اکبر عبدی

اکبر عبدی بازیگر جدید فصل سوم نون خ شد

تاریخ انتشار : 23 شهریور 1399کد مطلب : 77740زمان مطالعه : 2 دقیقه
اکبر عبدی بازیگر طناز کشورمان در جدیدترین تجربه هنری به سریال نون خ پیوست و در فصل سوم این سربال به ایفای نقش می پردازد.

فصل سوم نون خ با اکبر عبدی

سریال نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی مهدی فرجی یکی از سریال های پرمخاطب تلویزیون است که نوروز سال 98 از شبکه یک سیما پخش شد و مورد استقبال قرار گرفت و دومین فصل این سریال نوروز 99 روی آنتن این شبکه رفت.

شیوع کرونا مانع از اتمام فصل دوم سریال نون خ شد و ادامه فصل دوم این سریال به همراه فصل سوم به زودی مقابل دوربین میرود و اکبر عبدی بازیگر پیشکسوت کشورمان بازیگر جدید این فصل است.

بازی اکبر عبدی در فصل سوم نون خ

اکبر عبدی بازیگر طناز سینما و تلویزیون به عنوان چهره ای جدید به فصل سوم نون خ پیوست و به زودی و همزمان با آغاز تصویربرداری فصل سوم مقابل دوربین خواهد رفت.

اکبر عبدی

ادامه فصل دوم سریال نون خ همزمان با فصل سوم اواخر شهریورماه مقابل دوربین میرود و به احتمال زیاد نوروز سال 1400 آماده پخش از شبکه یک سیما خواهد شد.

سعید آقاخانی بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون در جدیدترین تجربه بازیگری و کارگردانی سریال نون خ را مقابل دوربین برد و ایفاگر نقش نورالدین خانزاده در این سریال است.

سعید آقاخانی

فصل دوم سریال نون خ روایتگر ماجرای زلزله کرمانشاه و مشکلات مردم بود و باید منتظر ماند و دید سعید آقاخانی در فصل سوم این سریال به سراغ چه موضوعی خواهد رفت.

سریال نون خ

بازیگرانی چون سعید آقاخانی، سیروس میمنت، حمیدرضا آذرنگ، میرطاهر مظلومی، هدیه بازوند، پاشا جمالی، ندا قاسمی، ماشاالله ورویایی، کاظم نوربخش، نسرین مرادی، صهبا شرافتی، سید علی صالحی، مجید یاسر، شقایق دهقان، آتنا مهیاری، سیروس سپهری، حسین مرادی و .... در فصل دوم سریال نون خ 2 ایفای نقش کرده اند.

اکبر عبدی بازیگر جدید فصل سوم نون خ شد

4.212
این مطلب مفید بود ؟102
منبع : عکاس:مهدی آزادبخت / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی