تام کروز
تام کروز یکی از سوپراستارهای هالیوود است که در دوران میانسالی هنوز مانند جوانهای 30 ساله شاداب و سرزنده است. اما راز جوانی تام کروز در چیست ؟

تام کروز در 53 سالگی

تام کروز بدون شک یکی از بزرگ ترین ستاره های سینما است که در دهه ی پنجاه ام زندگی اش کماکان با پیشنهادهای شگفت انگیزی روبه رو می شود که او را در نقش جوانی 30 ساله و پر جنب و جوش نشان می دهد که از نیروهای تجسس  می باشد.کاراکتری که به لحاظ نقشی که برعهده می گیرد باید آمادگی جسمانی زیاد و عضلات ورزیده ای داشته باشد.
سوال اینجاست که تام 53ساله چطور می تواند در نقش جوانی که دستکم دو دهه از او کوچک تر است، ظاهر شود. شاید بگویید این معجزه گریم است! اما واقعیت این است که گریم تنها می تواند به جوانسازی چهره این بازیگر کمک کند. درباره آمادگی جسمانی و توان بدنی و اندام متناسب او چه می گویید؟ با ما همراه باشید تا از پشت پرده جوانی کروز که توسط کارشناسان روزنامه دیلی میل و نشریه نو انگلستان بررسی شده باخبر شویم.

تام کروز

چند وقت پیش شایعه ای درباره تام کروز در رسانه ها مطرح شد که او برای ازبین بردن چین و چروک های صورتش دست به دامن جراحی و بوتاکس شده است و با تزریق این ماده چروک های پیشانی و اطراف چشمش را مهار کرده است. چند وقت بعد پاپاراتزی ها صحت این خبر را رد و ادعای دیگری را مطرح کردند و آن علاقه تام کروز به استفاده از شیوه های طبیعی برای درمان چین و چروک صورت بود.
آنها مدعی شدند که تام کروز از یک ماسک ویژه و اعجاب انگیز برای درمان چین های صورتش استفاده کرده است؛ ماسکی که در مواد اولیه آن علاوه بر آب معدنی چشمه های آب گرم اطراف لندن، سبوس برنج و مدفوع بلبل نیز وجود دارد. پاپاراتزی ها می گویند تام کروز هر روز از این ماسک روی صورتش استفاده می کند. به گفته کارشناسان، مدفوع بلبل -که حیوانی حلال گوشت نیز به حساب می آید- حاوی آنزیم هایی است که به لایه برداری از پوست و از بین رفتن چین و چروک های سطحی پوست کمک می کند.

همیشه پای تیغ در میان است!
اگرچه بسیاری از کارشناسان استفاده از ماسک های طبیعی را برای جوانسازی پوست و ازبین رفتن چین و چروک های صورت موثر می دانند اما بر این باورند که نمی توان از این ماسک ها انتظار معجزه داشت که با استفاده از آنها در سن 50سالگی، یک دهه جوان تر شویم.
درست مثل اتفاقی که برای تام کروز افتاده است. همین موضوع باعث شده که بسیاری از کارشناسان درباره راز جوانی تام کروز این ایده را مطرح کنند که او از تکنیک های یک جراح زبردست برای جوانسازی پوستش بهره برده بدون آنکه کسی از آن بویی ببرد.

دکتر آنتونی یان جراح پلاستیک در این باره می گوید:تغییراتی که چهره تام کروز داشته کاملا او را 10سال جوان تر کرده است. تصور من این است او از مجموعه ای از بهترین تکنیک ها و روش های زیبایی استفاده می کند و تصور من این است که برای ازبین بردن چروک های اطراف چشم و لبش از بوتاکس استفاده کرده است.

تام کروز

انتخاب کروز چه بود؟
دکتر آنتونی یان در ادامه صحبت هایش به این موضوع اشاره می کند که بدن تام کروز مانند خیلی از افراد در سنین بالای 50سالگی کمتر قابلیت حفظ چربی خود را دارد و به مرور، تازگی و شادابی اش را ازدست می دهد، بنابراین دور از ذهن نیست که تام کروز از تزریق چربی زیر پوستش استفاده کرده است. این شیوه ریسک بسیار کمی دارد چون از چربی بدن خود شخص برای نمود بهتر پوست نقاط حساس مثل صورت و گردن استفاده می شود.
این درحالی است که برخی کارشناسان معتقدند که کروز از لیفت پوست پیشانی و گردن برای ازبین بردن چین و چروک هایش استفاده کرده است. با این وجود این جراح پلاستیک می گوید:آنچه مشخص است این است که کروز از جراحی و لیفت پوست استفاده نکرده و من تقریبا یقین دارم که او از تزریق چربی آن هم با کمک بهترین متخصصان برای بهبود چین و چروک های صورتش استفاده کرده و شلی پوست ناحیه گردن و غبغبش را ترمیم کرده است.

تثبیت جوانسازی با اشعه مادون قرمز
یکی دیگر از تکنیک هایی که تام کروز برای جوانسازی و حفظ شادابی پوستش از آن بهره می برد، استفاده از اشعه مادون قرمز و فرکانس های رادیویی برای تثبیت روندهای جوانسازی پوستش است.
به گفته دکتر یان، این روش ها ازجمله گران ترین روش ها در جهان است که امکان تجربه آن برای هر فردی با هر سطح درآمدی ممکن نیست و تکنیک هایی محسوب می شوند که دستکم یک بار در ماه باید تکرار شوند تا تاثیر درمانی خود را داشته باشند، بنابراین افرادی با درآمدهای قابل ملاحظه در حد بازیگران و چهره های مطرح در عرصه جهانی می توانند از این شیوه ها کمک بگیرند. با همه اینها تام کروز ازجمله افرادی است که با کمک اشعه درمانی و فرکانس درمانی برای جوانسازی پوستش زیرنظر بهترین متخصصان اقدام می کند.

لبخند میلیون دلاری تام کروز

تام کروز از روزهای ابتدایی حضورش در سینما به خاطر بی نظمی دندان هایش مدام در دندانپزشکی ها به سر می برد. ماجرای دندان های به هم ریخته این بازیگر به دهه دوم زندگی او باز می گردد؛ درست قبل از ازدواج اولش با نیکل کیدمن. اما ماجرا همین جا تمام نمی شود. این بازیگر بعد از ارتودنسی و نظم گرفتن دندان هایش مشتری پایه یک دندانپزشکش می شود.

تام کروز


او در سال های ابتدایی دهه40 یکی از دندان های نیش خود را از دست می دهد و تا مدت ها با جای خالی این دندان در انظار ظاهر می شود تا سرانجام به جای این دندان ازدست رفته ایمپلنت می کند. وی این اواخر نیز از خدمات دندانپزشکش برای لمینت کردن دندان هایش استفاده کرده و این روزها با دندان های سفید و براقش لبخندهای میلیون دلاری تحویل هوادارانش می دهد.

تام کروز:شایعه ها را باور نکنید

وقتی تام کروز و جراحی زیبایی را در موتورهای جست وجو سرچ می کنید هزاران خبر درباره راه و روش های مختلفی که او برای جوانسازی پوستش از آنها بهره گرفته مقابل تان صف می کشد. پاپاراتزی ها اخبار متنوعی در این زمینه در اختیارتان می گذارند اما اینکه کدامیک از این اخبار موثق اند و کدام نه کار بسیار دشواری است.
تام کروز بازیگر فیلم ماموریت غیرممکن در مصاحبه ای که با دیلی میل داشته، درباره جراحی زیبایی و پلاستیک صورتش می گوید:هرگز سراغ جراحی نرفتم و در آینده هم نخواهم رفت. راستش خیلی با تیغ جراحی میانه ای ندارم، اما بدون ورزش روزم را نمی گذرانم و خواب خیلی مناسبی دارم. شبی را پیدا نمی کنید که به خاطر کار یا هر برنامه دیگری از ساعت خوابم بزنم. دو تا سه روز در هفته شنا کرده و سعی می کنم از تکنیک های جوانسازی روز دنیا و ماسک های طبیعی برای حفظ جوانی ام استفاده کنم.

آیا تام از روش های مدرن کمک گرفته است؟
تغییراتی که چهره تام کروز داشته کاملا او را 10سال جوان تر کرده است. تصور من این است او از مجموعه ای از بهترین تکنیک ها و روش های زیبایی استفاده می کند و برای ازبین بردن چروک های اطراف چشم و لبش از بوتاکس استفاده کرده است.

راز جوان ماندن تام کروز در دهه 50 زندگی اش

235
این مطلب مفید بود ؟1421
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
برگرفته از سیب سبز-/ف
برچسب : تام کروز
وبگردی