طناز طباطبایی
تصویر وایرال شده از چهره قبل از عمل طناز طباطبایی، بازیگر نقش طلا سریال یاغی، عکسی است که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

طناز طباطبایی قبل از عمل بینی در سریال جوانی

طناز طباطبایی از بازیگران محبوب و خوش چهره دنیای هنر است که از آغاز فعالیت هنری اش تا کنون در قالب کارکترهای گوناگونی نقش آفرینی کرده و افتخارات چشم گیری نیز کسب نموده است.

بازی باور پذیر طناز طباطبایی در هیس دخترها فریاد نمی زنند، خشم و هیاهو، ویلایی ها، شنای پروانه و... و رفتار حرفه ای او سبب شده تا این بازیگر بی حاشیه در بین مردم جزو محبوب ترین ها باشد.

بسیاری از طرفداران خانم بازیگر معتقدند بازیگر نقش طلا در یاغی یکی از طبیعی ترین چهره ها را در بین بازیگران دارد اما جالب است بدانید طناز طباطبایی هم جزء آن دسته از بازیگرانی است که برای زیباتر شدن عمل جراحی انجام داده است. در ادامه این بخش از نمناک عکس قبل از عمل طناز طباطبایی را مشاهده می کنید.

طناز طباطبایی در سریال جوانی

فیلم های طناز طباطبایی، بازیگر نقش طلا قبل از جراحی بینی

طلا سریال یاغی آموزش بازیگری را در سن 17 سالگی در کلاس های آزاد هیوا آغاز کرد و در همان سال در مجموعه تلویزیونی “ذبیح” برای ایفای نقش آمنه بنت وهب (مادر پیامبر اکرم (ص)) به کارگردانی عباس مرادیان در شبکه یزد انتخاب شد.

او یک سال بعد در سریال “جوانی” به کارگردانی سعید سلطانی بازی کرد که روی آنتن شبکه سه سیما به نمایش در آمد که عکس منتشر شده قبل از عمل او مربوط به بازی طناز در این سریال تلویزیونی می باشد.

طناز طباطبایی بازیگر نقش شیرین در هیس دخترها فریاد نمی زنند، که به واسطه بازی خوب و چهره زیبایش طرفداران زیادی دارد، جزو بازیگرانیست که قبل از مشهور شدن بینی خود را جراحی کرده است.

طناز طباطبایی

طناز طباطبایی/ عکس از نازی خوش اخلاق

مختصر بیوگرافی طناز طباطبایی، بازیگر نقش همسر پارسا پیروزفر در سریال یاغی

طناز طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 20 اردیبهشت 1362 در تهران است. پدرش تاجر فرش و مادرش دبیر بازنشسته است و تنها یک خواهر بزرگتر بنام «لیلا» دارد که مترجمی زبان خوانده و دکترای روانشناسی دارد. این بازیگر ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

طناز طباطبایی در فیلم و سریال هایی چون دیشب باباتو دیدم آیدا، هیس دخترها فریاد نمیزنند، ویلایی ها، خشم و هیاهو، یاغی، شنای پروانه، رانت خوار کوچک، میوه ممنوعه، صداها، پریناز، قلب یخی، شاهگوش، آرایش غلیظ و... ایفای نقش نموده است.

چهره متفاوت طناز طباطبایی قبل از عمل زیبایی+ عکس

4.348
این مطلب مفید بود ؟417
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی