چند همسری

خواهرامو با نامزدم آشنا کردم تا همه با هم ازدواج کنیم!!

کد مطلب : 87030تعداد نظرات : 3 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
تصاویری که همراه با تیترهای جنجالی دست به دست میشد مربوط به دختر جوانی بود که عمدا دو خواهر جوان خود را وارد رابطه با نامزدش کرده است.

ازدواج خبرساز مرد جوان با 3 خواهر به‌طور همزمان

چند همسری بحث پیچیده ای است که در برخی از کشورها به شکل کاملا عادی، رواج دارد و عجیب تر اینکه حتی خانم های آن کشورها هم با این مسئله هیچ مشکلی ندارند. بله درست متوجه شدید، یعنی دختران جوان با میل خود همسر مردی میشوند که چندین همسر دیگر نیز دارد، مثل موردی که در ادامه این بخش از سرگرمی نمناک ماجرایش را میخوانید.

خبر ازدواج مردی به نام "استیو" با سه خواهر سه قلو، به سرعت فضای مجازی را پر کرد و ماجرای تصمیم عجیب این خواهران، همه را متعجب کرد. " کیت" یکی از این خواهران سه قلو، مدتی پیش "استیو" را ملاقات کرد و پس از مدتی وقتی مطمئن شد که او مرد خوبی است و برای زندگی میتوان روی او حساب کرد، دو خواهر دیگرش به نام های "ایو" و "مری" را به "استیو" معرفی کرد تا هر سه خواهر باهم در کنار مرد جوان باشند.

چند همسری

حالا انتشار تصاویر خواهران سه قلو و مرد جوان به عنوان همسران خوشبخت، تبدیل به سوژه داغی شده است که انتقادات فراوانی را به همراه داشته. طبق اطلاعات موجود، مردان کشور کنیا محدویت تک همسری را نداشته و اجازه ازدواج با چند همسر را به شکل قانونی دارند.

جالب است بدانید که این خواهران سه قلو در میان صحبت هایشان عنوان کرده اند که آنها برای "استیو" کافی هستند و اجازه نمی‌دهند زن دیگری وارد جمعشان شوند. طبق گفته های استیو او قرار است روزهای دوشنبه مری، هر سه‌شنبه‌ا کیت و روزهای چهارشنبه‌ هم با ایو ملاقات کند و در آخر هفته همه در کنار هم اوقات خوشی را سپری کنند.

خواهرامو با نامزدم آشنا کردم تا همه با هم ازدواج کنیم!!

1.8433
این مطلب مفید بود ؟157276
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
3 نظر به ثبت رسیده است
فرهاد کارگر از شیراز1401-02-16
سلام وقتی این زنها به سن بالا برسن مثال 45 سال اونموقع میفهمن که اشتباه کردن و هر مردی باید یک زن داشته باشه تا در کنارش با هم پیر بشن وقعا پشیمون میشن
10135
مرزنگ.چ1401-02-16
به توچه ربطی داره اشتباه میکنن یانه
2347
سید1401-02-16
احسنت به استیو که انقد مرد خوبیه ...
7065
وبگردی