قاشق چنگال
سرویس قاشق چنگال معمولی برای استفاده روزمره باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟ در این مقاله با ما همراه باشید.

سرویس قاشق چنگال معمولی برای استفاده روزمره باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

اگر قصد خرید سرویس قاشق چنگال برای استفاده روزمره و دم دستی را دارید، باید به این نکات توجه داشته باشید:

  1. جنس : ترجیحا از استیل یا فولاد ضد زنگ ساخته شده باشد.
  2. تعداد پارچه : با توجه به تعداد نفرات خانواده های امروزی سرویسی تهیه نمایید که بین 6 تا نهایت 12 نفره باشد.
  3. قیمت : برای استفاده دم دستی از مدل ها، برندها و همچنین قیمت های متنوعی توانایی انتخاب دارید ولی یک ست با کیفیت عالی و دوام بالا که مناسب برای 6 نفر است، قیمتی بین 1.000.000 - 1.500.000 تومان دارد.
  4. کیفیت : اگر از استیل نگیر ساخته شده باشد که تقریبا خیالی آسوده از خرید خود داشته باشید ولی در غیر این صورت، حتما با دست شست و شو دهید و پس از هربار شست و شو حتما در آویزهای ایستاده سوراخ دار قرار بدهید تا سریع خشک شود.
  5. و…

هنگامی که صحبت از قاشق چنگال ساده می کنیم و برداشت اول را مد نظر داریم تصویری که در ذهن ما تداعی می شود همان قاشق چنگالهای روزمره است. اما قاشق و چنگال های روزمره چه نوع از قاشق چنگال ها هستند؟ در واقع این قاشق چنگال ها باید قیمت مناسب تری نسبت به مدلهای لوکس داشته باشند. به علاوه ویژگی های یک قاشق چنگال روزمره باید در آنها دیده شود. به عنوان مثال وزن قاشق چنگال هایی که به طور روزانه از آن استفاده می کنیم معمولاً کمتر از قاشق چنگال هایی است که در میهمانی ها از آنها استفاده می کنیم.

دلیل این امر دو نکته کاملا متفاوت است نکته اول اینکه برای ارزان تر شدن این سرویس ها می بایست این محصول از وزن کمتری نسبت به مدلهای لوکس داشته باشند. دوم اینکه هرچقدر قاشق چنگال ها سبک تر باشند در واقع جابجایی آنها بسیار راحت تر خواهد بود. به علاوه شستشوی آنها در طولانی مدت کار آسان تر می خواهد شد. در نتیجه اگر بخواهیم یک قاشق چنگال را برای استفاده روزمره انتخاب کنیم بهتر است که این سرویس منتخب برای استفاده روزمره سبک باشد. همچنین طرح های خیلی پیچیده ای روی این قاشق چنگال ها وجود ندارد. به علت اینکه در طولانی مدت ممکن است موجب تجمع میکروب ها و باکتری ها روی طرح های پیچیده بشود. به همین جهت به این قاشق چنگال ها، قاشق چنگال ساده نیز می گویند.

خرید اینترنتی سرویس قاشق چنگال

یکی از مراکز معتبر اینترنتی فروش سبک های مختلف سرویس قاشق چنگال وب سایت چنگالک می باشد. اگر شما علاقمند به استفاده از قاشق چنگالهای با طرحهای ساده تر هستید می توانید نمونه های بارز آن را در این وب سایت پیدا کنید. همچنین اگر طرح های پیشرفته قاشق و چنگال را میپسندید این وب سایت برای تمامی سلایق، محصولات به روز و با کیفیتی دارد. به علاوه خدمات ویژه ای که می توانید نسبت به خرید حضوری دریافت کنید:از جمله ارسال رایگان سرویس های قاشق چنگال در روزهای کرونایی که می تواند بسیار حائز اهمیت باشد

قاشق چنگال ساده لوکس چه تفاوت هایی با نمونه های روزمره دارد؟

همانطور که در مقدمه آن اشاره کردیم دسته دومی از قاشق و چنگال ها که ممکن است در ذهن ما با گفتن کلمه قاشق چنگال ساده تداعی شود بر عکس نمونه اولیه قاشق و چنگال های لوکس با طرح های ساده هستند. مهم ترین تفاوت بین این قاشق چنگال ها با قاشق چنگال های روزمره مربوط به وزن آنهاست. وقتی که وزن قاشق چنگال ها بالا باشد حس لوکس بودن و خاص بودن را برای شما تداعی می کند. به همین دلیل در رستورانهای گران قیمت می توانید نمونه های این قاشق چنگال های لوکس را پیدا کنید. معمولاً رستوران ها از مدل های ساده برای قاشق چنگال های لوکس استفاده می کنند. دلیل این امر هم واضح است. شستشوی این قاشق چنگال ها نسبت به قاشق چنگال هایی که طرح های پیچیده ای روی خود دارند به مراتب راحت تر خواهد بود. از این جهت رستوران ها از این قاشق چنگال ها برای پذیرای میهمانان خود استفاده می کنند.

سرویس قاشق چنگال

اگر شما هم طرح های ساده را ترجیح می دهید و معتقد هستید که در هر چیز طرح ساده تر می تواند باعث شود که در طولانی مدت از آن طرح خسته نشویم قاشق چنگال های لوکس که طراحی پیچیده ای ندارند می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. برندهای معتبری این قاشق چنگال ها را تولید می کنند که می توانید نمونه های آن را در همین وبسایت چنگالک مشاهده کنید. همچنین نکته مهمی که در مورد این نوع از قاشق و چنگال وجود دارد این است که پرداختی که روی این سبک از سرویس ها قرار گرفته است بسیار با کیفیت تر از نمونه های روزمره است. به همین جهت درخشش و جلای خاصی در این سرویس ها وجود دارد که می تواند چشم هر مخاطبی را به خود جلب کند. همه این ویژگی هایی که گفته شد سبب می شود وقتی از قاشق چنگال ساده صحبت می کنیم یک نیم نگاهی به این سبک هم داشته باشیم.

شاد و پیروز باشید و اگر مایل بودید ما را از نظرات خود محروم نفرمایید. زیر همین پست میتوانید نظرات خود را نسبت به این مطلب ثبت نمایید.

مناسب ترین سبک قاشق چنگال برای من کدام است ؟

52
این مطلب مفید بود ؟20
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی