عروسی کرونا

عروسی متفاوت برای زوج کرونایی !

کد مطلب : 79336زمان مطالعه : 2 دقیقه
نتیجه ی تست کرونای عروس خانم مثبت شد و او باید در مرکز مبتلایان به بیماری کووید19 تحت مراقبت می ماند اما در کمال تعجب این اتفاق مانع از برگزاری مراسم ازدواج او نشد.

مراسم عروسی متفاوت زوج کرونایی

در این روزهای اوج کرونا که تمام مراسم و تجمعات ممنوع است کم نیستند افرادی که بی توجه به تمام خطرات کووید 19 همچنان مراسم ازدواج یا جشن های دیگر خانوادگی خود را برگزار کرده و البته تبعات منفی آن را نیز تجربه می کنند. از قرار معلوم انجام مراسم به قدری برایشان مهم هست که به سختی، بیماری یا حتی مرگ بعدش هم بیارزد.

البته تقریبا تمام افرادی که در دوران قرنطینه و کرونایی مراسم ازدواج خود را برگزار مطمئنا کرونا مثبت نیستند و اگر هم باشند قطعا از ابتلا به این ویروس بی خبرند چراکه اگر به آلوده بودن آگاه باشند هرگز چنین اقدامی انجام نخواهند داد اما زوجی در هند با اطلاع از این وضعیت تصمیم به برگزاری مراسم ازدواج خود گرفتند البته با تفاوتی واضح.

عروسی کرونایی

ازدواج متفاوت زوج هندی کرونا مثبت

زوجی در راجستان هند بی توجه به نه تنها شرایط جامعه بلکه حتی شرایط خودشان به برگزاری مراسم ازدواج خود اصرار کرده و آن را به سرانجام رساندند. طبق گزارشات نتیجه ی آزمایش کرونای عروس مثبت اعلام شده بود و باید در مرکز مبتلایان قرنطینه می شد و تست آقای داماد هم مشکوک بود اما این زوج مراسم خود را به تعویق نیانداختند و چنانچه در تصویر این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده میکنید با پوشیدن لباس های محافظتی مخصوص در مرکز مبتلایان به بیماری کووید19 برگزار کردند.

در ویدئوهای منتشر شده از این مراسم دیده می شود که عروس و داماد هر دو لباس مخصوص به تن دارند و همراه سه تن از اقوام خود که آنها نیز پوشش محافظتی دارند در حال برگزاری مراسم مخصوص دور آتش هستند.

طبق گزارشات این مراسم با رعایت فاصله های اجتماعی برگزار شده است اما مقامات به هر حال این اقدام را نادرست می دانند بخصوص به این دلیل که ابتلای یکی از زوجین به ویروس کرونا قطعی مشخص شده بود.

عروسی عجیب برای عروس داماد کرونایی !

3.826
این مطلب مفید بود ؟206
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
وبگردی