کنم کسی که یک موقعیتی به دست آورده، قطعا براش تلاش کرده حالا فارغ از کسانی که با شرایط خاص و چیزهایی که من و شما می دونیم و واقعا بدون تلاش به جایگاهی رسیدند اما وقتی یک نفری برای یک موقعیتی تلاش کرده مثلا آقای مهران مدیری شما چند ساله که دارید کار می کنید، سال های سال تلاش کردید، خوب مسلما شما لایق یک زندگی خوب هستید، خوب چرا نه، چرا ما فکر می کنیم، اگر کسی یک زندگی حالا یک مقداری مرفه تر داره، آدم بدیه؟ در صورتی که این نیست من فکر می کنم آدم ها می تونن انتخاب کنن.

پاسخ نیوشا ضیغمی به سوالی درباره پولدار بودن همسرش

2.830
این مطلب مفید بود ؟1713
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی