همراه بانک رسالت
با افزایش نفوذ فناوریهای نوین در زندگی روزمره و سهولت دسترسی به اینترنت و گوشی تلفن همراه، شکل زندگی تمامی ما به کلی تغییر کرده و به همراه آن انتظارات و نیازهای جدیدی نیز ایجاد شده است که پیشتر حتی تصور دستیابی به آن هم بسیار دشوار بود. یکی از برجسته‌ترین تغییرات بوجود آمده در سبک زندگی ما، استفاده گسترده از خدمات بانکداری اینترنتی و اپلیکیشن‌های موبایل بانک هستند.

معرفی اپلیکیشن بانکداری

انجام امور بانکی پیچیده مانند صدور و تایید چک و از همه پر کاربردتر انتقال وجه بصورت حساب به حساب یا کارت به کارت امروزه به جای حضور در بانک و انتظار چند ساعته در صف باجه تنها با چند کلیک ساده و در عرض چند دقیقه قابل انجام شده است. پرچمدار این تحول عظیم بانک‌ها هستند که همسو با رشد و توسعه فناوری‌های نوین اقدام به ایجاد زیرساخت و تولید اپلیکیشن‌های متفاوت بانکداری اینترنتی نموده‌اند.

بانک قرض الحسنه رسالت نیز همراستا با پیشرفت‌های تکنولوژی و بانکداری الکترونیکی اقدام به ارائه خدمات گسترده در این زمینه به مشتریان خود نموده است. بانک قرض الحسنه رسالت بانکی اجتماعی و خدماتی می‌باشد، بدین معنی که این بانک از تسهیلات پرداختی به مشتریان سودی کسب نمی‌نماید و متقابلاً به سپرده های مشتریان نیز سودی تخصیص نمی‌دهد، لذا انجام تمامی امور ثبت نام و تقاضای تسهیلات تا بررسی مدارک، اعطای وام، پرداخت اقساط و تسویه حساب های نهایی در این بانک بصورت الکترونیکی و از طریق سامانه‌های بانکداری مجازی بانک رسالت قابل انجام خواهد بود.

ضمناً بانک قرض الحسنه رسالت به عنوان اولین بانک بدون شعبه کشور با عملیاتی کردن پیشخوان مجازی رسالت ارائه خدمات بدون نیاز مراجعه به شعبه را برای مشتریان فراهم کرده است. پیشخوان مجازی رسالت سامانه مجازی مدیریت درخواست های مشتریان است و اعضا می توانند بدون محدودیت زمانی و مکانی از طریق ورود به این سامانه، خدمات مورد نیاز خود را درخواست دهند. بعد از ثبت درخواست مشتریان، مطالبات آنها در سریع ترین زمان ممکن توسط کارکنان بانک پاسخ داده می شود.

اما در میان خدمات متنوعی که این بانک به مشتریان خود ارائه می‌نماید، اپلیکیشن همراه بانک رسالت کاربردی‌ترین آنها می‌باشد که در ادامه به معرفی و بررسی قابلیت‌ها و امکانات آن خواهیم پرداخت. ضمناً اگر تا کنون اپلیکیشن همراه بانک رسالت را نصب ننموده‌اید می‌توانید با تهیه حق عضویت سیبچه آنرا به سادگی بر روی گوشی اپل خود راه‌اندازی کنید.

سیبچه اولین اپ استور iOS ایرانی، ارائه دهنده تمامی اپلیکیشن های کاربردی فارسی است. با دریافت اشتراک سیبچه میتوانید کاربردی ترین اپلیکیشن های بانکی مانند همراه کارت برای ایفون، 780 و آپ را به آسانی دانلودو نصب نمایید.

همراه کارت

معرفی قابلیت‌های اپلیکیشن همراه بانک رسالت

از جمله قابلیت‌های جدید اپلیکیشن همراه بانک رسالت می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • قابلیت ورود با اثر انگشت 

با فعال کردن این قابلیت، کاربرانی که در گوشی آن ها ماژول اثر انگشت وجود داشته باشد، قادر به ورود به همراه بانک رسالت با استفاده از اثر انگشت خود میباشند که قبلا تعریف کرده اند. کاربر میتواند پس از ورود به موبایل بانک خود وارد منوی سایر، اثر انگشت شود و نسبت به فعال کردن قابلیت ورود با اثر انگشت اقدام نماید.

 • قابلیت تغییر رمز اینترنتی کارت 

کاربر میتواند نسبت به تغییر رمز اینترنتی(دوم) اقدام نماید. به این صورت که ابتدا وارد منوی کارت،تغییر رمز دوم شده و با ورود رمز فعلی و رمز جدید و سپس با ثبت دکمه ارسال عملیات به پایان میرسد.

 • قابلیت اشتراک گذاری رسید تراکنش ها 

کاربر میتواند تراکنشهای انجام شده را در گردش سپرده خود را به اشتراک بگذارد. کاربر بایستی تراکنش مورد نظر را انتخاب نموده و سپس بر روی آیکن کلید کرده و به کمک شبکه های اجتماعی و یا SMS برای دیگران ارسال نماید.

 • قابلیت شرح در کارت به کارت 

کاربر میتواند در زمان ارسال کارت به کارت شرح برای مبدا و مقصد مشخص کند. برای انجام این کار در منوی کارت ، انتقال وجه ، بر روی بیشتر کلید کرده و شرح های لازم را وارد نماید.

 • قابلیت انتقال وجه مستمر بانکی و بین بانکی 

با این قابلیت کاربر میتواند از سپرده خود به طور مداوم و مستمر در تاریخ و ساعت معین به سپرده های دیگران انتقال وجه انجام دهد. نحوه انجام این کار به این صورت می‌باشد که کاربر در منوی سپرده، انتقال، انتقال به سپرده دیگران را انتخاب نموده و با تیک زدن گزینه مستمر، تعداد دفعات در روز تاریخ شروع انتقال، ساعت را تعیین و سپس دکمه تایید را میزند.

 • قابلیت مشاهده ریز اقساط 

کاربر میتواند شماره قسط، تاریخ سررسید، مبلغ کل، مبلغ پرداختی، کارمزد دریافتی،اصل جریمه را مشاهده نماید. این اطلاعات در منوی تسهیلات، اقساط و پرداخت قسط ، انتخاب قسط مورد نظر ، جزئیات قسط قابل مشاهده می‌باشند.

 • قابلیت انتقال وجه کارت به سپرده 

کاربر میتواند موجودی سپرده کارت خود را به سپرده های دیگران در بانک قرض الحسنه رسالت انتقال دهد. برای انجام این کار وارد منوی کارت، انتقال وجه، انتقال به (سپرده)، انتخاب سپرده مقصد شوید.

 • قابلیت امکان ورود شرح مبدا مقصد و شناسه واریز در انتقال وجه سپرده 

کاربر میتواند در انتقال وجه به سپرده های خود و دیگران شرح مبدا و مقصد و شناسه واریز (در صورت فعال بودن شناسه واریز برای سپرده مقصد) وارد نماید. برای انجام این کار وارد منوی سپرده، انتقال، انتقال به سپرده خود یا سپرده دیگران، بخش بیشتر شوید.

 • قابلیت پرداخت قبض گروهی 

کاربر میتواند با استفاده از بارکد خوان یا وارد کردن شناسه قبض و پرداخت ، نسبت به پرداخت گروهی قبوض اقدام نماید. برای انجام اینکار وارد منوی کارت، پرداخت قبض، اسکن با بارکد و یا وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت، استعلام قبض شده و سپس نسبت به افزودن دیگر قبوض اقدام نماید.

 • قابلیت یادداشت گذاری بر روی گردش سپرده 

کاربر میتواند با استفاده از قابلیت بر روی تراکنش های انجام شده خود یادداشت بگذارد ، این قابلیت مشابه وارد کردن شرح در انتقال وجه میباشد با این تفاوت که این قابلیت در زمانی است که کاربر انتقال را انجام داده است و نیاز به گذاشتن یادداشت بر روی تراکنش دارد (لازم به ذکر است این یادداشت فقط قابل مشاهده برای کاربر را دارد ). وارد منوی سپرده، گردش، انتخاب تعداد گردش، ارسال، انتخاب گردش، یادداشت سپرده شوید.

قابلیت دریافت اطلاعات شبا در انتقال وجه بین بانکی 

 • با استفاده از این قابلیت کاربر میتواند استعلام شبای مقصد را انجام داده و نسبت به انتقال وجه بین بانکی اطمینان حاصل نماید. وارد منوی سپرده، انتقال، انتقال به بین بانکی، شبا مقصد شده و با فشردن دکمه + ، وارد کردن شبای مقصد شده و سپس آن را ذخیره نمایید.

 

همراه بانک رسالت، یک اپلیکیشن با قابلیت‌های شگفت انگیز

54
این مطلب مفید بود ؟40
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی