کیک پرطرفدار
با خواندن این مطلب شما با لیستی از بهترین و پرطرفدار ترین کیک های خوشمزه خانگی آشنا می شوید که به راحتی در منزل تهیه می شوند.

 خوشمزه ترین و محبوب ترین کیک های خانگی از کیک اسفنجی تا یزدی

امروزه دسر ها جایگاه ویژه ای در سبد غذایی ما ایرانی ها دارند و کیک یکی از خوشمزه ترین دسرهایی است که به سادگی می توانید با رعایت نکات کیک پزی آن را در منزل تهیه کنید.پس با نمناک همراه باشید تا لیستی از کیک های پرطرفدار خانگی را به شما معرفی کنیم.

کیک خیس:

کیک خیس به دلیل بافت نرم و شکلات زیادی که دارد بسیار خوشمزه می باشد و بسیار مورد پسند کودکان می باشد پس بدون شک این کیک را در منزل تهیه کنید و از مزه آن لذت ببرید.

کیک خیس

برای تهیه کیک خیس کلیک کنید.

کیک زبرا:

کیک زبرا یک کیک ساده و خوشمزه است که به سادگی تهیه می شود، این کیک با نام های دیگری همچون کیک دورنگ و کیک گورخری نیز شناخته می شود.

کیک زبرا 

برای تهیه کیک زبرا کلیک کنید.

کیک ساده:

یکی از محبوب ترین کیک های خانگی کیک ساده می باشد که پایه تمام کیک ها می باشد و می توانید با کمترین مواد اولیه این کیک خوشمزه را تهیه کرد. 

کیک ساده 

برای تهیه کیک ساده کلیک کنید.

کیک شکلاتی:

کیک شکلاتی جزء کیک های نرم و نازک است که با بویی که راه می اندازد و نشاطی که به وجود می آورد می تواند آدم را سر ذوق بیاورد.

کیک شکلاتی 

برای تهیه کیک شکلاتی کلیک کنید.

کیک اسفنجی:

کیک اسفنجی یک کیک ساده ولی با ویژگی های منحصر به فرد که مورد علاقه تمام افراد است و از این کیک برای تهیه کیک تولد استفاده می شود.

کیک اسفنجی  

برای تهیه کیک اسفنجی کلیک کنید.

کیک کاکائویی:

کیک کاکائویی بسیار خوشمزه می باشد و بافت بی نظیری دارد و کودکان عاشق این کیک هستند.

کیک کاکائویی 

برای تهیه کیک کاکائویی کلیک کنید.

کیک وانیلی:

کیک وانیلی خانگی بسیار ساده و خوشمزه می باشد و برای تهیه این کیک مواد اولیه زیادی احتیاج ندارید پس بدون شک این کیک را درست کنید و لذت ببرید.

Sponge vanilla cake 

برای تهیه کیک وانیلی کلیک کنید.

کیک توت فرنگی:

توت فرنگی علاوه بر خواصی که برای زیبایی و پوست دارد برای کاهش و پیشگیری بیماری های قلبی نیز توصیه می شود و با این میوه خوشمزه می توان یکی از خوشمزه ترین و ساده‌ترین کیک های دنیا رو تهیه کرد.

 کیک توت فرنگی ساده

برای تهیه کیک توت فرنگی کلیک کنید.

کیک یخچالی:

از میان کیک هایی که بدون فر تهیه می شود “کیک یخچالی” ساده بسیار خوشمزه و محبوب است و برای پذیرایی در مهمانی ها و... استفاده می شود.

کیک یخچالی 

برای تهیه کیک یخچالی کلیک کنید.

کیک یزدی:

“کیک یزدی” یا همان کیک فنجانی با دستور پختی ساده مزه ای عالی دارد که حتی افرادی که علاقه به خوردن کیک های دیگر ندارند آن را امتحان می کنند

کیک یزدی 

برای تهیه کیک یزدی کلیک کنید.

بهترین و پرطرفدارترین کیک های خانگی + طرز تهیه

2.7744
این مطلب مفید بود ؟408336
وبگردی