افراد تودار

متولدین کدوم ماه تودار ترن؟

کد مطلب : 85014تعداد نظرات : 10 نظرزمان مطالعه : 3 دقیقه
احتمالا شما هم با افراد تودار در اطرافتان مواجه شدید، این افراد خصوصیات اخلاقی خاصی دارند که میتوانید با توجه به طالع بینی ماه تولد آنها را بیشتر بشناسید.

تودارترین ها بین متولدین ماه های مختلف

حتما افراد زیادی را دور خود دیده اید که خیلی در مورد زندگی‌ شان صحبت نمی کنند. آن ها اگر هدفی داشته باشند، آن را از دیگران پنهان می کنند و همه چیز را درون خودشان نگه می ‌دارند و خیلی پر سر و صدا نیستند. در این قسمت از نمناک قصد داریم طبق طالع بینی، به شما توضیح دهیم که افراد کدام ماه از بقیه تودار تر هستند. باقی متولدین سال از لحاظ تودار بودن تقریبا در یک سطح قرار دارند برای همین در این لیست به آنها اشاره نشده است.

فروردین

فروردین ماهی ها افراد باهوشی هستند و در هر موقعیتی به شدت هوشمندانه عمل می‌ کنند. اگر شما باهوش باشید، قطعاً می‌دانید که باید چه اطلاعاتی کسب کنید و از این اطلاعات در چه جاهایی استفاده کنید و چه زمانی صحبت کنید، دقیقا مثل فروردینی ها. آن ها همیشه زندگی ‌شان را شبیه به یک راز برای خودشان نگه می دارند. در مورد نکات منفی زندگی خود با کسی صحبت نمی کنند و معمولاً حقایق زیادی را در مورد زندگی خود پنهان می کنند و همین باعث می شود که همیشه اعتماد به نفس بالایی داشته باشند و حریم شخصی زندگی شان حفظ شود.

فروردین

مهر

مهر ماهی ها خیلی صحبت نمی‌ کنند و پرحرف نیستند. آن ها مشکلات را برای خودشان نگه می‌ دارند و سعی می‌ کنند که در بیرون از محیط خانه، خیلی با کسی صمیمی نشوند. آن ها اگر هدفی داشته باشند، خیلی در مورد آن چیزی نمی‌ گویند و همیشه در خفا و پنهانی کار خود را انجام می‌ دهند و شاید اطرافیان شان اصلاً متوجه این نباشند که دقیقاً می خواهند چه کار کنند.

بهمن

بهمن ماهی ها اساساً جزئیات زندگی خود را از دیگران پنهان می کنند و معتقدند که این جزئیات به کسی ربطی ندارد و با انجام این کار از قضاوت دیگران جلوگیری می‌ کنند زیرا اصلاً دوست ندارند که مورد قضاوت قرار بگیرند‌. آن ها افراد مرموزی هستند. گاهی اوقات خرابکاری های زیادی هم دارند اما این مسئله را به دیگران بروز نمی دهند و همیشه می توانند خیلی خوب، کارهای شان را از نظر دیگران پنهان کنند و معمولاً چیز های پنهانی زیادی دارند.

بهمن

اسفند

اسفند ماهی ها زمانی که در جمع دیگران قرار می‌ گیرند، بیشتر سعی می‌ کنند که تمرکز را از روی خودشان بردارند و راجع به دیگران صحبت کنند‌. آن ها عاشق دریافت توجه اطرافیان شان هستند اما دوست ندارند که دیگران خیلی از آن ها سؤال کنند و بخواهند وارد جزئیات زندگی شان شوند‌. اگر مسئله ای برای تان پیش بیاید، خیلی دوستانه به شما کمک می‌ کنند اما تا زمانی که مطمئن باشند شما نمی خواهید به حریم شخصی زندگی شان تجاوز کنید. اسفند ماهی ها هم در پنهان کردن حالات درونی خود متخصص هستند.

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی ها چیز های عجیب و غریبی در ذهن خود دارند که شاید تا به حال در مورد آن با کسی صحبت نکرده باشند. حتی خواهر و برادرشان هم از بعضی از احساسات آن ها با خبر نیستند و‌ در نتیجه افراد به شدت توداری هستند و اگر نخواهند چیزی را بگویند، هرگز آن را به زبان نمی آورند‌. شما نمی توانید متوجه حس و حال یک فرد اردیبهشتی باشید، زیرا او به شدت ماهر است که احساساتش را پنهان کند و همیشه یکسان رفتار کند.

اردیبهشت

خرداد

خرداد ماهی ها هم توانایی پنهان کردن احساسات خود را دارند و جزء افراد تودار محسوب می شوند. خرداد ماهی ها داستان های زیادی در مورد زندگی دیگران می‌دانند اما خودشان خیلی در مورد زندگی که دارند صحبت نمی کنند و در این مورد استعداد بالایی دارند و بیشتر دوست دارند که شنونده باشند. اگر در جمعی قرار بگیرند، معمولا سکوت می کنند تا درمورد دیگران بیشتر بشنوند اما در مورد خودشان چیز زیادی نمی گویند.

متولدین کدوم ماه تودار ترن؟

3.3906
این مطلب مفید بود ؟604302
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
برچسب : ماه تولد
10 نظر به ثبت رسیده است
پریا1400-09-19
من اردیبهشتی هستم و اصلا اینطوری نیستم
1420
ناشناس1400-09-20
من آبانی هستم ولی خیلی تودارم
245
زهرا1400-09-20
من فروردینی ام ،دقیقا همینطوری ام
162
کروئلا1400-09-22
من اسیدی هستم و اصلا این طوری نیست
53
رضایا مرادیان1400-09-24
من اردبیهشتیم و دقیقا اینجوریم خدایی
101
شنی پرتو1400-09-25
من خردادی هستم دقیقا همینطوره..????????
81
مائده1400-10-06
پس نتیجه میگیریم ما تیر ماهی ها انقدر تو دار هستیم که نام مان در سایت نیامده است یعنی از آخر اولیم در تودار بودن????❤۱
44
غـزاله1400-11-25
عه منم تودارم مهــرم!
60
Narges1400-12-11
من اردیبهشتیم و کاملا درسته...
10
????1401-01-02
من متولد مهرم و پرحرف????
20
وبگردی