نباید های اینستاگرام
برخی کارهای ممنوعه اینستاگرامی برای افراد متاهل وجود دارند که نباید آنها را انجام دهند؛ این کارها در اینستاگرام حتی می توانند منجر به فروپاشی زندگی شوند.

کارهای ممنوعه اینستاگرامی برای حفظ زندگی متاهلی

قطعا شما نمی خواهید ازدواج و رابطه خود را به هم بزنید. کمبود علاقه، دروغگویی، کمبود صمیمیت، ازدواج با فرد غلط یا مشکلات مالی همگی می‌توانند دلایلی برای طلاق باشند اما به نظر شما آیا شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام هم می‌توانند عامل طلاق باشند؟

فعالیت در شبکه‌های اجتماعی گاهی اوقات برای بسیاری از افراد منجر به طلاق می‌شود، طلاق‌هایی که به دلیل پست‌های اینستاگرامی اتفاق می‌افتد؛ پس نباید قدرت تخریب کنندگی شبکه‌های اجتماعی را نادیده بگیرید. در این قسمت از خانواده پلاس نمناک، 6 مورد را به شما معرفی می‌کنیم که اگر از اینستاگرام استفاده می‌کنید، حتماً باید مراقب باشید تا اسیر آنها نشوید.

غرق شدن در اینستاگرام در حضور همسر

یکی از عواملی که رابطه و ازدواج را خراب می‌کند، این است که شما مدام گوشی موبایل در دستتان گرفته اید و همیشه در حال چک کردن شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام هستید. در حالی که همسرتان کنارتان نشسته و منتظر است که با شما صحبت کند یا چند کلمه عاشقانه بین شما رد و بدل شود، اما شما در حال نگاه کردن به عکس‌های جدید دوستان و یا حتی افراد غریبه هستید. برای آنها کامنت می‌گذارید و آنها را لایک می‌کنید.

احتمالا این موضوع عاملی برای جر و بحث شما در آینده خواهد بود. پس زمانی که در کنار همسرتان هستید، تمام لوازم الکتریکی را خاموش کنید و از شبکه‌های اجتماعی بیرون بیایید.

اینستاگرام متاهل ها

صادق نبودن

اگرچه ارتباط با افراد در شبکه‌های اجتماعی گاهی اوقات اجتناب ناپذیر است اما نباید اجازه دهید که زندگی حقیقی شما را دچار مشکل کند زیرا ممکن است نتایج مخربی به همراه داشته باشد. همانطور که در دنیای واقعی هنگامی که شخصی با شما صحبت و معاشرت می‌کند را باید به همسرتان اطلاع رسانی کنید، در مورد شبکه‌های اجتماعی هم همین گونه است زیرا اگر با فردی در شبکه‌های اجتماعی هم کلام شوید، و همسرتان اطلاع نداشته باشد و بعدا اتفاقی متوجه آن شود، قطعاً این موضوع باعث ایجاد شک و تردید بین شما خواهد شد. پس بهتر است که در این مورد هرگز راز نگهدار نباشید، در غیر این صورت به فرد دروغگویی متهم خواهید شد.

ارتباط با افراد در گذشته

همه ما در گذشته با افرادی در ارتباط بودیم که بعد از ازدواج آنها را کنار گذاشتیم. ممکن است شبکه اجتماعی راهی باشد که دوباره افراد قدیمی را پیدا کنیم، اما بهتر است که جلوی این اتفاق را بگیریم. شبکه اجتماعی و اینستاگرام نباید عاملی برای پیدا کردن افراد قدیمی زندگی شما باشد، در غیر این صورت ازدواجتان تحت خطر قرار خواهد گرفت.

متاهل در اینستاگرام

حسرت خوردن برای زندگی زوج‌های دیگر

شبکه اجتماعی گاهی بسیار آسیب زننده است. همه زوج‌ها در کنار یکدیگر فوق‌العاده هستند اما ما خودمان را نمی بینیم و فکر می‌کنیم که دیگران از ما بهتر هستند. ممکن است در شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام با زوج‌هایی مواجه شوید و زندگی خودتان را با آنها مقایسه کنید و احساس کنید که آنها خیلی بهتر از شما هستند.

همین باعث می‌شود که حسرت زندگی آنها را بخورید. بهتر است فکر کردن در مورد این مسائل را کنار بگذارید و به دنبال تقویت رابطه خودتان باشید. در غیر اینصورت مقایسه خود با دیگران مخصوصاً در اینستاگرام قطعاً زندگیتان را به هم خواهد زد.

به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی

جزئیات یک رابطه هرگز نباید در شبکه اجتماعی پست شود. ما در شبکه‌های اجتماعی زندگی افراد مختلف را می‌بینیم. به عنوان مثال اینکه زمان خود را چگونه سپری می‌کنند، چه کتاب‌هایی می‌خوانند، به چه مکان‌هایی سفر می‌کنند و با چه افرادی معاشرت می‌کنند، اما شما نباید گول این اشتباهات را بخورید. هرگز زندگی شخصی و اطلاعات خودتان را با دیگران در شبکه اجتماعی به اشتراک نگذارید.

اگر شما و همسرتان مدام در حال اطلاع رسانی در شبکه اجتماعی در مورد زندگی شخصی تان هستید و با یکدیگر پست‌های زیادی می‌گذارید، منتظر یک درگیری باشید. بسیاری از خیانت‌ها زمانی اتفاق می‌افتد که دیگران بیش از حد از زندگی خصوصی شما اطلاعات داشته باشند.

اشتباهات اینستاگرامی

حسادت کردن به دوستان مجرد

اگر ازدواج کردید و پست‌ها و استوری‌های دوستان مجرد خود را می‌بینید که در حال خوشگذرانی هستند؛ احتمال اینکه به آنها حسادت کنید، افزایش پیدا خواهد کرد. در نتیجه پشیمان می‌شوید که چرا ازدواج کرده اید و همین می‌تواند رابطه بین شما و همسرتان را تخریب کند. پس هرگز نباید حسرت زندگی دیگران را در شبکه‌های اجتماعی بخورید.

نباید های اینستاگرام برای متاهل‌ها و نامزدها

515
این مطلب مفید بود ؟150
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ح.ب/ن
وبگردی