تام کروز
تام کروز یکی از محبوب ترین بازیگران هالیوود است که همیشه با ظاهر جذابش مورد توجه بوده است، این بازیگر زندگینامه حیرت آور و بسیار جالبی دارد.

حقایق جذاب زندگی خصوصی تام کروز، بازیگر معروف هالیوود

تام کروز جزء آن دسته از افراد معروفی است که همیشه طرفداران بسیار زیادی دارد. او از لحاظ ظاهر بسیار جذاب است و به خاطر همین، خیلی ها زندگی اش را دنبال می‌ کنند؛ اما در این قسمت از چهره ها در نمناک قصد داریم که جدا از جذابیت ظاهری او، در مورد حقایقی از زندگی اش صحبت کنیم که شاید برایتان جالب باشد.

تام کروز در 3 جولای سال 1962 در نیویورک متولد شده است.

تام کروز دو خواهر بزرگ‌تر از خودش دارد و یک خواهر که از خودش کوچکتر است.

تام کروز از 4 سالگی به بازیگری علاقه پیدا کرد و سعی می کرد که همیشه رفتار دیگران را تقلید کند و هنر بازیگری اش را به اطرافیانش نشان دهد.

تام کروز

تقریباً در سال 1974 بود که پدر و مادرش از یکدیگر جدا شدند. 6 سال بعد پدر او دوباره ازدواج کرد. ازدواجش با یک خانم بیوه بود که چهار فرزند داشت. او اعلام کرد که من در دوران کودکی خشم بسیار زیادی داشتم و نمی توانستم درک کنم که این خشم از کجا می آید.

تام رابطه بسیار نزدیکی با مادرش داشت. او عقیده دارد که مادرش یک زن خونگرم و کاریزماتیک، مهربان و بخشنده است و همزمان به 4 شغل مشغول بود تا از فرزندانش محافظت و مراقبت کند. مادرش هم از تام کروز بسیار راضی است و می‌ گوید زمانی که خسته از سر کار بر می گشتم، پای مرا ماساژ می داد و همیشه تا دیر وقت به خاطر من بیدار بود.

تام کروز همچنین از خواهرش هم خیلی مراقبت می کرد و به عبارتی می‌ توان گفت که مرد خانه بود و سعی می‌ کرد که مانند یک پدر از خانواده‌اش محافظت کند تا اینکه وارد دوره دبیرستان شد و مسئولیتش بیشتر شد. البته در دوران دبیرستان یک سال از درسش عقب ماند، زیرا هزینه تحصیل را نداشت.

تا اینکه در سال 1978 مادرش دوباره ازدواج کرد و کل خانواده به نیوجرسی رفتند؛ دقیقاً زمانی که او 16 سال سن داشت. او در این باره گفته است که در آن زمان از ناپدری ام می ترسیدم. بخاطر عشق زیادی که به مادرم داشتم، همه چیز را تحمل می‌ کردم اما عقیده دارد که ناپدری اش مرد بسیار باهوش و عاقلی بود. او مادرم را خیلی دوست داشت و از فرزندانش حمایت می‌ کرد.

در دوران دبیرستان او را از تیم فوتبال اخراج کردند تا این که وارد رشته موسیقی شد. بعد از آن به سینما راه پیدا کرد و در سال 1981 یک فیلم درام بازی کرد و نقشی که بر عهده گرفته بود، بزرگتر از این بود که همیشه در زندگی اش تصور می‌ کرد.

بازیگر هالیوودی

سال 1990 لقب جذاب ترین مرد را دریافت کرد. او در آن زمان ازدواج کرده بود اما کمی بعد از این اتفاق از همسرش به نام راجرز جدا شد.

تا اینکه در طول فیلمبرداری یکی از فیلم هایش، با نیکول‌کیدمن ملاقات کرد و در سال 1990 با او ازدواج کرد. آن ها دو فرزند را به سرپرستی گرفتند و در فیلم‌ های زیادی در کنار یکدیگر بازی کردند. البته زندگی او با نیکول کیدمن هم اختلافات و سختی های خودش را داشت.

نیکول کیدمن در مصاحبه‌ های مختلف در مورد تام کروز گفته بود که من آرزو می کنم تا 80 سالگی هم در کنار یکدیگر زندگی کنیم. البته به شرایطمان مطمئن نیستم؛ اما بالاخره این آرزو را دارم؛ تا اینکه آن ها در سال 2001 اعلام کردند که از همدیگر جدا شده اند.

چند وقت بعد در سال 2005 شخصی به نام کتی هولمز وارد زندگی او شد که در مصاحبه های زیادی در کنار یکدیگر ظاهر شدند. حاصل این ازدواج یک دختر بود که در سال 2006 متولد شد اما این ازدواج هم به موفقیت نرسید و این دو در سال 2012 از هم جدا شدند و دوباره پیوند تام کروز با شکست مواجه شد.

تام کروز در شبکه‌ های اجتماعی اکانت دارد اما عقیده دارد که استفاده از آن ریسک زیادی دارد و ترجیح می دهد که خیلی وقایع روزانه را در فضای آنلاین به اشتراک نگذارد؛ چرا که باید تمرکزش را روی کار بگذارد.

حقایقی که خیلی هامون درباره تام کروز نمیدونیم

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
برچسب : تام کروز
وبگردی