بوی دهان

بوی بد دهان کودک
بوی بد دهان کودک اگر در کل روز به طور مداوم وجود داشته باشد خبر از وجود بیماری به نام هالیتوسیس می دهد که باید حتما به پزشک مراجعه کنید.
روش های رفع بوی بد دهان

درمانی گیاهی برای رفع فوری بوی بد دهان

زمان مطالعه : 15 دقیقه
بوی بد دهان بیماری به نام هالیتوز می باشد که اکثر مردم به آن مبتلا هستند. اما برای رفع و درمان این بیماری راه های ساده و مفیدی در طب سنتی وجود دارد.
بهترین دهان شویه

بهترین دهان شویه را در خانه بسازید + دستورالعمل

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای از بین بردن جرم هایی که روی دندان وجود دارند نیاز به یک محلول قوی دارید که این محلول قوی را می توانید در خانه با مواد ارزان قیمت تهیه کنید.
بوی بد دهان

چرا صبح ها دهان بوی بد میدهد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بوی بد دهان در صبح و بعد از بیدار شدن از خواب یکی از مشکلات آزار دهنده است که در ادامه از دلایل، راه های جلوگیری و درمان بوی بد دهان مطلع خواهید شد.
بو دادن دهان

چطور به شخصی بگوییم دهان یا بدنش بو میدهد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر در حین صحبت با فردی متوجه بوی بد دهان آن شدید و احساس ناخوشایندی به شما دست داد، باید چه عکس العملی از خود نشان داد؟ چگونه بوی بد دهانش را توجیح کنیم؟
بوی دهان کلیه

این بوی دهان یعنی مشکل کلیه دارید!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از جالب ترین راههای تشخیص بیماری، دقت در بوی دهان است. همانطور که میدانید پزشکان گاهی با همین بوی به ظاهر ساده متوجه برخی بیماری های پیچیده می شوند.
نعنا

راز خنک شدن دهان بعد خوردن نعناع چیست ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای شما نیز پیش آمده است که هنگام خوردن نعنا احساس خنکی در دهان خود داشته باشید. آیا می دانید دلیل این حس چیست؟
سم بدن

راه تشخیص وجود سم در بدن بدون آزمایش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تجمع سموم در بدن بسیار خطرناک و نگران کننده است پس با شناخته نشانه هایی که خبر از ازدیام سموم در بدن را میدهند میتوانید از بروز این مشکل جدی جلوگیری کنید.
بوی دهان دیابت

چنین بویی از دهان، علامت دیابته

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اولین و اصلی ترین تشخیص دهنده ی مشکل در هر بخش از بدنتان، خود شما هستید، حالا میتوانید با یک تست ساده از بوی دهان متوجه شوید که آیا دیابت دارید یا خیر.
بوی بد دهان کودک

دهان کودکم بوی بد میدهد ، دلیلش چیست؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بوی بد دهان در کودکان می تواند نشانه یک بیماری یا وجود مشکلی در بدن آنها باشد پس باید برای درمان بوی بد دهان فرزندتان ابتدا علت آن را بدانید.
پوسیدگی دندان

داروهایی که دندان ها را خراب می کنند !

زمان مطالعه : 8 دقیقه
مصرف برخی از دارو های طی چندین مدت می تواند باعث پوسیدگی دندان ها و همچنین خشکی دهان شود که این اتفاق بسیار ناخوشایند است.
تشخیص بوی دهان

با این تست میتونی بفهمی که دهنت بو میده یا نه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اغلب افراد برای تشخیص بوی دهانشان کف دست نفس کشیده و آن را بو می کنند اما باید بدانید یک روش بسیار جالب تر و بهتری برای این کار وجود دارد.
بوی بد برای مردان

خانم ها بدونن آقایون از این رایحه ها بیزارند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی از خانم ها به بهداشت فردی خود اهمیت نمی دهند و بوی بدی دارند. این خانم ها باید بدانند آقایان از این بوها متنفرند و برایشان غیرقابل تحمل اند.
کمبود کربوهیدرات در بدن

نشانه های بدنی که کمبود کربوهیدرات دارد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با کمبود کربوهیدرات , بدن دچار مشکلات حادی میشود با دنبال کردن نشانه های کمبود کربوهیدرات در بدن میتوانید از عوارض و مشکلات آن در بدن جلو گیری کنید.
ماسک و بوی دهان

رفع بوی بد دهان هنگام استفاده از ماسک

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در این روزها جهان با ویروس کرونا به شدت درگیر است و افراد برای پیشگیری ملزم به استفاده از ماسک هستند اما برخی از بوی بد دهان بعد از استفاده ماسک شکایت دارند.
صفحه 1 از 2