سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی مادر شد؟! ماجرا چیست؟

تاریخ انتشار : 28 بهمن 1400کد مطلب : 86111زمان مطالعه : 2 دقیقه
سحر دولتشاهی که سالها پیش از رامبد جوان جدا شده و پس از آن درگیر شایعات ازدواج با همایون شجریان بود حالا با خبر بارداری اش مورد توجه قرار گرفت.

ازدواج و بارداری سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی بازیگر موفق سینما و نمایش خانگی که در سالهای اخیر با حواشی مختلفی همچون ازدواج با همایون شجریان، مورد بحث قرار گرفته است با خبر بارداری اش بار دیگر به یکی از اخبار پربازید در شبکه های اجتماعی تبدیل شد.

 در سال 1399 خبرهایی درباره ازدواج سحر دولتشاهی با همایون شجریان در رسانه‌ها منتشر شد که از سوی این دو هنرمند تائید یا تکذیب نشد اما انتشار تصاویری مشترک این دو در مراسم تشییع محمدرضا شجریان و سپس در خارج از کشور به این شایعات قوت بخشید.

در یکی از پست های اخیر سحر دولتشاهی، کامنت همایون شجریان (ایموجی جوجه) و سپس پاسخ این بانوی بازیگر نشان از ارتباط عاطفی و وجود فرزندی در راه می دهد.

بازیگرانی همچون مصطفی کیایی و مهراوه شریفی‌نیا نیز با کامنت های خود تلویحا ماجرا را تایید کرده‌اند.

اینستاگرام سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی 16 مهر 1358 در تهران متولد شد. این بانوی هنرمند با فیلم چهارشنبه سوری در سال 1384 به سینما راه یافت و در طول دوران کاری خود موفق به کسب دو سیمرغ بلورین نقش مکمل از جشنواره فجر شد.

سحر دولتشاهی در سال 1387 با رامبدجوان ازدواج کرد و زندگی آنها بعد از 6 سال به جدایی انجامید. 

همایون شجریان و سحر دولتشاهی

همایون شجریان و سحر دولتشاهی

همایون شجریان خواننده مطرح موسیقی کشورمان نیز متولد 31 اردیبهشت 1354 و فرزند استاد محمدرضا شجریان می باشد. این هنرمند در سال 1375 با خانمی به نام گیتا خوانساری ازدواج کرده بود که حاصل این ازدواج دختری به نام یاسمین است. 

تمام موارد ذکر شده درباره ازدواج و بارداری سحر دولتشاهی تنها حدس و گمان است و سایت نمناک هیچ یکی از آنها را تائید نمی کند.

سحر دولتشاهی مادر شد؟! ماجرا چیست؟

3.262
این مطلب مفید بود ؟4022
منبع : عکاس: علیرضا تجویدی / بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
وبگردی