کوروش تهامی
قسمت پایانی سریال دل و عاقبت نکیسا در این سریال با انتقادات زیادی مواجه شد و منوچهر هادی را بار دیگر وادار به پاسخگویی کرد.

سریال دل باز هم مورد انتقاد قرار گرفت

سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی جواد فرحانی هفته گذشته به ایستگاه پایانی رسید و آخرین قسمت آن در نمایش خانگی توزیع شد.

قسمت پایانی سریال دل با انتقادهای زیادی همراه بود و یکی از بخش های مورد انتقاد قسمت پایانی این سریال عاقبت نکیسا بود.

واکنش منوچهر هادی به انتقاد از عاقبت نکیسا در سریال دل

نکیسا با بازی کوروش تهامی در قسمت پایانی سریال دل بعد از اقدام به خودکشی دچار معلولیت شد و روی ویلچر نشست و همین عاقبت او با انتقادهای زیادی از سوی مردم و جامعه معلولین مواجه شد.

پاسخ منوچهر هادی به انتقاد از عاقبت نکیسا:

سلام و درود به همه معلولینی که از ویلچر استفاده میکنن و سریال دل رو مشاهده کردن.

ظاهرن عده ای از شما عزیزان انتقاد کردین که چرا عقوبت نکیسا در داستان دل باید روی ویلچر طراحی بشه. همه شما عزیزان دل ما هستین بدون ترحم و بدون اغراق، همه شما دوست داشتنی و قابل احترام هستین برای همه مردم جهان و به طور خاص مردم شریف ایران.

نکیسا در سریال دل خودش باعث این معلولیت شده در اقدامی که تصمیم به خودکشی داشته. اصلن ارتباطی به کسانی که معلول مادرزاد هستند یا در سانحه ای ناخواسته و یا به اشتباه و یا تصادفی معلول شدند، ندارد.

چطور همچین برداشتی کرده اند بعضی از عزیزان معلول؟ مگر می شود شما رو دوست نداشت و در مورد شما اینطور قضاوت کرد؟ آیا یک قاتل یا خلافکاری که به هر دلیل مجازاتش اعدام است و مرگ پایان زندگی و یا عقوبت کارش هست را می توان با کسی که در راه خدا کشته شده، با هم مقایسه کرد؟ مگر هر دو مرگ نیست؟ اگر یک دکتر یا یک قاضی یا یک فرد مذهبی یا یک پلیس تخلفی انجام بدهند می شود او و کار زشتش را به تمام همکاران شریفشان نسبت داد؟ البته که نه.

شما برای شخص من بعنوان کارگردان این سریال محترم هستین و بنده اصلن این تحلیل را قبول ندارم، و این برداشت غلط از این صحنه را در مقایسه و ربط به معلولین عزیز ویلچری نادرست و اشتباه میدانم. شما عزیزان دل من هستین و دست تک تکتان را میبوسم. آرزوی سلامتی برای شما و خانواده محترمتان دارم. خدا نگهدارتون باشه....

کوروش تهامی و ساره بیات

بعد از اطلاع رستا از نقشه ای که نکیسا به همراه آوا برای برهم زدن ازدواجش با آرش کشیده بودند و مقصر شناخته شدن نکیسا، رستا ازدواجش با او را برهم زد و درگیری میان نکیسا، آرش و پدر رستا شکل گرفت و در نهایت به خودکشی نافرجام نکیسا منجر شد که در بخش پایانی سریال او را روی ویلچر نشان دادند.

کوروش تهامی

پیش از این سریال هم چندین بار در فیلم های گوناگون این موضوع که مجازات افراد در نهایت با ویلچرنشینی آنها در بخش پایانی همراه بوده است مورد انتقاد قرار گرفته است.

کوروش تهامی و ساره بیات

سریال دل دومین کار نمایش خانگی منوچهر هادی بود و که با داستانی عاشقانه در 40 قسمت توزیع شد و بازیگرانی چون ساره بیات، یکتا ناصر، کوروش تهامی، حامد بهداد، مهراوه شریفی نیا و... در آن به ایفای نقش های اصلی پرداختند.

سریال دل

عاقبت نکیسا در سریال دل با انتقاد شدید مواجه شد

3.323
این مطلب مفید بود ؟158
منبع : صفحه منوچهر هادی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب : سریال دل
وبگردی