همراه بانک

همراه بانک سینا
اگر شما از مشتریان بانک سینا هستید و تصمیم به استفاده از همراه بانک سینا دارید، در ادامه این گزارش می توانید همراه بانک سینا را برای اندروید و iOS دانلود نمائید.
همراه بانک تجارت

دانلود “همراه بانک تجارت” برای اندروید و iOS

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما از مشتریان بانک تجارت هستید و تصمیم به استفاده از همراه بانک تجارت دارید، در ادامه می توانید همراه بانک تجارت را برای اندروید و iOS دانلود نمائید.
دانلود همراه بانک انصار

دانلود “همراه بانک انصار” برای اندروید و IOS

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را با برنامه همراه بانک انصار برای دو سیستم عامل اندروید و IOS به همراه قابلیت های “همراه بانک انصار” آشنا خواهیم نمود.
حساب آنلاین مهر ایران

آموزش افتتاح حساب آنلاین بانک مهر ایران

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از قابلیت های بانک مهر ایران، امکان افتتاح حساب آنلاین در چند مرحله ساده است که در این گزارش از نمناک با نحوه افتتاح حساب آنلاین مهر ایران آشنا خواهید شد.
بانک قرض الحسنه مهر ایران

راهنمای نصب همراه بانک قرض الحسنه مهر ایران

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر از مشتریان بانک قرض الحسنه مهر ایران هستید، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه نصب همراه بانک قرض الحسنه مهر ایران آشنا خواهید شد.
نصب همراه بانک صادرات

آموزش نصب همراه بانک صادرات

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر از مشتریان بانک صادرات هستید و تصمیم به استفاده از همراه بانک صادرات دارید، در ادامه این گزارش از نمناک با نحوه نصب همراه بانک صادرات آشنا خواهید شد.
نحوه نصب همراه بانک سپه

آموزش نصب همراه بانک سپه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر از مشتریان بانک سپه هستید و تصمیم به استفاده از همراه بانک سپه دارید، در ادامه این گزارش از نمناک بصورت تصویری با نحوه نصب همراه بانک سپه آشنا خواهید شد.
آموزش نصب همراه بانک تجارت

آموزش نصب همراه بانک تجارت

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر از مشتریان بانک تجارت هستید و تصمیم به استفاده از همراه بانک تجارت دارید، در ادامه این گزارش از نمناک با نحوه نصب همراه بانک تجارت آشنا خواهید شد.
استفاده از همراه بانک ملی

نحوه “استفاده از همراه بانک ملی”

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر از مشتریان بانک ملی هستید و اخیرا همراه بانک خود را فعالسازی کرده اید، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه “استفاده از همراه بانک ملی” آشنا خواهید شد.
استفاده از همراه بانک ملت

نحوه “استفاده از همراه بانک ملت”

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر از مشتریان جدید بانک ملت هستید و همراه بانک ملت را به تازگی نصب کرده اید، در این گزارش از نمناک با نحوه “استفاده از همراه بانک ملت” آشنا خواهید شد.
راهنمای استفاده از همراه بانک صادرات

نحوه “استفاده از همراه بانک صادرات”

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر برنامه همراه بانک صادرات را به تازگی دانلود و نصب کرده اید، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه “استفاده از همراه بانک صادرات” آشنا خواهید شد.
بانک مهر ایران

برای اولین بار، افتتاح حساب آنلاین در بانک مهر ایران

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دیگر نیازی نیست برای انجام بسیاری از کارهای بانکی، به شعبه ها مراجعه کنید. بلکه با استفاده از اینترنت بانک ها و اپلیکیشن های بانکی به راحتی می توانید تنها با چند کلیک، امور بانکی را سامان دهید.
کلیه همراه بانک های کشور

“همراه بانک” تمام بانکها برای اندروید و آیفون

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک قصد داریم تمامی “همراه بانک” های کشور را به همراه لینک های دانلود برای اندروید و IOS معرفی سازیم.
رمز دوم یکبار مصرف

رمز دوم یکبار مصرف را چگونه دریافت کنیم؟

تاریخ انتشار : 19 آبان 1398زمان مطالعه : 3 دقیقه
کمتر از دو ماه دیگر رمزهای دوم کارت های بانکی یکبار مصرف می شوند و باید برای دریافت رمز دوم پویا ( رمز دوم یکبار مصرف ) اقدام کنید.
کد های ussd بانک ها

کد های ussd کلیه بانک های ایران

تاریخ انتشار : 18 آبان 1398زمان مطالعه : 2 دقیقه
کد های ussd بانک ها یکی از خدمات جدید و کاربردی بانک ها است که در این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک با تمامی کدهای ussd بانک های کشور آشنا خواهید شد.
صفحه 1 از 3