شاهرخ خان

قمه زنی شاهرخ خان در عاشورا؛ اصل داستان لو رفت

تاریخ انتشار : 18 مرداد 1401کد مطلب : 88165تعداد نظرات : 1 نظر
ویدئو و تصاویر وایرال شده از عزاداری پرشور شاهرخ خان، بازیگر مشهور هندی، ماجرای دیگری داشت که بسیاری از مخاطبان اطلاع نداشتند.

پشت پرده ویدئوی قمه زنی شاهرخ خان در مراسم عاشورا

یکی از اخبار و ویدئوهای وایرال در روزهای اخیر، حضور شاهرخ خان، بازیگر معروف بالیوود در مراسم عزاداری امام حسین در روز عاشورا بود که حقیقت این ویدئو و تصاویر چیز دیگری است که در این بخش از نمناک خواهید خواند.

ویدئو و تصاویری که به صورت گسترده باز نشر شده است در واقع مربوط به عزاداری شاهرخ خان در روز عاشورای حسینی نیست و متعلق به سکانس یکی از فیلم هایی است که با درخشش او بسیار معروف و پرفروش شد.

شاهرخ خان

بله درست است که در این ویدئو، شاهرخ خان و جمعی از مسلمانان هندوستان با لباس مناسب عزاداری و مشکی در حال عزاداری برای حضرت عباس (ع) و امام حسین (ع) می باشند اما با کمی بررسی در فضای صحنه ها و سبک فیلمبرداری و... روشن شد که این ویدئو بخشی از فیلم معروف "رئیس" است که حدود 5 سال پیش به دلیل فروش قابل توجهش، آمار فوق‌العاده ای را به ثبت رساند.

مختصری درباره فیلم سینمایی اکشن رئیس شاهرخ خان

فیلم سینمایی اکشن رئیس با بازی شاهرخ خان و کارگردانی راهول دهولاکیا در ژانویه 2017 منتشر شد و در مدت کوتاهی، سازندگانش را صاحب درآمدی بالا کرد. تهیه‌کننده این فیلم فرهان اختر و نویسنده راهول دهولاکیا بود.

فیلم رئیس روایتگر داستان مردی به نام رئیس با بازی شاهرخ خان است که یکی از بزرگترین تاجران الکل در گجرات است اما قلب مهربانی دارد و همواره به مردم کمک می کند. رئیس به دلیل تحت تعقیب قرار گرفتن از سوی افسر پلیس وظیفه شناسی به نام مجبوردار(نوازالدین صدیقی) از دوست قدیمی اش به نام موسی درخواست می‌کند تا مسئولیت حمل محموله‌ای از شمش‌های طلا را برعهده بگیرد.

اما موسی با گذاشتن مواد منفجره در بین محموله چندین شهر را به آتش کشیده و مردم بی گناهی در این میان کشته می شوند، به همین خاطر رئیس دوستش موسی را می‌کشد و خود را تسلیم پلیس می‌کند و.....

قمه زنی شاهرخ خان در عاشورا؛ اصل داستان لو رفت

3.731
این مطلب مفید بود ؟238
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
1 نظر به ثبت رسیده است
هموطن،،ایرانی1401-05-19
جالب،،بود،،کسی که دیده باشد اگر کمی تیزبین باشد متوجه این موضوع می شد،،ولی باز با بازی زیبایش، واقعی صحنه ها ثاثیرگذار،،دیدنی بود،،زندگی ما انسانها هم نمایش است بعضی کوتاه،،بعضی بلندتر،،مهم اینکه در هستی، وبه عنوان انسان چه نقشی رابخواهیم به اختیار انتخاب کنیم،،تصمیم به اجرایش بگیریم،،،،
10
وبگردی