بوی دهان

بو دادن دهان
اگر در حین صحبت با فردی متوجه بوی بد دهان آن شدید و احساس ناخوشایندی به شما دست داد، باید چه عکس العملی از خود نشان داد؟ چگونه بوی بد دهانش را توجیح کنیم؟
روش های رفع بوی بد دهان

درمانی گیاهی برای رفع فوری بوی بد دهان

زمان مطالعه : 15 دقیقه
بوی بد دهان بیماری به نام هالیتوز می باشد که اکثر مردم به آن مبتلا هستند. اما برای رفع و درمان این بیماری راه های ساده و مفیدی در طب سنتی وجود دارد.
نعنا

راز خنک شدن دهان بعد خوردن نعناع چیست ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای شما نیز پیش آمده است که هنگام خوردن نعنا احساس خنکی در دهان خود داشته باشید. آیا می دانید دلیل این حس چیست؟
ماسک و بوی دهان

رفع بوی بد دهان هنگام استفاده از ماسک

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در این روزها جهان با ویروس کرونا به شدت درگیر است و افراد برای پیشگیری ملزم به استفاده از ماسک هستند اما برخی از بوی بد دهان بعد از استفاده ماسک شکایت دارند.
بوی بد دهان کودک

آیا بیماری خاصی علت بوی بد دهان کودک شماست ؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بوی بد دهان کودک اگر در کل روز به طور مداوم وجود داشته باشد خبر از وجود بیماری به نام هالیتوسیس می دهد که باید حتما به پزشک مراجعه کنید.
بهترین دهان شویه

بهترین دهان شویه را در خانه بسازید + دستورالعمل

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای از بین بردن جرم و تارتارهایی که روی دندان وجود دارند نیاز به یک محلول قوی برای پاک کردن دندان ها دارید، بهترین دهان شویه را می توانید با مواد طبیعی ارزان قیمت در منزل تهیه کنید.
پوسیدگی دندان

داروهایی که دندان ها را خراب می کنند !

زمان مطالعه : 8 دقیقه
مصرف برخی از دارو های طی چندین مدت می تواند باعث پوسیدگی دندان ها و همچنین خشکی دهان شود که این اتفاق بسیار ناخوشایند است.
بوی بد دهان

چرا صبح ها دهان بوی بد میدهد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بوی بد دهان در صبح و بعد از بیدار شدن از خواب یکی از مشکلات آزار دهنده است که در ادامه از دلایل، راه های جلوگیری و درمان بوی بد دهان مطلع خواهید شد.
بوی بد دهان کودک

دهان کودکم بوی بد میدهد ، دلیلش چیست؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بوی بد دهان در کودکان می تواند نشانه یک بیماری یا وجود مشکلی در بدن آنها باشد پس باید برای درمان بوی بد دهان فرزندتان ابتدا علت آن را بدانید.
بوی بد معده

دوای درد بوی بدی که از معده به دهان می آید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بوی بد معده یکی از مشکلات مهم مردم است که بر اثر عوامل مختلفی به وجود می آید و درمان این بو از طریق استفاده از مواد غذایی امکان پذیر است.
بوی بد دهان

درمان های موثر برای “بوی بد دهان” در کودکان و بزرگسالان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
“بوی بد دهان” مسئله ای آزار دهنده است که در روابط اجتماعی مشکل آفرین است و موجب شرم و خجالت می شود با شناخت علت و درمان آن مشکل خود را برطرف کنید.
علت بوی بد دهان

کدام بیماری علت بوی بد دهان شماست؟ + انواع بوی دهان

زمان مطالعه : 10 دقیقه
بوی بد دهان علت های مختلفی دارد ممکن است کلیه یا کبد شما آسیب دیده باشد یا دهان و دندانتان سالم نباشند همچنین بعضی از داروها نیز باعث بوی بد دهان می شوند.
کمبود کربوهیدرات در بدن

این بوی دهان یعنی در بدن کمبود کربوهیدرات دارید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کربوهیدارت بخشی ضروری از یک رژیم غذایی محسوب می شوند که کمبود آن در بدن می تواند عوارض و علائمی را برای بدن پدید آورد که یکی از این علائم بوی بد دهان می باشد.
از بین بردن بوی سیر

بهترین راه های خانگی از بین بردن بوی بد سیر از دهان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای “از بین بردن بوی سیر” از دهان باید روش های مناسبی را انتخاب کنید که در صورت مصرف کردن سیر و پیاز با مشکل بوی بد دهان مواجه نشوید.
تمیز کردن زبان

عاقبت تمیز نکردن زبان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
منشاء بیماری ها و بروز عفونت های خطرناک باکتری هایی هستند که به دلیل رعایت نکردن بهداشت ایجاد می شوند . بی توجهی به تمیز کردن زبان می تواند عوارض جدی به همراه داشته باشد.
صفحه 1 از 2